Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Kabelky vintage – móda miluje návraty do minulosti

  Ak pozorne sledujete svetové móla, viete, že na niektoré štýly a doplnky sa zabudne iba na chvíľu, a potom nás - aj s dvojnásobnou silou - privedú do pokušenia. Vintage kabelky dostávajú práve taký druhý život.

  Chcete siahnuť po ponuke, ktorá je nesporným hitom posledných sezón? Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou v tejto časti. Vintage sa tu darí skvele a s radosťou predvádza svoje maximum.

  Vintage dámske kabelky - s pôvabom, ktorý nevyjde z módy

  Naše babičky „prevetrali šatník“ a staré vintage dámske kabelky vymenili za modernejšie modely. Čo by sme dnes dali za tie, ktoré považovali za staromódne.

  Našťastie pre nás, najväčšie módne domy a návrhári pozvali galantnosť z minulosti do súčasnosti. Stačí sa pozrieť na naše módne vintage kabelky!

  Nechýba im nadčasová trieda a štýl, osviežený nádychom modernosti. Nájdeme tu odvážnejšie farby, rafinovanú povrchovú úpravu a tvary, ktoré boli v minulosti menej bežné. Môžete siahnuť po:

  • klasické tašky v starom štýle
  • malé vintage poštárky
  • ich o niečo väčšie náprotivky
  • obdĺžnikové XL vintage tašky (do ktorých sa zmestí naozaj veľa)
  • a zaujimavé batohy.

  Ako vidíte, je z čoho vyberať! Sme presvedčení, že každý fanúšik vintage si u nás nájde to svoje.

  Aká farba vintage kabeliek je pre vás?

  Na túto otázku nemusí byť ľahké odpovedať. Najmä to, že Pani Kabelková podáva vintage kabelky v tých najkrajších farbách, ktoré úžasne zdôrazňujú jedinečný štýl a charakter tohto zaujímavého efektného doplnku.

  Navrhujeme vám pozrieť sa na nadčasovú farbu zrelej hnedej, ktorá dodá na elegancii a perfektne sa hodí k bielej, čiernej a šedej. Vintage hnedá dámska kabelka, najlepšie v teplom odtieni, si užíva spoločnosť svojich milovaných džínsov a topánok v podobných tónoch...

  Fanúšikovia klasiky pravdepodobne siahnu po overenej čiernej farbe kabelky bez mihnutia oka, ktorá je veľmi otvorená všetkým módnym kombináciám. Jej neublíži ani červená, ani žiarivo oranžová - univerzálna forma mnohých zaujme!

  Nerozhodnuté dámy nájdu úľavu v úhľadnej kombinácii týchto dvoch klasických farieb, ktoré sa perfektne hodia do vintage štýlu.

  Pre dámy, ktoré si chcú dopriať trochu farebného šialenstva, ponúkame sofistikovanejší odtieň medu, ktorý je už niekoľko sezón na obálkach časopisov. A taktiež fľašková zelená, ktorá sa stala klasikou.

  Ktorú farbu vintage kabelky teda pozvete do svojho šatníka?