Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Malá béžová kabelka na retiazke

Malá forma, obrovské možnosti, čiže malá béžová kab elka na retiazke. Obrovský potenciál skrytý v malom doplnku. Jemná a elegantná, neodvádza pozornosť od hlavných prvkov šatníka a zdôrazňuje ich štýl. Jasná, teplá farba dokonale zapadá do casual looku, škandinávskeho minimalizmu alebo letného chilloutu. Vďaka všestrannosti farby je ľahké ju integrovať do prakticky akéhokoľvek kompletu - od džínsových nohavíc a šiat až po elegantné kombinézy.

Malá béžová kabelka na retiazke v odtieni ecru

Malá béžová kabelka na retiazke môže mať mnoho tvárí. Od svetlo béžovej tiež označované ako ecru cez slonovú kosť a krémovú až po tmavo béžovú podobnú hnedej. Považovaná za farbu zeme a prírody, je pripisovaná ženám, ktoré oceňujú eleganciu a klasické komplety hľadajúce priestor a slobodu.

Béžová v kombinácii s bielou je skvelým pozadím pre celý odev alebo, ako v prípade škandinávskeho štýlu, sa môže stať efektným total lookom. Béžová ako kombinácia hnedej a bielej dokonale ladí s čokoládovým odevom alebo prvkami vo farbe kávy. Vyzerá dobre so zelenou - pastelovou a hlbokým fľaškovo zeleným odtieňom. Každopádne v sade s pastelovo zelenými alebo jarnými kvetinovými vzormi je malá béžová kabelka na retiazke sama o sebe veľkolepá a elegantná. Avšak, aby sa zabránilo nevýraznému, nudnému efektu, stojí za to pridať do sady jednu rozhodujúcu farbu, ako je červená, modrá alebo tyrkysová, aby sa prelomila jemnosť béžovej. Malá béžová kabelka na retiazke sa tiež dobre hodí k fialovým a fuchsiovým a bude tlmeným kontrapunktom vo farebnej sade.

Nie sú všetky kabelky rovnaké

Veľký výber modelov a vzorov vám umožní vytvoriť perfektnú kombináciu a malá béžová kabelka na retiazku vyvolá nadšenie a vystaví módny "vzhľad". V matnej verzii bude malá béžová kabelka na retiazke zdôrazňovať klasický charakter odevu a prešívaná sa stane moderným doplnkom ležérneho oblečenia. V kombinácii s inými farbami (napríklad béžová so zelenou, hnedou alebo kvetinovou potlačou) bude ladiť s vašimi obľúbenými šatami av lakovanej verzii pridá večerným výtvorom lesk. Starostlivosť o detaily a elegancia v kombinácii s osobným šarmom sú receptom na perfektný pútavý outfit priťahujúci pozornosť okolia. Lakovaná povrchová úprava alebo tenučká retiazka zdôrazní charakter akejkoľvek štylizácie.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk