Nahrávam dáta...
#Zostať doma

Nakupovanie pre domácnosť nikomu neublíži
panitorbalska.pl a koronavírus-žiadne zmeny!

Vážení Zákazníci!

Starostlivosť o vaše zdravie a našich zamestnancov, obchod panitorbalska.pl počas pandémie prijíma všetky opatrenia na zabezpečenie primeranej ochrany. Napriek zložitým podmienkam sa snažíme nakupovať v našom obchode čo najpohodlnejšie a najbezpečnejšie pre vás. Už sme zaviedli potrebné opatrenia na ochranu všetkých zákazníkov a sprostredkovateľov v našom obchode :

  • pracoviská sa dezinfikujú denne
  • zamestnanci, ktorí prichádzajú do styku s nákladom, pracujú s rukavicami
  • pravidelne používame dezinfekčné prostriedky
  • pred začatím práce kontrolujeme teplotu každého zamestnanca
  • v našom tíme pozorne sledujeme preventívne odporúčania

VYKONÁVANIE PRÍKAZOV

S nárastom počtu infekcií koronavírusmi rastie záujem o online nakupovanie. Informujeme Vás, že dátumy dodania sa nemenia.

Zabezpečujeme, aby vykonávanie objednávok bolo rovnako efektívne a rýchle ako doteraz. To znamená, že príkaz panitorbalska.pl funguje to 24 hodín denne celý týždeň v dvojzmennom systéme.

PLATBA

Aby sme zaistili ešte väčšiu bezpečnosť pre vás a našich partnerov z kuriérskych spoločností, Srdečne Vás pozývame :

  • odhlásiť z dobierky Spôsob platby znížiť kontakt s kuriéri
  • platba bankovým prevodom alebo kartou

PRIJÍMANIE BALÍKA

Dôrazne odporúčame bezplatné a bezpečné doručenie kuriérom prostredníctvom DPD. Na zabezpečenie najvyššej kvality bezpečnosti je možné príjem vykonávať bezkontaktne. V deň doručenia zásielky dostanete SMS správu s kontaktom kuriéra, aby ste určili podrobnosti o prijatí zásielky. Preto vám odporúčame, aby ste :

  • bezkontaktný príjem balíka pod dverami vášho domu / bytu
  • zaslanie zásielky kuriérom na recepciu / recepciu

BEZPEČNÉ NAKUPOVANIE

Aby ste sa čo najviac vyhli šíreniu vírusu, vyzývame Vás, aby ste počas epidemického nebezpečenstva dodržiavali všetky preventívne postupy a zostali vo svojich domovoch.
Chceli by sme zdôrazniť, že neustále Prijímame účinné bezpečnostné opatrenia nielen pre našich zamestnancov, ale aj pre výrobky a dodávky. Vynakladáme maximálne úsilie na splnenie súčasnej situácie a tým na poskytnutie primeranej ochrany. Sme vám k dispozícii a ponúkame kvalitné služby-Nakupovanie doma nikomu neublíži, Srdečne Vás vítame!

You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk