Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Pánske batohy - na výlet aj do práce

Móda stále žije - vďaka tomu sa neustále mení, podáva nové štýly a zaujímavé kombinácie. Nielen, že sa stali súčasťou sortimentu nášho šatníka, začali nás sprevádzať aj za nových a nových okolností...

Pánsky batoh do práce

Nech už idete kamkoľvek, chcete vyzerať dobre a cítiť sa pohodlne. Rozumieme tomu. Z tohto dôvodu ponuka pani Kabelkovej zahŕňa elegantné pánske batohy, ktoré si môžete vziať so sebou aj do práce v kancelárii.

Neobávajte sa príliš športového charakteru. Napríklad pánsky batoh zaliaty v čiernej farbe, vyrobený z vysoko kvalitnej ekologickej kože, je originálnou možnosťou, ktorá tiež vyzerá skvele na pozadí bielej košele, milovaných džínsov a tenisiek.

Pánsky batoh do práce sa vyznačuje pohodlným používaním, bez straty lešteného vzhľadu. Sme si istí, že početné vnútorné a vonkajšie vrecká zaručia to správne miesto pre vaše najdôležitejšie veci, ktoré chcete mať vždy pri sebe.

Okrem toho silné a dobre navrhnuté rukoväte, ktoré sa nebudú kopať do ramien ani pod náporom ťažkého bremena. Určite ho prijmeme za asistenta roka!

Pánsky batoh disponuje silnými a dobre navrhnuté rukoväte, ktoré sa vám aj pri veľkom zaťažení budú dobre nosiť. Jednoznačne ho prijímame ako záložníka roka!

Pánsky batoh na rande

Idete na sľubné stretnutie? Musíte si so sebou bezpodmienečne vziať pár drobností, vrátane extra svetra, ak by vašemu spoločníkovi bola večer zima...

Športové a elegantné riešenie vložené do grafitu bude neoceniteľné. Takýto pánsky batoh obsahuje priestrannú priehradku na suchý zips, vrecko na zips a dve ďalšie vrecká, ktoré vám umožnia mať veci usporiadané a zachovať poriadok.

Taktiež nájdete veľa zaujímavých priestorov zabezpečených striebornými zámkami, ktoré sú dokonalým miestom pre telefón, kľúče, vreckovky a cukríky - ku všetkému, k čomu máte radi ľahký a rýchly prístup.

Pánske batohy v športovom štýle

Pani Kabelková však neuteká pred športovým štýlom. V našom portfóliu máme veľa batohov v športovej atmosfére, ktoré sú ako stvorené na cestu do obchodu (sú naozaj priestranné) a na kratší výlet.

Navrhované modely majú predovšetkým najvyššiu kvalitu. Zameriavame sa na tie najlepšie materiály, ktoré zaručujú pohodlné používanie - dlhé roky.

Vieme, že pánsky batoh, ktorý nás sprevádza pri každodenných výletoch a výletoch do vzdialenejších oblastí, musí vydržať veľa. V prvom rade hmotnosť náplne - niekedy až po okraj.

Naše pánske batohy sú k dispozícii vo veľkostiach M, L a XL, čo vám umožní prispôsobiť veľkosť vašim očakávaniam a potrebám. Ohľadom rukovätí, remienkach a ramenných popruhoch môžete byť pokojní - sú veľmi odolné a ťažko ich pretrhnúť.

Prvkami, ktorým stojí za to venovať pozornosť (okrem estetických hodnôt), sú dobre navrhnuté priestory - vnútorné i vonkajšie. Dobrý pánsky batoh musí obsiahnuť veľa vecí a mať všetko dobre zorganizované. O to sa postarajú priestranné vrecká a priehradky - zapínanie na suchý zips a zipsy. Vďaka tomu viete, že z vášho batohu nič nevypadne bez vášho vedomia.

Pridávame tiež niekoľko otvorených vreciek na drobnosti, ku ktorým chcete mať ľahký prístup. A recept na úspech batohu je pripravený!

Pánsky batoh XL - zabalíte doň takmer všetko!

Pani Kabelková sa podľa potrieb venuje aj batohom veľkých rozmerov. Do XL batoha sa zmestí celý mužský svet - môžete si zbaliť svoju obľúbenú knihu, hrubý sveter, sadu nástrojov a veľkú zásobu niečoho na pitie. Ak vás má batoh sprevádzať pri romantickej prechádzke nekonečnými poliami kde fúka vietor, hoďte si do batohu šarkana - určite si preň nájdete miesto!

Malé vnútorné vrecká na zips sú osvedčeným spôsobom, ako udržať peňaženku a dôležité dokumenty pod kontrolou. A vonku si vezmú všetko, čo chcete mať po ruke. A môžete dobyť svet! Malé vnútorné vrecká na zips sú osvedčeným spôsobom, ako udržať peňaženku a dôležité dokumenty pod kontrolou. A navonok si uložíte drobnosti, ktoré by ste chceli mať po ruke. Následne môžete dobyť svet!

Pánsky batoh na výlet do hôr a posilňovne

Teraz ponuka pre typických dobyvateľov, ktorí sa neboja žiadnej výpravy do hôr a radi zavítajú aj do posilňovne. Jedná sa o pánske batohy v typickom športovom štýle, bez vizuálneho podhodnotenia. Dali sme prednosť pohodliu a jednoduchej forme.

Preto tu nenájdeme ozdobné zipsy a mierne pútavé vrecká. Na zadnej a prednej strane sa objavujú čierne zipsy. Pre túto farebnú bočnú vložku, ktorá dodáva štipku charakteru, ale bez preháňania. To je „mužské“.

Tento pánsky batoh XL ponúka veľa priestorov pre dobrú rozdelenie a dostatok priestoru. Nezabúdame ani na pohodlné rukoväte, ktoré nebudú obťažovať ani po niekoľkých hodinách nosenia s veľkej hmotnosti.

Neverte len slovám - musíte si to vyskúšať na vlastnej koži.

Pánske batohy od Pani Kabelkovej - prečo je dobré ich mať?

Ak sa tu stretneme, znamená to, že hľadáte pohodlné riešenie v sofistikovanom štýle, ktoré vám bude slúžiť roky. Ste na správnom mieste! Každý z nami navrhovaných modelov predstavuje kvalitné spracovanie a najvyššiu kvalitu použitých materiálov.

To všetko spája dobrý dizajn, vďaka ktorému každú vašu štylizáciu doplní zaujímavý prvok. Široká škála farieb a tvarov znamená, že pánsky batoh z našej ponuky môžete prispôsobiť kancelárskym a menej formálnym miestam.

Vyberte si medzi elegantnými batohmi z ekokože alebo typickými športovými možnosťami. Obe sú lemované najnovšími trendmi a klasickými riešeniami. Vedzte, že takýto batoh dlho nevyjde z módy.

Je dôležité, ak sa rozhodnete kúpiť si pánsky batoh vyrobený z vysoko kvalitných materiálov - Pani Kabelková vie, že ho budete nosiť dlho - preto je vždy ten správny čas!

Zistite viac o našej ponuke a vyberte si pánsky batoh vo svojom štýle.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk