Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:
Odporúčame

Elegantné peňaženky - Pre Neho aj pre Ňu!

Máte už kabelku, ktorá robí váš outfit jedinečným? Takže teraz je čas na ďalšie dôležité príslušenstvo, ktoré potrebujete každý deň. Je to samozrejme dámska kožená peňaženka. Na tomto mieste sa nachádzajú vaše hotovosť, platobné karty, ako aj karty vernostného programu, dokumenty a oveľa viac. Keď ho vyberiete aspoň niekoľkokrát denne, urobte ho pohodlným, funkčným a štýlovým. Pomáhame vám. Na PaniKabelkova.sk na vás čakajú elegantné dámske peňaženky renomovaných značiek. Množstvo farieb, vzorov a veľkostí uľahčí hľadanie verzie, ktorá bude ladiť s vašou kabelkou a vašim obľúbeným štýlom. Prezrite si našu kolekciu a objednajte si vysnívanú dámsku peňaženku online!

Dámske peňaženky, ktoré zaujmú kvalitou a dizajnom

Malý a šikovný? Veľký a priestranný? Alebo možno niečo medzi tým? Každá žena má iné potreby a očakávania. Rozumieme tomu dokonale. Preto v našej ponuke nájdete elegantné kožené peňaženky v mnohých veľkostiach, farbách a štýloch. Uprednostňujete verziu so zipsom, s ušným drôtom alebo so západkou? Hľadáte model s množstvom slotov na karty? Na stránke PaniKabelkova.sk nie je nič nemožné. Ak to chcete zistiť, stačí listovať v katalógu. Úlohu si môžete uľahčiť pomocou vyhľadávacích filtrov. Je to naozaj také jednoduché. Všetky dámske peňaženky v našej ponuke pochádzajú od spoľahlivých výrobcov. Jedná sa o produkty, ktoré kombinujú kvalitné spracovanie a módny dizajn - skrátka splnia vaše očakávania. Jedná sa o doplnky šité na mieru potrebám módnych a moderných žien, ktoré vedia, čo chcú. Dôverujte našim skúsenostiam a siahnite po starostlivo vybraných peňaženkách. Ak uvedieme výhody našich dámskych peňaženiek (kože), nemožno nespomenúť ešte jeden faktor ovplyvňujúci ich obľúbenosť - nízku cenu. Lacné dámske peňaženky z našej ponuky sú najlepším dôkazom toho, že nekompromisný štandard a atraktívna cena môžu ísť ruka v ruke.

Dámske peňaženky - prírodná alebo ekologická koža

Aj napriek meniacej sa móde sú dámske kožené peňaženky stále módnym doplnkom, ktorý najelegantnejšie dámy hrdo nosia v kabelkách . A niet divu - prírodná koža je luxusný, bezchybne prezentovaný materiál s vynikajúcou odolnosťou. Peňaženka sa používa denne. Zakaždým, keď chcete vytiahnuť platobnú kartu, dať niekomu svoju vizitku alebo zaplatiť za parkovanie, musíte ju vytiahnuť z kabelky, otvoriť a zavrieť. Navyše pri nosení peňaženky v kabelke alebo batohu nie je ťažké ju poškriabať alebo poškodiť. Výberom modelu z kože si môžete byť istí, že si príslušenstvo zachová svoj bezchybný stav aj napriek nepriaznivým faktorom a intenzívnemu používaniu. Dôležité je, že každá kožená peňaženka, ktorú ponúkame, je prepracovaná do najmenších detailov. Môžete si vybrať z malých, čiernych alebo hnedých modelov s univerzálnym charakterom a mimoriadnymi, veľkými peňaženkami s módnou povrchovou úpravou z hadej kože alebo zdobenými pútavými tryskami. Vďaka množstvu rôznych variantov môžete ľahko nájsť možnosť prispôsobenú vášmu štýlu. Ešte sme zabudli o ľuďoch, ktorí dávajú prednosť ekologické materiály. Súčasťou katalógu sú aj dámske peňaženky vyrobené z ekologickej kože. Lacné dámske peňaženky vyrobené z ekokože sa svojou kvalitou nelíšia od modelov z prírodného materiálu. Kvalitná ekokoža so zaujímavou farbou a farebnou schémou sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči vonkajším faktorom.

Kožený tovar - nadčasová elegancia

Investícia do kožených doplnkov nie je najmenšia. Kožený tovar však stojí za tie peniaze. Predstavujeme nádherne hotové, solídne vyrobené doplnky k oblečeniu: kabelky a peňaženky.

Organické materiály, medzi ktoré nepochybne patrí prírodná koža, sa vyznačujú univerzálnou krásou. Táto skutočnosť prispieva k tomu, že kožený tovar je stálym prvkom módnych prehliadok najväčších návrhárov z celého sveta. Doplnky vyrobené z prírodnej kože potešia ľudí, ktorí uprednostňujú elegantný a štýlový štýl, ale aj priaznivcov rôznych subkultúr. Bez ohľadu na to, čo vás v móde láka - tento doplnok musí byť vo vašom šatníku.

Žiadny nápad na darček? Dostať inšpiráciu!

Rytmus nášho života určujú dôležité udalosti. Narodeniny a meniny, malé i väčšie úspechy, Deň matiek alebo otcov, Vianoce a ďalšie dôležité dátumy vytvárajú vynikajúcu príležitosť tráviť spoločný čas a užívať si spoločnosť blízkych. Aby ste zdôraznili slávnostný rozmer každého dôležitého okamihu, stojí za to dať milovanej osobe niečo špeciálne. Dobre vieme, že nájsť ten pravý darček môže byť krkolomnou misiou. Prichádzame na pomoc všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu na darček. Viete si predstaviť lepší nápad na darček ako dámske kožené peňaženky? Koža je elegantný materiál, ktorý vyzerá nádherne, je odolný voči poškodeniu a zachováva si svoju bezchybnú podobu aj po mnohých rokoch každodenného používania. Všetky výrobky z našej kolekcie sú perfektné ako darček pre matku, babičku, manželku alebo kolegyňu. Vďaka širokej škále rôznych dámskych kožených peňaženiek ľahko nájdete variant, ktorý harmonicky ladí s každým vkusom. Objednávku vybavíme v krátkom čase - kúpte a počkajte na odoslanie!

PaniKabelkova.sk - pohodlné nakupovanie

Ponuka tradičných kamenných obchodov je zvyčajne veľmi obmedzená. Namiesto hľadania perfektnej koženej peňaženky v meste si uvarte šálku aromatickej kávy, posaďte sa do svojho obľúbeného kresla, chyťte svoj počítač alebo telefón a choďte nakupovať! Online obchod PaniKabelkova.sk je takmer nekonečným zdrojom inšpirácie. V našom virtuálnom butiku nájdete solídne vyrobené, zaujímavé dámske kožené peňaženky z kolekcií popredných výrobcov a ďalšie doplnky potrebné v kolekcii každej ženy a muža. Nemusíte sa obávať, že produkt zakúpený cez internet nesplní vaše očakávania. Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou, takže každý, kto nakupuje v našom internetovom obchode, môže produkt vymeniť do 14 dní alebo ho bez uvedenia dôvodu vrátiť do 100 dní. Obchod PaniKabelkova.sk je navyše cenený nielen pre svoju širokú ponuku, ale aj pre mimoriadne atraktívne ceny, efektívnu prepravu a profesionálne poradenstvo.

Vytvorte si s nami svoje vlastné potreby: Vrecká a obličky Pánske tašky na notebooky Dámske topánky Kabelky na kufre Cestovné tašky na kolieskach

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk