Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Kufre pre dievča - cestovať vo veľkom štýle!

Pripravuje sa cesta na celý život? Alebo možno len víkendový výlet k babke? Bez ohľadu na cieľ cesty si musíte vziať so sebou všetky potrebné veci. V prípade batožiny slečny - bude toho veľa! Máme to na pamäti, a preto sú kufre pre dievčatá, ktoré ponúkame, veľmi priestranné.

Vieme, že pohodlie používania nie je všetko, preto kufre pre dievčatá od pani Kabelkovej očarujú nepokojom farieb a krásnych motívov. Určite si vaša dcéra nájde niečo pre seba.

Dievčenské kufre - očarujúce vzory a očarujúce farby

Pri hľadaní vhodného kufra sa dospelí v prvom rade zamerajú na jeho úžitkové hodnoty. Pani Kabelková však nestráca srdce a pamätá na dôležitosť sofistikovaného štýlu. Od malička!

Rešpektujúc potrebu vyčnievať z davu a vhodne zdôrazniť originálny štýl, sú naše kufre pre dievčatá až po okraj naplnené najmódnejšími farbami. Nájdeme tu nielen dievčenskú ružovú - ach nie! Vieme, že modrá môže byť krásna a nevyhradzujeme si ju iba pre mladých predstaviteľov mužského sveta.

Otvárame optimistický odtieň žltej, ktorý si v posledných rokoch získava obľubu. Naša ponuka obsahuje aj kufre pre dievčatá kúpané vo fialovej farbe (samozrejme!) A odvážnejšie návrhy zakorenené v klasickej čiernej farbe - vyhradené nielen pre tínedžerov (niekedy aj pre ich matky).

Kufor pre dievča na kolieskach môže byť tiež červený - určite sa žiadna mladá dáma nebude cítiť jeho farbou pohoršená!

A nechať riekanky v hale, taký farebný kufor pre dievča má ešte jednu výhodu - ľahko ho nájdeme v mori ďalších tašiek na letisku. Všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na našu ponuku kútikom ľavého oka - okolo takýchto modelov sa dá len ťažko prejsť! To je plus desať k estetickej hodnote a mínus 50 minút hľadania tašky medzi všetkými čiernymi a nevýraznými kuframi zhromaždenými v kufri autobusu alebo na dopravnom páse.

Kufre pre dievča - pobavia ju tie usmiate tváričky

Keďže problémy s farbami skončili, teraz sa bližšie zaoberáme kuframi pre dievča na kolieskach so sofistikovanými motívmi. Naše portfólio obsahuje okrem iného cestovnú tašku, ktorá ju očarí roztomilým mačiatkom na ružovom pozadí .

V bohatej ponuke je aj niečo pre fanúšikov nočných tvorov - tu sú sovy skvelé. Nielen vo večerných hodinách - kufor pre dievča s orlou sovou dodá každému výletu vzrušenie z príjemných emócií.

Pobyt v ornitológii - kufor môže byť zdobený aj motívom kurčiat - je to skvelý nápad na darček od veľkonočného zajaca! Najmä ak v hĺbke tejto priestrannej tašky schováme sladkosti. Ak vezmeme do úvahy všetky vrecká a šikovne navrhnuté zákutia - zaručíme vám sladkú zásobu na celý rok!

Kufor pre dievča - pohodlie oblečené v sofistikovanom štýle

Vieme, že kupujete očami. Najmä deti majú úžasnú schopnosť rozhodovať sa o nákupe na základe svojich obľúbených farieb a vzorov. U pani Kabelkovej ide najvyššia kvalita spracovania ruka v ruke s estetikou, takže nejde o unáhlené rozhodnutia!

Ak ste sa rozhodli navštíviť našu virtuálnu sekciu pri hľadaní kufra pre dievča, môžete jej bez obáv predviesť modelky v ňom. Garantujeme, že bez ohľadu na to, kto ju nakoniec chytí za malé srdce, jej rodičia nespôsobia infarkt.

Veríme, že najkrajšia taška alebo kufor na kolieskach nebude vhodný, ak to nebude podporené precíznosťou vyhotovenia a remeselným spracovaním materiálov použitých na jeho vytvorenie. Na základe skúseností, siahame po tovare iba tej najvyššej kvality - a to je to, čo slúžime našim zákazníkom.

Je to neoceniteľná radosť dieťaťa založená na vizuálnych hodnotách a pocite pokoja rodičov, vyplývajúca z kvality, ktorá bude slúžiť mnoho rokov. V prípade výrobkov, ktoré používajú deti, je to dvojnásobne dôležité!

Kufor pre dievča na kolieskach - ideálny aj do kabíny lietadla!

Malé a veľké cesty sú zaťažené určitými nákladmi. Batožina zahrnutá v cene letenky vám umožní minúť ušetrené prostriedky v kaviarni alebo obchode so suvenírmi! Aby ste mohli využiť túto možnosť, musí byť kufor pre dievča na kolieskach priestranný. Dokonca veľmi veľa!

Potom ho môžeme ošetrovať v kategórii tašky, ktorú sme vložili pod sedadlo v kabíne lietadla, a za toto väčšinou nemusíte platiť!

Pohodlné a odolné kolieska sa osvedčia pri dlhých prechádzkach, počas ktorých spoznáme nové miesta z (ne) turistickej stránky. Bez zbytočného fňukania, že je vak príliš ťažký a balerínky príliš tesné. Pohodlné vnútorné vrecká, ku ktorým sa ľahko dostaneme za pár sekúnd, sú zárukou rýchleho prístupu k pohodlnejším teniskám, dokonca skrytým v spodnej časti kufra pre dievča, ktoré oceňuje pocit pohodlia!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk