Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Nadčasové malé dámske kabelky pre každú príležitosť

  Malé dámske kabelky sú nevyhnutným doplnkom v šatníku každej ženy. Kvôli veľkému počtu príležitostí, ktoré si vyžadujú kabelku primeranú situácii, je ťažké ich mať príliš veľa. Malé dámske kabelky sa osvedčia ako v každodennom stylingu, tak aj na väčšine spoločenských akcii. Dámy, ktoré nosia kufrík alebo tašky na notebook ocenia výhody vyrovnávacej baggies, ktoré sa nachádzajú všetky potrebné maličkosti, takže môžete mať je vždy po ruke, bez toho aby museli hľadať pre ne miesto vo väčšej taške.

  Malé čierne dámske kabelky - nevyhnutnosť v šatníku každej dámy

  Existuje nadčasovejšia farba ako čierna? Asi každá žena bude súhlasiť s tézou , že je vhodná pre každú príležitosť, a predovšetkým - bude to perfektný doplnok každého stylingu. Čierna sa hodí ako doplnková farba aj k tým najbláznivejším červeným, zeleným, fialovým alebo neónovým farbám . P jatočné kabelky malý elegantné automaticky neznamená, že sa jedná o tie v čiernej farbe . Model je druhoradou záležitosťou, záleží na preferenciách každej dámy. Dámy, ktoré majú rady viac klasických štýlov, sa určite stanú majiteľmi jednoduchých, tradičných štýlov. Odvážnejšie môžu byť aj malé, čierne dámske kabelky. Nemusia byť nevyhnutne úplne hladké, niekedy malá, farebná aplikácia alebo originálny krúžok na kľúče pripevnený k taške úplne zmení jej tvár. Ako vidíte, čierne malé dámske kabelky majú veľa mien.

  Kozmetička, teda malé dámske kabelky v inom prevedení

  Okrem štandardných dámskych kabeliek so sebou veľa dám nosí aj kozmetičku, ktorá skrýva všetky potrebné doplnky k make-upu, nášivkám a iným pokladom. V závislosti od situácie môže byť toaletnou taškou malá dámska kabelka, ktorú žena nosí vo vnútri väčšej tašky. Počas výletov bude užitočná o niečo väčšia taška so všetkou potrebnou kozmetikou počas cesty. Aby bola kozmetička plne funkčná, nemusí byť nevyhnutne veľká. Pre všetky naše poklady stačí mať vo vnútri veľa zákutí. Takto nielenže zaberú málo miesta, ale aj rýchlo ich nájdeme, keď je čas ich využiť.

  Nebojte sa farebných, teda malých, farebných dámskych kabeliek

  Veľký východ si vyžaduje príslušné nastavenie. Mnoho žien si pri príprave na špeciálnu príležitosť vyberie osvedčené a bezpečné riešenia, napríklad čiernu kabelku a zladené topánky. Prečo však neprelomiť tento známy vzor a vniesť do svojho šatníka kúsok originality? Namiesto toho, aby sme opäť vybrali čiernu farbu, skúsme zvoliť k nášmu outfitu doplnky v doplnkových alebo kontrastných farbách. K tmavomodrým šatám sa skvele hodí malá kabelka v odtieňoch malinovej a šťavnatej červenej. Ak sa ale nebojíme experimentovať, skúste nájsť dokonalú tašku v oranžovej farbe ružovej . Červené šaty s príslušnou taškou v zelenom odtieni prilákajú pohľady každého hosťa večierku, na ktorom sa objavíme.