Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Dámska peňaženka - malá, ale s veľkými možnosťami!

Chute sa môžu líšiť a chute sa často menia. Niekedy siahneme napríklad po obrovskej kabelke v štýle shopperu v odtieni vyzretej fuchsie. Inokedy chceme klasickú čiernu v menšom formáte. Bez ohľadu na to, aký druh vaku nás bude sprevádzať pri výstupe - výplň jeho interiéru zostáva nezmenená. Určite tu nájdeme telefón, kľúče od domu a malú dámsku peňaženku. Alebo jeho väčší náprotivok - ak chcete mať všetky plastové karty vždy pri sebe!

Dámske peňaženky však nie sú len miestom na doklady, drobné a bankovky, ktoré potrebujú trochu viac miesta. Je to efektívny kúsok oblečenia, ktorý musí zodpovedať mnohým štýlom. A takáto úloha nie je ľahká. Pani Kabelková má však svoje osvedčené spôsoby ...

Dámska peňaženka - malá, ale s veľkými možnosťami

Pri zdokonaľovaní našej ponuky bola našou prioritou efektívna povrchová úprava bez toho, aby ste sa museli vzdať komfortu používania. A tak si dámska peňaženka - malá aj veľká, zachováva rovnaké možnosti!

Malé dámske peňaženky od pani Kabelkovej účinne upútajú pozornosť a ľahko zapadnú do mnohých vašich módnych scén. Môžete si vybrať medzi tlmenými modelmi v plných farbách alebo šialenejšími návrhmi.

Malá dámska peňaženka v klasickej farbe - ktorá pre vás?

Aby ste splnili vysoké očakávania, v našom portfóliu nájdete malé dámske peňaženky, ktoré očarujú klasickými farbami. Veríme, že niekedy „menej je viac“, preto ponúkame overené odtiene bez zbytočných doplnkov, ktoré nebudú „kolidovať“ s ostatnými prvkami šatníka.

Môžete sa rozhodnúť napríklad pre malú dámsku peňaženku v tejto farbe:

 • dôstojná šedá
 • bohaté striebro
 • zemitý
 • hlboká čierna
 • klasický bronz
 • menej zreteľný žltý odtieň.

Ak si ceníte predovšetkým nadčasové riešenia, ktoré vyzerajú dobre bez ohľadu na okolnosti a štýl, navrhujeme zvoliť čiernu alebo sivú farbu.

Pre fanúšikov sofistikovanejších návrhov ponúkame malú koženú peňaženku. Je elegantný, s ľahkovážnym motívom, ale nie bez elegancie. Len na mieste!

Dámske peňaženky - malé, ale veľmi efektívne!

Teraz prechádzame k odvážnejším peňaženkám - dostávame sa do najvyšších políc a sťahujeme si z nich skutočne jedinečné modely. Jedná sa o známe remeselné umenie, na ktoré neustále dohliada samotná pani Kabelková . K tomu veľa pohodlných vreciek a jedinečné vzory. Bude ťažké nájsť exkluzívnejšie riešenia!

Odporúča sa napríklad malá dámska kožená peňaženka, ktorá okrem zaujímavého dizajnu dokáže očariť aj úplnou neopakovateľnosťou vzoru. To je výhoda prírodnej kože, ktorú nemožno porovnávať s ekologickými návrhmi.

Vyniká tiež výnimočnou odolnosťou, ktorá sa vyplatí - najmä v prípade peňaženky nosenej každý deň a všade!

Dámska malá kožená peňaženka - vysoká kvalita vždy za cenu!

Dámska kožená peňaženka sa môže pochváliť početnými vreckami alebo priehradkou na drobnosti. Toto je užitočné riešenie, ktoré eliminuje potrebu nosiť so sebou ďalšiu kabelku.

Nájdete tu okrem iného aj exkluzívne malé dámske peňaženky, ktoré okrem vysokej kvality presvedčia aj motívom hadej kože.

Toto je vrchol šik, ktorý bude ideálny pre mnoho štýlov. Kúpali sme aj malú dámsku peňaženku s týmto vzorom v rôznych odtieňoch:

 • dôstojná čierna
 • zasnená zelená
 • elegantná hnedá
 • módna medová farba
 • a nadčasová kombinácia čiernej a bielej.

Ak máte záujem o dámsku peňaženku - malú, efektnú a pohodlnú v jednom - tento model sa už na vás usmieva!

Sezna
 • cz
 • ro
 • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk