Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Pánske tašky na notebook - do práce či na obchodnú schôdzku

Notebooky môžete používať kdekoľvek s mobilitou a voľnosťou pohybu. Beriete často svoj notebook alebo notebook na cesty? V tom prípade nezabúdajte na jeho zabezpečenie. Poskytne vám ich vhodná pánska taška na notebook: odolná, ergonomická a funkčná. Aj keď svoj počítač neprepravujete každý deň, stojí za to mať tašku na notebook, aby ste si ju v neobvyklej alebo krízovej situácii mohli vziať a ísť na cesty! Model šitý na mieru vášmu zariadeniu nájdete v ponuke nášho internetového obchodu. Vyberte si spoľahlivú kvalitu a dobrú cenu - tieto výhody odlišujú všetky produkty ponúkané na PaniKabelkova.sk. Pánska taška na notebook je zárukou bezpečnej prepravy vášho notebooku z miesta na miesto. Či už pôjdete na autobusovú zastávku, stojíte v zápche alebo idete vlakom, vaše vybavenie musí byť pohodlne prepravené. Moderné tašky na notebook sú nevyhnutnosťou pre každého majiteľa notebooku. Ak ste jedným z nich, vyberte si model tašky vhodný pre špecifiká vášho notebooku. Ako si vybrať správnu tašku? Nie je dôležitá značka notebooku ani jeho farba, ale veľkosť a presnejšie - uhlopriečka obrazovky. Určuje veľkosť notebooku, a teda - veľkosť tašky. Najobľúbenejšia veľkosť notebooku je 15,6 palca a v našej ponuke dominujú tašky tejto veľkosti. Pamätajte však, že ak je vaše zariadenie menšie - môžete si tiež vybrať produkt z nášho sortimentu. Vo veľkých taškách môžete vďaka bezpečnosti a zapínaniu ukrytým vo vnútri prevážať aj vybavenie menšej veľkosti. Moderné tašky na notebook pre náročných zákazníkov. Náš obchod ponúka pánske tašky na notebook od renomovaných výrobcov. Tím PaniKabelkova.sk neakceptuje žiadne kompromisy kvality. Preto v katalógu nájdete iba tašky, po ktorých by sme sami siahli. Sú odolné, dobre chránia elektronické zariadenia a premyslené usporiadanie vo vnútrajška uľahčuje usporiadanie ich priestoru. Vďaka tomu môžu do tašky ísť nielen samotné zariadenia, ale aj ďalšie príslušenstvo a oveľa viac. Do našich tašiek na notebook môžete tiež zabaliť napríklad napájací zdroj, myš, potrebné dokumenty, ďalšie kancelárske príslušenstvo atď. Každá z nich sa dá nosiť niekoľkými spôsobmi - držaním za krátku rukoväť, zavesením na rameno alebo zavesením cez rameno. Každá z týchto metód vám poskytne pohodlie a vybavenie vo vnútri tašky - bezpečné prenášanie. Ďalšou výhodou všetkých produktov v tejto kategórii je ich konkurencieschopná cena. Objednávaj teraz! Pánske tašky na notebook s rúčkou na nosenie v ruke sú mimoriadne elegantným riešením. Ich dizajn pripomína klasické kufriky a aktovky, čo z nich robí vynikajúce riešenie, keď si so sebou vezmete notebook alebo notebook na obchodné stretnutie alebo dokonca keď idete na rande a chcete urobiť dobrý prvý dojem. Pánska taška na notebook nemusí byť čierna! Rovnako štýlové sú aj hnedé, sivé, červené a granátové. Ak sa chcete vyblázniť alebo potrebujete zdieľať tašku s druhou polovičkou, vynikajúcou voľbou je fialová taška.

Taška, notebook, nabíjačka ... Čo sa do nej ešte vojde?

