Nahrávam dáta...
VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU
VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU

Chcete vrátiť zakúpený výrobok alebo ho vymeniť za iný? Nie je nič jednoduchšie! V obchode Panikabelkova.sk sú všetky úkony spojené s vrátením a výmenou tovaru naozaj jednoduché. Všetko je rýchle, efektívne a bez udania dôvodu. Stačí postupovať podľa niekoľkých krokov nižšie a je to hotové!

 1. Vrátenie alebo výmena za iný výrobok sa musí uskutočniť do 14 dní od prijatia objednávky. To možno vykonať niekoľkými spôsobmi:
  • Telefonicky na čísle 0908695654 s uvedením čísla objednávky a mena.
  • e-mailom na adresu obchod@panikabelkova.sk s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska a vášho želania odstúpiť od zmluvy.
  • Vyplnením formulára na vrátenie/výmenu. Môžete nám ho poslať e-mailom alebo ho priložiť k vráteniu výrobku. V druhom prípade musíte balík odoslať do skladu do 100 dní od prijatia objednávky.
 2. Od okamihu prijatia objednávky máte až 100 dní na zaslanie výrobku do nášho skladu za predpokladu, že nás vopred informujete o svojom želaní odstúpiť od zmluvy/vymeniť výrobok.
  Ak nám však plánujete poslať zásielku do 14 dní od prijatia objednávky, jednoducho k nej priložte formulár na vrátenie tovaru - potom nás nemusíte vopred informovať.

 3. Zásielku je potrebné poslať na vlastné náklady na túto adresu:

  GUSTO
  P.O. BOX 7
  790 84 MIKULOVICE U JESENIKU

 4. Do 14 dní od prijatia zásielky vám naši pracovníci vrátia peniaze na bankový účet alebo vymenia výrobok za iný.
 • cz
 • ro
 • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk