Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Buďte trendy na pláži aj pri bazéne - vyberte si tie najmódnejšie šľapky

Dámske papuče sú mimoriadne pohodlná obuv v tisíckach odrôd, od plážových a bazénových modelov až po elegantné modely na vysokom podpätku k elegantným šatám.

Väčšina ľudí si papuče spája s bazénom, saunou alebo na iných miestach, kde sa používajú verejné kúpele. V oblasti pohodlnej obuvi bez podpätkov došlo k mnohým zmenám, vďaka ktorým sa tieto topánky dostali do každodennej módy. V súčasnosti sú dámske papuče jedným z typických druhov topánok na leto. Samozrejme, stále sú k dispozícii typické modely bazénov, ktoré sú ideálne aj pre pobrežné pláže, chrániace pred horúcim pieskom alebo neočakávaným ohrozením nôh. Čoraz viac modelov tohto typu sa však v uliciach objavuje ako tradičná každodenná obuv, ktorú oceňujú najmä ženy.

Modely dámskych šľapiek sú kategóriou bohatou na sandále alebo lodičky, a teda aj možnosťou zvoliť si to, čo sa vám najviac páči, alebo čo sa k často nosenému oblečeniu perfektne hodí. Ženy, ktoré majú svoj vlastný štýl, sa môžu rozhodnúť medzi výškou podpätkov, farbou a stupňom šľapiek a svojou postavou - športovejšou alebo formálnejšou.

Dámske papuče - na pláž, k bazénu a na vynikajúcu párty

Dámske šľapky, ktoré nájdete v obchodoch, sú napríklad: vysoké šľapky s drevenou podrážkou opatrenou barovým podpätkom alebo na korkovom kline, klasické ploché šľapky s úzkymi alebo širokými pruhmi, šľapky so zabudovaným topom a začiatok tkané z pruhov, módne peep- typu domáca obuv prst na vysokom podpätku, športu - na plochom podrážka s hornou upevnené prackami, a dokonca aj v domácnosti a gumové papuče. Rozmanitosť dizajnov je taká veľká, že iba v tejto jednej kategórii nájdete model vhodný pre každú možnú príležitosť, od prechádzky po pláži až po elegantnú párty.

Počet riešení je pravdepodobne oveľa väčší, pretože prakticky každá topánka sa dá pri troche fantázie premeniť na dámske šľapky, ktoré ich zbavia zapínania a zostane im iba predná časť nadstavby. Možnosti sú obmedzené iba predstavivosťou dizajnérov a samozrejme užitočnosťou takýchto modelov.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk