Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Kabelka na retiazke – pre ženy vyhľadávajúce vkus a eleganciu

Keď vyberáte věcy na dôležitú udalosť, většinhou siahnete po klasike a elegancii. Nie vždy máme náladu na to obliecť sa v formálnom štýle, ktorý treba ešte doplniť zodpovednými doplnky. Ale aj tak chceme vyzerať efektne. V takýchto chvíľach ponáhľa na pomoc kabelka s retiazkou!

Ide o jednoduchý spôsob ako zatraktívniť svoju štylizáciu, ktorý nemusí narušiť tvoj dokonalý štýl!

Kabelka s retiazkou - na každý deň aj na výnimočné príležitosti

Ak sa stretávame na tomto mieste, znamená to že hľadáš kabelku s retiazkou, ktorej univerzálny štýl ti otvára rôzne štylizačné možnosti. Preto už ďalej nehľadaj!

V tejto sekcii nájdeš kabelku s retiazkou, ktorá ti bude robiť spoločnosť na tvojej ceste do kancelárie. Nezabalíš do nej síce polku vecí z domova, ale efekt WOW je zaručený. Te najdôležitejšie veci ako - telefón, malá peňaženka, kľúče od bytu tieto veci už sa nemôžu dočkať až skočí do tvojej poštárky! Čo hovoríš na elegantnú bronzovú verziu? A alebo snáď siahneš po originálnom odtieni morskej modré? Každopádne u pani Kabelkové je z čoho vyberať!

Kabelka s retiazkou - na špeciálne úlohy

Modely z našej ponuky sa hodí predovšetkým vtedy, keď chceš po vyčerpávajúcom dni v práci skočiť na kávu alebo do obľúbeného baru. Či už s kamarátkou alebo tvojou drahou polovičkou. Sme presvedčení že každý ocení eleganciu tvojho šatníka.

Elegantná kabelka s retiazkou neunikne pozornosti pohladnému brunetovi, ktorý večer chodí venčiť svojho psa. Ideálnu príležitosť, kedy môžeš využiť vnútro kabelky a telefón ktorý sa v ňom nachádza, bez problémov teraz získaš jeho číslo ...

Kto vie, možno že v najbližších dňoch kabelka s retiazkou bude vaším spoločníkom počas romantickej večere. To by bol príbeh!

Kabelka s retiazkou - ktorá farba je tvoja obľúbená?

Vkusná kabelka s retiazkou nepozná hranice čo sa týka farieb. Kedysi bola elegancia spojená iba s temnou čiernou farbou. Dnes už máme viac možností, vďaka čomu môžeme elegantne vyžehlenú košeľu oživiť žltým odtieňom poštárky s retiazkou.

Červená kabelka s retiazkou s trochou farby bordó sa odporúča na cesty do obchodu, na schôdzku, alebo na veľký ples - ako ju využiješ je len na tebe. Táto farba sa hodí na rôzne príležitosti - obzvlášť, či jej spojíš s tou pravou farbou tvojej rúžu. To je tá pravá dásmká variácia!

Pani Kabelková sa postará o to, aby kabelky s retiazkou z ponuky nášho internetového obchodu splnili aj tie najnáročnejšie požiadavky. Z tohto dôvodu nájdete na našej stránke modely v elegantných odtieňoch sedi, v ostrých farbách ktoré sú ideálne na jeseň, béžovej farby v odtieni krajiny a tiež netradičné odtiene mora. Vydaj sa s nami na hlboké vody originality a prispôsob si kabelku s retiazkou podľa seba!

Listonošky s retiazkou, zaskočí ťa ako svojím tvarom tak aj veľkosťou

Nie je potrebné predstierať že kabelky s retiazkou, väčšinou nedisponujú tým najväčším rozmerom. Sú predurčené viac ako doplnok tých najpôsobivejších odevov z nášho šatníka. Hoci sa ľahko kombinujú s menej sofistikovanými štylizáciami, tento typ kabelky sa vyznačuje ľahkou eleganciou, ktorá ideálne zapadá do veľkosti XS V našej ponuke nájdete:

U nás môžete nájsť:

  • kabelky s retiazkou v tvare obdĺžnika
  • oblé modely
  • guľaté kabelky s retiazkou
  • listonošky s retiazkou s prídavným uzáverom v prednej časti

Všetky z vyššie uvedených modelov sú vybavené zámkom - vďaka čomu získate istotu, že sú vaše poklady vždy v bezpečí. Aj v tých chvíľach, keď sa ponáhľaš na električku alebo za láskou svojho života. Z tvojej kabelky nikdy nič nevypadne.

Niektoré kabelky s retiazkou sú vybavené vreckami - to je zaručený spôsob na udržanie poriadku. Takéto kabelky sú ideálne vtedy, keď potrebuješ len tých pár najdôležitejších vecí.

Retiazková kabelka – ktorý model je pre vás?

Už viete, že kabelka s retiazkou priťahuje vašu pozornosť a hľadáte univerzálny model, ktorý kombinuje charakter, nadčasovosť a eleganciu.

Koncipovali sme ich do odtieňov vyzretej bordovej, menej zjavných medových farieb, farieb morských hlbín, ale aj klasickej čiernej a formálnej šedej. Je len na vás (a vašom šatníku!) Ktorí farební hrdinovia sa stanú vašimi obľúbenými.

Všetky kabelky tohto typu sú spojené spoločným prvkom v podobe striebornej retiazky - vďaka nej budú dokonca aj tepláky vyzerať štýlovo.

To je ďalšia z výhod kabelky s retiazkou od pani Kabelkovej. Kombinujte ju s rôznymi štýlmi - je to dobrý spoločník, keď si vyrazíte v obtiahnutých šatách, košeli, ale aj vo svojich obľúbených rifliach a teplákových súpravách. Garantujeme, že kabelky na retiazke dodaju iskru každému vášmu outfitu.