Do priestrannej pánskej tašky na notebook sa zmestí nielen nabíjačka a myš, ale aj dokumenty, telefón, peňaženka, kľúče a karta od mladšej dcéry ... Vieme, že ak sa rozhodnete kúpiť tašku na notebook, chcete si zo sebou nosiť viac predmetov! Kapacita a priestrannosť sú rovnako dôležité ako dizajn a veľkosť. Ak však dennodenne prenášate aktovky alebo batoh, postačí namiesto tašky mäkké puzdro vo výraznej farbe alebo módnom vzore. Najmä ak ide o malý notebook, ktorý vkladáte a vyberáte z počas dňa niekoľkokrát. Štýlová taška na notebook je dôležitým prvkom celého outfitu, preto by ste mali dbať na to, aby ladila s kabátom a topánkami. Najmä ak si vezmete počítač na pracovné alebo služobné cesty. Na prvom dojme záleží! Verte nám, ľudia venujú pozornosť pánskym taškám na notebook. Tašky z našej ponuky oceníte hneď prvý deň, keď s nimi vyrazíte! Notebook, taška, peňaženka, kľúče, telefón... môžete spoznávať svet bez obáv o zabezpečenie svojho vybavenie. Nezáleží na tom, či idete na cestu okolo sveta, na víkend so svokrovcami, aby ste odprezentoval referát - s dobrou taškou na notebook to bude hračka ! Pánske tašky na notebook sa vyznačujú jednoduchým tvarom, solídnym spracovaním a jednofarebnými úpravami. Vďaka týmto vlastnostiam je dokonalá taška na notebook nenápadná, dopĺňa celý styling, nezapôsobí na vašu značku ani nevzbudzuje dojem, že sa príliš obávate o svoj vzhľad. Taška na notebook alebo laptop však môže nadobudnúť individuálnejší charakter, ak k nej pridáte kľúčenku. Nemusí to byť detská ozdoba alebo lesklá vychytávka pre dámsku kabelku. Pánske, štýlové a elegantné krúžky na kľúče pripevnené k taške na notebook sú dokonalým doplnkom! Veľmi dostupná a konkurencieschopná cena všetkých modelov tašiek na notebook z našej ponuky z nej robí skvelý nápad na darček. Poznáte niekoho, kto si dá notebook do tašky alebo batohu bez obáv o jeho bezpečnosť? Alebo možno niekto z blízkych stále hovorí, že hľadá dokonalú tašku? Notebook je niekedy najdrahšie vybavenie, spôsob práce a dokonca aj životný štýl, takže stojí za to sa oň starať a prepravovať ho. Narodeniny, Vianoce, meniny alebo povýšenie v práci? Taška na notebook je dobrým nápadom na darček pre každého muža, ktorý vyrazí na výlet so svojím počítačom v batohu aspoň raz za štvrťrok. Dostupná cena nabáda k nákupu dvoch farebných variantov! Môžete si kúpiť tašku, ktorá sa hodí k vášmu obleku na dôležité príležitosti, a ďalšiu na každodenné nosenie vo farbe, ktorá sa vám páči.

Keď sa chystáte na cestu, nemali by ste zabudnúť na univerzálne cestovné tašky , kabínové kufre , kufre na kolieskach , taštičky a ľadviny

S akým štýlom je vhodné nosiť tašku na notebook

Náš obchod ponúka pánske kožené tašky (na notebook), ktorých dizajn zodpovedá požiadavkám najnáročnejších zákazníkov. Máme modely, ktoré vyzerajú dobre pri všetkých príležitostiach. Naše firemné aktovky s premyslenou vnútornou organizáciou sú navyše kožené tašky, v ktorých sa o svoj notebook nemusíte obávať.

Pánska taška na notebook by mala byť univerzálna - vhodná ako do práce, tak aj na cestu a do mesta s priateľmi. Musí však byť predovšetkým ergonomická a obsahovať všetko podstatné pre zákazníka.

Najlepšia taška na notebook je kožená. Bez ohľadu na to, či je vyrobená z prírodnej kože alebo z imitácie - ekologickej kože, jej nadčasový vzhľad zdôrazňuje prestíž a vyzdvihuje dobrý vkus.

  • Smart casual

Moderný človek sa rád cíti pohodlne a elegantne. Ako si vybrať pánsku tašku na rameno, ktorá je športová a elegantná zároveň? Pre tento účel je ideálna taška na notebook - pánska kožená alebo ekologická koža. Nemá tuhú konštrukciu ako formálna taška a predstavuje niekoľko ďalších farebných variánt ako klasická čierna. Toto príslušenstvo je neodmysliteľnou súčasťou mužského štýlu. Vyzerá dobre ako so sakom, formálnymi nohavicami, tak aj s džínsami.

Kožená pánska taška na notebook vyrobená z plastu, ktorá je k dispozícii na www.PaniKabelkova.sk, je odolná proti vlhkosti a plesniam a čo je nanajvýš dôležité, ľahko sa čistí.

  • Business look

Kožené tašky na notebooky do práce, kde je sloboda oblečenia, majú veľa farieb, ale stále sú seriózne. Hodia sa k obleku tmavomodrej, grafitovej, šedej a čiernej farby. Zvyčajne sú šité na silnom ráme a tuhé.

Kožené tašky na notebook, ktoré zapadajú do striktne dodržiavaného dress code, sú doplnkami, ktorých dizajn je obmedzený na minimum.

Obal na tablet

Do koženej aktovky na notebook sa zmestia aj ďalšie, menšie elektronické zariadenia. Pri kúpe príslušenstva, ktoré umožňuje bezpečnú prepravu dokumentov a notebooku, sa oplatí dokúpiť aj obal na tablet.

V našom obchode nájdete všetko, čo potrebujete - srdečne pozývame.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk