Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Obal na kufor

Obal na kufor pre častých cestujúcich. Podľa zásady "nebo je limit" nás obmedzuje len obloha. Cestujete často? Ak je to tak, viete, aké ľahké je poškodiť kufor - najmä keď cestujete lietadlom. Letisková služba nevenuje veľkú pozornosť bezpečnosti vašej batožiny. Preto je aj najodolnejší kufor vystavený odreninám, poškriabaniu a dokonca prasklinám. Ako sa proti nim chrániť? Najlepší spôsob je investovať do kvalitného krytu kufra. Je to viac ako návrhárska vychytávka. Moderný poťah predstavuje účinnú ochranu vašej batožiny - pred mechanickým poškodením, ako aj pred znečistením a inými typickými hrozbami. Musíte si ho len položiť na kufor, aby ste predĺžili jeho životnosť. PaniKabelkova.sk ponúka moderné značkové poťahy vyrobené z pevnej látky odolnej voči poškodeniu. Je nevyhnutnosťou v zbierke každého cestovateľa!

Cestujte štýlovo - dizajnérske obaly na kufre

Poťahy dostupné v našom obchode ponúkajú oveľa viac než len zabezpečenie vašej batožiny. Aj keď je táto funkcia najdôležitejšia, nezabúdame ani na štýl. Preto vám ponúkame modely so zaujímavým a mimoriadnym dizajnom. Obal s bodkami, srdiečkami, farebnými figúrkami, číslami alebo možno asymetrickými vzormi? Existuje iba niekoľko z mnohých možností. Každý z našich poťahov je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a odtieňoch. Preto ľahko nájdete verziu, ktorá sa bude hodiť k vášmu kufru a k vášmu vkusu. Ako si vybrať poťahy na kufre? Najskôr venujte pozornosť jeho rozmerom. Ponúkame modely vo veľkostiach S až XL. Najmenší sa bude párovať napríklad s tzv kabíny , najväčšie - pre kufre s objemom nad 65-70 litrov. Ak máte pochybnosti, skontrolujte technické parametre jednotlivých modelov a porovnajte ich s rozmermi vášho kufra. A ak potrebujete novú batožinu - nahliadnite do zbierky cestovných tašiek a kufrov a vydajte sa na ďalší výlet v oslnivom štýle!

Obal na kufor, ktorý nemožno prehliadnuť

Ak ste už niekedy čakali, kým váš kufor odíde na dopravníkový pás pri registrácii, viete, ako ľahko sa dá batožina nesprávne umiestniť. Čierne, tmavomodré a strieborné tašky sú štandardnou, opakujúcou sa súčasťou letiskovej batožiny. Ak chcete, aby vaša taška vynikla, mali by ste si vybrať jedinečný obal na kufor. Tento jedinečný "outfit" nielenže odlíši vašu tašku od stoviek iných kufrov, ale vyvolá aj malý úsmev. Farebný obal s nápisom "Zachovajte pokoj a nedotýkajte sa" alebo "Krehké" určite nezostane bez povšimnutia a váš kufor určite vzbudí záujem a možno bude trochu šetrnejšie vhozený medzi ostatnú batožinu ostatných cestujúcich na dopravnom páse. S taškou zabalenou v obale na kufor prejdete odbavením rýchlejšie a ľahšie, pretože bude viditeľná z diaľky a nebude zamenená za inú tašku.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk