Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Pánske vrecká a obličky – priestranné, ľahké a praktické

Keď idete na na výlet za mesto alebo do nákupného centra, taštičky a ľadvinky budú pre vás užitočné. Jedná sa o moderné pánske doplnky, vďaka ktorým si budete môcť všetky potrebné veci pohodlne nosiť so sebou. Zabudnite na to, že si všetko potrebné po ruke dáte do vreciek nohavíc, saka alebo bundy. Výberom takéhoto riešenia riskujete nepohodlie a predovšetkým - stanete sa ľahkým terčom vreckových zlodejov. Aby ste sa vyhli problémom, vyberte si taštičku alebo ľadvinku navrhnutú s ohľadom na potreby mužov.

Pánske taštičky - kožené doplnky, ktoré majú praktický rozmer

V každom dobre vybavenom pánskom šatníku sú funkčné doplnky, napríklad kožené vrecúška - pánske taštičky na doklady, peňaženky, kľúče, perá a telefóny. Tieto doplnky nosíme blízko tela - koniec koncov, ukladáme do nich dôležité veci a peniaze.

Pánske taštičky - kožené fit pre mužov všetkých vekových skupín. Zdôraznia štýl muža, ktorý uprednostňuje elegantné riešenia, ale aj toho, ktorý si každodenne volí ležérny štýl.

Pánske taštičky na opasok - neoddeliteľný prvok pánskej módy - budú dobre fungovať v práci aj pri nakupovaní. Ľadvinky sú jednoducho dokonalými náprotivkami pre dámske kabelky. Obliekame ich na:

  • Tričká;
  • Mikiny (vrátane tých s kapucňou);
  • Obyčajná alebo károvaná košeľa;
  • Tenké jesenné a jarné bundy;

Štýlovo vyzerajú z rozopnutými, krátkymi prechodnými bundami alebo zateplenými páperovými bundami. Hodia sa do športových, vojenských, outdoorových aj smart casual štýlov. Pánske - kožené taštičky nájdete v prírodnej alebo ekologickej koži. Pri nákupe stojí za to venovať pozornosť tomu, koľko vreciek má ľadvinka a akým typom spojovania je vybavená.

Veľký význam má tiež kapacita vrecka - pri ľadvinkách nastavenie remienka.

Taštičky a ľadvinky - moderné a praktické nielen na cestách

Na PaniKabelkova.sk na vás čaká široký výber ľadviniek a pánskych taštičiek. Vybrali sme starostlivo vybrané produkty šité na mieru potrebám mužov - odolné, praktické a estetické. Vďaka nim budete na ceste pripravený na každú okolnosť. Urobte online objednávku produktu ktorý ste si vybrali a v krátkom čase vám ho doručíme.

Ponúkame vám predovšetkým praktické a multifunkčné bedrové ľadvinky / taštičky, ktoré môžete nosiť na mnoho spôsobov. Tie, ktoré sú v našej ponuke najobľúbenejšie, je možné zavesiť cez rameno a získať tak ľahký prístup k vášmu mobilnému telefónu, peniazom, dokumentom, kľúčom a ďalšiemu každodennému príslušenstvu. Zároveň sa účinne chránite pred krádežou a užívate si voľné ruky.

Taštičky a ľadvinky využijete nielen počas cestovania, návštev obchodov a trhovísk. Budú užitočné aj vtedy, keď chcete cvičiť svoj obľúbený šport - napríklad bicyklovať alebo behať. Všetky modely dostupné v našom obchode kombinujú vynikajúce spracovanie a dobrú cenu. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, a kúpte si ho teraz!

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk