Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:
  Odporúčame

  Siahnite po štýlových doplnkoch, ktoré dodajú vašim kabelkám charakter

  Diabol je v detailoch? Pokiaľ ide o príslušenstvo - určite áno. Niekedy jeden drobný detail úplne zmení štylizáciu - dodá outfitu ženský charakter, výraznosť alebo jemnosť. Všetko záleží na tom, čo si vyberiete. Teraz to nemusí byť jediné. Prečo? Pretože najmä pre vás máme pripravenú kolekciu mimoriadnych vychytávok: prívesky na kľúče a prívesky na kabelky, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať so svojimi kabelkami a vytvoriť si svoj vlastný individuálny štýl. Je to naozaj také jednoduché!

  Tieto módne vychytávky sa budú perfektne hodiť v akejkoľvek situácii - či už idete na večierok, stretnutie s priateľmi alebo na inú spoločenskú udalosť. Čakajú na vás pompony, lesklé krúžky na kľúče, ale aj jemné prívesky v širokej škále farieb. Je len na vás, či hľadáte niečo, čo bude kontrastovať s vašou kabelkou, alebo skôr tlmený, ale originálny doplnok. Jedna vec je istá: vďaka doplnkom, ktoré ponúkame, vytvoríte úplne nový štýl.

  Prívesky na kľúče pre každú ženu

  Móda niekedy znamená ísť za hranice a vzory. Môžete to urobiť vďaka doplnkom z našej kolekcie. Špeciálne pre vás sme pripravili vychytávky, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť svojmu vlastnému štýlu alebo ... si vymyslite uplně niečo nové. Prezrite si naše prívesky a ďalšie vychytávky a vyberte si niečo pre seba. Chcete byť ušetriť a nepreplácať? U nás je to jednoduché! Zvážte, ktoré sa najviac hodia k novej taške, ktorú objednávate. Cena za prepravu bude jedna a získate tiež dizajnérsky gadget, ktorý môžete kombinovať s taškou, ktorú ste si práve zakúpili, alebo s ktoroukoľvek inou. A čo je najdôležitejšie, svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť tak, že každý deň znova vytvoríte svoj štýl.

  Preto neváhajte: podrobnejšie sa pozrite na doplnky k taškám a objednajte si ich. Môžete si vybrať viac ako jeden!