Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Malý kufor - veľké možnosti!

Chystáte sa cestovať - veľkí aj malí? Bez ohľadu na vzdialenosť, ktorú prejdete a aký typ dopravy si zvolíte, bude pri každej ceste užitočná dobrá spoločnosť a vhodná batožina. Malý kufor s priestranným interiérom umožňuje vziať si najnutnejšie veci (a niekoľko menej dôležitých) aj na palubu lietadla. Stojí za to ho zvoliť múdro - je to neoceniteľné pohodlie pri cestovaní!

Kufor - malý, tvarovaný a mimoriadne pohodlný!

Keď sa chystáme na cestu života alebo na menej okázalú cestu, našu hlavu zamestnáva okrem iného aj to, čo si treba vziať so sebou. Nemožno poprieť, že zástupcovia spravodlivého sexu sú zvyčajne dobre organizovaní a veľmi dobre vedia, čo budú potrebovať - dokonca aj v najodľahlejších častiach sveta. Bohužiaľ - často je toho veľa.

Kufor - malý a o niečo väčší, musí byť v prvom rade dobre navrhnutý. Správne umiestnené vnútorné vrecká a ľahký prístup k nim sú kľúčom k pohodliu, ktoré je pri cestovaní mimoriadne dôležité.

Sme si toho plne vedomí, a preto všetky naše kufre - malé i trochu väčšie, splnia očakávania aj tých najnáročnejších cestovateľov. Môžete rátať s ich balením, trvanlivosťou a správnym umiestnením ďalších zámkov - vďaka tomu nebude ťažké dostať sa do pasu, ktorý z nejakého dôvodu narazil na spodok kufra!

Malé kufre majú ďalšie obrovské plus - dajú sa vziať na palubu väčšiny lietadiel bez príplatku. Je dôležité, ak máte v pláne trochu spoznávať svet a ušetrené peniaze minúť na dobrú kávu alebo suveníry :)

Kufre - malí kamaráti počas veľkých výprav

Ako sme už ustanovili - kufre (malé a trochu väčšie) hrajú počas každej cesty veľmi dôležitú, ak nie najdôležitejšiu funkciu. Skrývajú naše najcennejšie veci, sú ich bezpečným útočiskom počas cesty a poskytujú nám pohodlie pri pohybe.

Aby to tak bolo, musí malý kufor spĺňať veľké požiadavky. Stojí za to venovať pozornosť materiálu, z ktorého bola vyrobená. Špeciálne sa odporúča polykarbonát, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu . Ak dávate prednosť materiálu - nechajte ho byť v najvyššej kvalite!

Každý malý kufor na kolieskach z ponuky pani Kabelkovej sa môže pýšiť precíznosťou spracovania a materiálmi, ktoré zaručujú pohodlné používanie - už roky! Jedná sa o pohodlné teleskopické rukoväte, ktoré sa dajú zložiť. Rukoväť padne do ruky a umožní vám stabilné vedenie kufra. Tu sa dostávame k ďalšiemu dôležitému prvku ...

Malý kufor na kolieskach - maximálny cestovný komfort

Malý kabínový kufor musí byť vybavený účinnými a odolnými kolesami. Prečo? Pretože vzhľad môže byť klamný - skutočnosť, že naša taška je malá, ešte neznamená, že nemôže byť ťažká! A niekedy s ňou musíš naozaj chvíľu ísť. Lepšie je vziať si svoje veci so sebou, ako ich nosiť niekoľko hodín. Tu stojí za to, aby ste sa rozhodli!

Malý kufrík na kolieskach sa ukáže ako dvojnásobný, ak sa chystáte niekam lietadlom alebo vlakom. Potom máme obmedzenú mobilitu - a akákoľvek závislosť od ďalších foriem dopravy zvyšuje potrebu základného pohodlia.

Malý kufrík na kolieskach nám dá príjemný pocit istoty, že nám bude pohodlne bez ohľadu na okolnosti. Vždy môžeme niekam ísť bez toho, aby sme museli nosiť ťažkú batožinu. Maličkosť - veľký efekt.

Malé kufre v krásnych dizajnoch a farbách

Naše portfólio zahŕňa malé kufre, ktoré vyhovujú veľkým potrebám - nielen z hľadiska komfortu používania. Teraz spomenieme estetiku, ktorá je hneď vedľa pohodlia dôležitým referenčným bodom pri výbere kufra. Malé zázraky na kolieskach sa dajú kúpať v krásnych farbách - zameriavame sa na červenú, ženskú ružovú , tlmenejšie odtiene béžovej , formálnu sivú, neviditeľnú modrú a očarujúce vzory. Ak vezmeme do úvahy to druhé - môžeme hovoriť o skutočnom šialenstve!

Malý kufor s kolieskami polka dot? Alebo možno máte radšej roztomilé a veľmi dievčenské motýle ? Oba modely môže nosiť malý kufor na kolieskach, ktorý nájdete v našom portfóliu.

Pani Kabelková nezabúda ani na najmenších - malý kabínový kufrík s rozprávkovými motívmi deti určite zaujme. Rodičia ocenia jej schopnosť presvedčiť batoľatá, že zodpovednosť za vlastnú batožinu môže byť zábavná!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk