Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Pánske tašky na rameno - pohodlie a elegancia

Chystáte sa na výlet alebo na dovolenku do zahraničia? Pohybujete sa po meste a nechcete mať peňaženku, doklady a ďalšie užitočné doplnky vo vreckách nohavíc? Najlepším riešením pre vás budú pánske tašky na rameno z našej ponuky. Jedná sa o moderné výrobky vyrobené pre pragmatických mužov, ktorí oceňujú jednoduché a overené riešenia. Na stránkach PaniKabelkova.sk nájdete tie najmódnejšie a najfunkčnejšie modely, ktoré si môžete objednať priamo domov. Pánske tašky na rameno, teda tašky cez rameno a aktovky, sú doplnkami, ktoré v kolekcii moderného muža nemôžu chýbať. Existujú situácie, kedy batoh jednoducho nefunguje, pretože je príliš športový na formálne príležitosti a vrecká nohavíc, košele alebo bundy nie sú schopné obsiahnuť všetky predmety, ktoré chcete mať po ruke. Vtedy sa hodia módne pánske tašky na rameno, ktoré sa hodia k ležérnemu aj elegantnému oblečeniu. Môžete ich teda vziať so sebou na univerzitu, do knižnice, do práce, ako aj na nákupy a stretnutia s priateľmi. Je ťažké nájsť univerzálnejší doplnok ako pánske kabelky cez rameno z kolekcie na PaniKabelkova.sk.

Pánske tašky na rameno: ktorú si zvoliť?

PaniKabelkova.sk ponúka širokú škálu tašiek pre mužov. Ponúkame výrobky z prírodnej kože, semišu a iných funkčných a odolných materiálov. V našom obchode distribuujeme iba výrobky najvyššej kvality - osvedčené značky sú vašou najlepšou zárukou spokojnosti, preto prikladáme veľký význam reputácii výrobcu, ktorého pánske tašky cez rameno sú obsiahnuté v našej ponuke. Výberom vysoko kvalitnej tašky si môžete byť istí, že bude slúžiť na mnoho rokov používania a stane sa obľúbeným prvkom každého stylingu. Taký, bez ktorého len tak nevyjdete z domu. V ponuke máme nielen klasické a veľmi priestranné listové taštičky - vhodné napríklad na prenášanie kníh alebo dokladov - ale aj tzv. reporterky: menšie, ale rovnako funkčné modely. Rozsiahla škála veľkostí a farieb vám pomôže zladiť tašku cez rameno s vašimi individuálnymi potrebami. Všetky predstavené modely tiež odporúčame ako darček pre manžela, brata, otca alebo pracovného kolegu. Ich vkusná kvalita a moderný a skutočne mužský dizajn oslovia aj tých najnáročnejších mužov.

Možno hľadáš iný typ tašky? Cez rameno , Pre notebook , Taštičky a Ľadvinky , Aktovky

Buď pripravený na všetko

Už ste niekedy odišli z domu bez peňaženky alebo telefónu? Nie je ťažké zabudnúť na dôležité šikovné veci, keď ich musíme zakaždým hľadať v celom byte. Pánske tašky cez rameno tento problém riešia, pretože vám umožňujú uložiť všetky vaše predmety na jednom mieste. Po príchode domov si rozbaľte iba veci, ktoré budete používať, a peňaženku, notebook a dokumenty nechajte v taške. Takto, aj keď zaspíte do práce, stačí chytiť tašku z vešiaka a byť si istý, že ste na nič nezabudli. Nezastupiteľné sú v nepredvídaných situáciách pánske tašky cez rameno. Priestranná reportérka bude ako stvorená na nákupy, rovnako ako na univerzite alebo v práci. S taškou pri sebe ľahko odložíte darček - prekvapenie, premiérovú knihu od obľúbeného autora alebo súbor dokumentov na kontrolu. Pánske kabelky cez rameno budú užitočné najmä pre mužov, ktorí cestujú mestskou hromadnou dopravou - ruky plné vecí, ktoré sa nezmestia do vreciek, nie sú v preplnenom autobuse alebo električke príliš pohodlným riešením. Postarajte sa o svoje pohodlie výberom tašky cez alebo reportérky, ktorá bude slúžiť na mnoho rokov používania.

Pánske tašky cez rameno - nenahraditeľný prvok pánskej módy

Pánska móda sa zameriava na pohodlie, takže okrem pohodlnej obuvi, voľnej mikiny a teplej bundy by súčasťou vášho stylingu mala byť aj priestranná taška na rameno. Vyťahovaním telefónu, peňaženky a kľúčov z vrecka a ich opätovným uložením do tašky sa prestanete obávať, že vám pri sedení vypadnú alebo sa poškodia. V taške cez rameno budú všetky príručné predmety chránené odolným materiálom. Ďalšou výhodou pánskej tašky cez rameno je prítomnosť mnohých vnútorných a vonkajších priehradiek - otvorených a s možnosťou zapínania na zips alebo suchý zips. Vďaka praktickým priehradkám môžete efektívne usporiadať priestor vo vnútri tašky umiestnením kľúčov ďaleko od displeju telefonu. Tieto priehradky sú tiež vynikajúce na ukladanie hotovosti a kreditných kariet, keď nechcete mať so sebou svoju peňaženku. O tom, ako nosíte pánsku tašku cez rameno, sa rozhodnete sami. Tašku môžete zavesiť nonšalantne na jedno rameno alebo zavesiť šikmo- druhá možnosť je skvelá v dave ľudí, čím zabráni krádeži. Je tiež menej pravdepodobné, aby vám niekto nečakane otvoril tašku, pretože ju máte na rozdiel od napríklad batohu vždy na dosah.

Módne pánske tašky cez rameno vyrobené z ekologickej kože

Pri výbere pánskych tašiek na rameno do ponuky PaniKabelkova.sk prikladáme veľký význam reputácii výrobcu a kvalite spracovania. Medzi našimi taškami pripravenými špeciálne pre moderných mužov sú najväčšou skupinou modely vyrobené z odolnej ekologickej kože, ktorá nielenže skvele vyzerá, ale je vhodná aj pre vegetariánov a vegánov, ktorí nenosia doplnky z prírodnej kože. Naša ponuka navyše obsahuje aj tašky na notebooky, ktoré môžete nosiť v ruke alebo cez rameno - vyrobené z nepremokavého nylonu, ktorý predstavuje najlepšiu ochranu pre laptop alebo dokumenty. Výber pánskych tašiek cez rameno na PaniKabelkova.sk je veľký a našu kolekciu pravidelne dopĺňame nové modeli. Aj keď ste tentokrát nenašli tašku na rameno, ktorá by vyhovovala vašim potrebám, navštívte nás o mesiac a pozrite si nové produkty, ktoré už pripravujeme s ohľadom na vás! Môžete nám tiež napísať - radi zistíme, ktorú tašku hľadáte a urobíme všetko pre to, aby sme našu ponuku doplnili o váš vysnívaný model.

Pánska móda - štylistické prvky tašiek cez rameno

Pánska móda sa vyznačuje jednoduchosťou tvarov, geometrickými vzormi a bezpečnými farbami. Alternatívou k dámskym taškám a kabelkám sú pánske tašky cez plece, ľadvinky alebo aktovky. Pánska kožená taška je základ - majú ju muži všetkých vekových skupín, ktorí odkazujú na rôzne štýly a vedú odlišný životný štýl. Bez ohľadu na to, aký je rozdiel medzi pánskymi taškami na rameno - koženými, môžeme hovoriť o niekoľkých spoločných vlastnostiach:

  • Výrazné farby

Bordové, červené, grafitové, čierne, granátové - to sú kožené tašky pre mužov. Tento pánsky doplnok cez rameno sa hodí ako k ležérnemu, mestskému, smart casual, tak aj k štýlovému kancelárskemu štýlu. Ľahko sa kombinuje s inými farbami a prípadné nečistoty na ňom nie sú na prvý pohľad viditeľné.

  • Jednoduchý dizajn

Obdĺžnik alebo štvorec - to je tvar pánskej koženej tašky na rameno. Zatiaľ čo v univerzálne použiteľnej dámskej móde je zrejmé, že sa praktické vlastnosti daného produktu spájajú s jeho krásnym, estetickým vzhľadom, vo svete pánskej módy je prioritou jednoduchosť. Sú všetci muži minimalisti?

  • Univerzálnosť

Je ťažké si predstaviť muža, ktorý má ¾ šatníku zaplnené taškami. Toto príslušenstvo sa v mužskom šatníku vyskytuje v maximálnom množstve 3 kusov. Pánska kožená taška ktorú si plánujete kúpiť by mala splňovať Vaše štylistické preferencie, vďaka čomu ju budete môcť nosiť ako k saku, tak aj k odevom, ktoré nosíte každý deň.

Pánska taška do práce

Pánske tašky sa líšia veľkosťou, hlavne z dôvodu ich účelu. Pre mužov vykonávajúcich duševnú prácu je typické nosenie lekárskej aktovky, zatiaľ čo tašky cez rameno sú vhodné pre mužov vykonávajúcich manuálnu prácu.

  • Fyzická práca

Pánska taška na rameno - kožená v podobe listovej tašky - je pohodlným riešením pre mužov, ktorí na pracovisko neprenášajú veľké predmety; dokumenty, príslušenstvo alebo notebooky. Takéto príslušenstvo ako kožená pánska taška cez rameno sa používa na ukladanie vecí ako: telefón, malé náradie, nádoba na jedlo, fľaša, vreckovky. Minimálne dve priečinky a pevná spona - tým by mala byť vybavená pánska kabelka cez rameno. Taška vám umožní uložiť veľa vecí každodennej potreby a v našom obchode máme veľa rôznych veľkostí, takže si vyberie každý. Veľkej obľube sa tešia aj listove tašky.

  • Práca za počítačom

Pánska taška na kancelársku prácu by mala byť veľká - aká veľká? Závisí to od veľkosti prenášaných dokumentov a elektronických zariadení. Najčastejšie ide o priestrannú koženú tašku cez rameno na notebook. Musia sa do nej zmestiť dokumenty dokumenty. Často sa vyznačuje vynikajúcou organizáciou vnútorných priehradok, na rozdiel od brašne. Môžete tu nájsť veľké a malé vrecká, napríklad na perá, a tiež rôzne priehradky.

Prídite sa pozrieť na našu bohatú ponuku.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk