Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:
Odporúčame

Štýlové, pohodlné a praktické cestovné tašky

Ak idete na cestu, môže to byť nielen štýlové a elegantné. Zbaľte si batožinu elegantne a prakticky - naše exkluzívne cestovné kabelky vám to umožnia, t. J. Moderné doplnky kombinujúce neobvyklý a zaujímavý dizajn s funkčnosťou. Bez ohľadu na to, či plánujete cestu lietadlom, autom alebo vlakom, naše dámske a pánske cestovné kabelky vám poskytnú potrebný komfort pohybu a umožnia vám zbaliť si počas cesty to, čo budete potrebovať. Zvládnu najväčšiu výzvu - a štýlovo! V kolekcii PaniKabelkova.sk na vás čakajú kožené cestovné kabelky navrhnuté v klasickom a modernom štýle. Postarali sme sa o širokú škálu vzorov, farieb a veľkostí. Vďaka tomu môžete ľahko nájsť ten pravý produkt na každú cestu a vziať si so sebou nielen to, čo potrebujete, ale zabaliť si aj ďalšie veci, pre ktoré si určite nájdete miesto. Či už plánujete víkend na horách, krátku služobnú cestu alebo dlhú relaxačnú dovolenku, prezrite si našu zbierku a vyberte si, čo je pre vás najlepšie. Kvalita a dizajn tašiek, ktoré ponúkame, splní aj tie najsofistikovanejšie chute, takže sme si istí, že naše veľké i malé cestovné kabelky budú za chvíľu na ceste k svojmu novému majiteľovi. A toto bude iba ich prvý výlet!

Cestujte štýlovo!

Môže byť cestovná kabelka pekná, priestranná a odolná zároveň? Absolútne! Najlepším dôkazom toho sú modely, ktoré nájdete na PaniKabelkova.sk. Otvorte sa svetu dizajnu, ktorý zaujme na prvý pohľad a upúta všetky Vaše zmysli, no hlavne oči. Vaša batožina môže byť rovnako jedinečná ako vy - všetko, čo musíte urobiť, je prispôsobiť vzhľad cestovnej kabelky podľa svojich preferencií. Preferujete minimalistický a praktický dizajn? Alebo možno hľadáte ozdobnejšiu kabelku, ktorá oživí váš štýl cestovania? S našimi kabelkami je možné všetko. Trúfnite si vybrať jednu z nich a vydať sa na cestu svojho života! Pripravili sme pre vás univerzálne cestovné kabelky XXL - ideálne na víkend mimo mesta alebo na krátky výlet do niektorého z európskych hlavných miest - ako aj pohodlné cestovné tašky na kolieskach a s rámom, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie, aj keď vo vnútri sú ťažšie predmety. Každá z našich tašiek bola nádherne dokončená a početné vrecká a priehradky uľahčujú organizáciu priestoru. Pri cestovaní je najdôležitejšie pohodlie, takže stojí za to, aby ste sa riadili predovšetkým vlastným pohodlím. Samozrejme, že to nezaškodí, ak sa kožené cestovné kabelky vyznačujú aj mimoriadnym dizajnom, však?

Čo ďalšie budete počas cesty potrebovať? Plážové , Tašky Dámske , papuče , Dámske snehové , topánky , Dámske tenisky , Dámske sandále .

Aký je účel vašej cesty?

Viete, že je táto zvláštna potreba byť neustále na cestách? Niektorí ľudia radi cestujú viac ako do cieľa svojej cesty a Dan Eldon dokonca tvrdí, že ak chceme zo života vyťažiť maximum, mala by byť naším cieľom samotná cesta. Napokon, práve vtedy sme na cestách, krajina okolo nás sa každú chvíľu mení, stretávame úplne nových ľudí a ocitáme sa na miestach, ktoré nás fascinujú pravdepodobne preto, že tam nezostaneme dlho. Charakteristickou črtou cesty je jej chvíľková povaha a práve to nás zaujme najviac - začneme obdivovať zmeny, ktoré sa dejú tak rýchlo, že získame schopnosť byť tu a teraz, bez toho, aby sme sa pozastavovali nad minulosťou a smerovali svoje myšlienky. do budúcnosti. Aby sme sa však mohli plne sústrediť na zážitok z cesty, je potrebný komfort, ktorý súvisí nielen s dopravnými prostriedkami, ale aj so spôsobom prepravy batožiny. Ak odchádzate na krátku dobu alebo plánujete časté presuny, malá cestovná kabelka bude ako stvorená na zabalenie toho najnutnejšieho. Ľahká, malá cestovná kabelka nebude príliš ťažká a zvýši komfort cestovania. Malé cestovné kabelky vo veľkostiach S a M sa odporúčajú ženám, mužom a deťom, ktoré hľadajú praktický kufor na každú cestu. Malá cestovná kabelka nevyžaduje veľa úložného priestoru, takže ju môžete mať vždy pri sebe - v autobuse, vlaku alebo dokonca v lietadle. Ak však cestujete hlavne autom a beriete si so sebou veľa vecí, vyberte si pánske cestovné kabelky alebo dámske cestovné kabelky vo veľkostiach L, XL a XXL.

Samotné cestovanie zvyčajne nezahŕňa prepravu ťažkej batožiny - pokiaľ sa nechystáme na dlhú cestu. Plánovanie aj krátkych ciest alebo letov so skupinou ľudí - je však celkom výzva; vyžaduje logistické myslenie. V takýchto prípadoch dobre poslúžia veľké kožené cestovné kabelky. Na webe obchodu sú priestranné kabelky, na kolieskach alebo s oboma možnosťami. Medzi nimi budú napríklad:

  • Víkendová kabelka,
  • Kabelka cez rameno v tvare valca vybavená pohodlným širokým remienkom,
  • Klasická cestovná kabelka - koža vo forme lichobežníka,
  • Mimoriadne funkčné kabelky s rámom

V ponuke máme cestovné kabelky z ekologickej kože, prírodnej kože, nylonu alebo odolného 600D polyesteru. Doplnky vyrobené z prírodnej kože sú odolné voči poškodeniu, a teda - vydržia skutočne veľa. Ich získanie je spojené s vysokými nákladmi, ale táto investícia sa premieta do rokov pohodlného používania. Cestovné kabelky z ekokože sú určite lacnejšie. Budú fungovať pre ľudí, ktorí si vyberú ekonomické varianty, ako aj pre tých, ktorí sú ochotní experimentovať so vzhľadom.

Módne príručné kabelky do lietadla

Prípustné rozmery príručnej batožiny, ktoré si môžeme vziať na palubu lietadla, sa líšia v závislosti od leteckej spoločnosti. Podľa pokynov spoločnosti Wizz Air nesmie byť kabelka pre ženy alebo mužov väčšia ako 30 x 40 x 20 cm a kabelka pre mužov alebo ženy, ktoré si vezmete na palubu lietadla LOT, nemôže byť väčšia ako 55 x 40 x 23 cm. Na stránke PaniKabelkova.sk nájdete módne príručné kabelky pre ženy, mužov a deti s rozmermi 27x40x18 cm, ktoré si môžete vziať so sebou na palubu lietadiel väčšiny leteckých spoločností. Pri kúpe lístka však stojí za to pozorne si prečítať pokyny, ktoré sa môžu zmeniť. Kabelka pre mužov a ženy je produkt, ktorý dobre funguje nielen pri leteckej doprave - môžete ju používať mnoho rokov pri akejkoľvek ceste bez ohľadu na dopravný prostriedok. Už viete, ako by mala vyzerať ideálna kabelka pre mužov, ženy alebo deti? Prejdite si náš katalóg a vyberte si z mnohých dostupných dizajnov. Na stránke PaniKabelkova.sk nájdete klasické kabelky v jednej farbe, ako aj vzorované návrhy, ktoré zaujmú najmä ženy a deti. Funkčnosť a kvalitu našich výrobkov kladieme na prvé miesto, a preto do ponuky PaniKabelkova.sk zaraďujeme iba cestovné kabelky od renomovaných výrobcov, ako sú David Jones, Or & Mi alebo Diana & Co. Cestovné kabelky David Jones a návrhy ďalších známych výrobcov sú zárukou bezpečnej a pohodlnej cesty. Prejdite stovky alebo dokonca tisíce kilometrov a namiesto kabelky, ktorá je nefunkčná, sa sústreďte na radosť z cesty. Naše kabelky sú univerzálne modely s rukoväťou a praktickým riešením na kolieskach. Vyberte si módu a pohodlie - objednajte si svoju vysnívanú kabelku pre seba alebo sadu cestovných tašiek pre celú rodinu ešte dnes!

Sezna