Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Správny kufor pre deti - a cesta sa stane dobrodružstvom!

Zbaliť sa na dovolenku je celkom výzva, dokonca aj pre dospelých! A keď premýšľame o deťoch ... Tieto tony vecí (a stále potrebujeme 3 páry nohavíc), všetky milované plyšové medvedíky, pastelky, komiksy ... Bez veľkého kufra pre deti to nebude možné! Poznáme to veľmi dobre, aj preto v našej ponuke nájdete priestranné kufre na kolieskach pre deti, ktoré ich potešia neobvyklými motívmi z ich milovaných rozprávok (hoci ponúkame aj modely pre trochu starších nadšencov cestovania). Rodičia budú naopak naše kufre milovať pre ich zabalenie a pohodlie pri používaní. Každého to poteší!

Kufre pre deti, ktoré potešia aj rodičov

V tejto časti kombinujeme očakávania rodičov s túžbami detí - je skutočne ťažké získať lepšie 2 v 1! Mladí cestujúci adepti s radosťou sledujú farebné modely so vzormi, ktoré okrem živých farieb očaria aj prepracovanými motívmi - sú to rozprávkové motýle, usmievavé tváričky a ďalšie kresby pre chlapca i dievča.

Všetky kufre na kolieskach pre deti zaručujú pohodlie pri používaní - malé aj veľké. Jedná sa predovšetkým o teleskopické rukoväte, ktoré je možné prispôsobiť okolnostiam. Vďaka nim môžeme svoje veci ťahať za sebou bez straty rýchlosti - len si predstavte tieto kroky, keď sa budete hrať o honenie za pokladmi, vždy po ruke. Kto je teda rýchlejší z letiska? Stíhaš!

Keď sa z kufrov pre deti stane pohodlná sedačka, musíte iba zložiť rukoväť a nájsť stenu, ktorá bude slúžiť ako podpera. A naša mobilná lavica je pripravená!

Kufre na kolieskach urobia z každého výletu príjemné objavovanie - aj keď je hotel naozaj ďaleko a máme tu hodinovú prechádzku! Batožinu pre deti na kolieskach ocenia aj tí veľkí, pre ktorých nosenie ich vlastných a detských nákladov nie je soľou života ...

Kufor pre deti - aký model pre dievča? Ktorý z nich poteší chlapca?

Vieme, že na nuansách záleží. Najmä ak je produkt zameraný na najmenších! Z tohto dôvodu musí byť kufor pre deti zdokonalený a správne prispôsobený.

Pre mladého cestovateľa odporúčame detské kufre vo farbách hodných skutočnej malej ženy. Všetko sú to odtiene ružovej, ktoré sú sladkým podkladom pre hrachové vzory, vysmiate zajačiky , kvetinové motívy a ostrohy so sovičkami .

Pre tínedžerov, ktorí sa chystajú na ďaleké konce sveta, odporúčame detské kufre v zrelšom štýle. Jedná sa o tlmenejšie farby a univerzálne motívy, ktoré budú populárne ešte mnoho rokov. Očarujúce motýle a nadčasové bodky - veľa starších žien sníva o tom, že budú kufríkom pre deti ako ich vlastníctvo ... Ak to dcéra dovolí - žiadny problém!

Kufor na kolieskach pre deti - vyberajte ho s rozumom

Vybrať dobrú únikovú tašku nie je ľahké. Pokiaľ ide o kufor na kolieskach pre deti, zdá sa to byť dvojnásobne ťažké. Našťastie pani Kabelková veci uľahčuje - v našej ponuke nájdete iba detské kufre najvyššej kvality, ktoré zaručujú uspokojivé použitie - už roky!

Jedná sa predovšetkým o veľmi odolné kolesá, ktoré nebudú skladať svoje zbrane na výmole a „dlažobné kocky“. Ľahko si poradia s nerovným terénom a neočakávanými poruchami - vieme, že niekedy je ich predvídanie naozaj ťažké. Najmä keď práve máme svoju najlepšiu závodnú tašku!

Detské kufre - testované všetkými možnými spôsobmi!

Vzhľadom na to, že sú vystavené mnohým testom, mali by byť detské kufre všeobecne vysoko odolné voči mechanickému poraneniu. Takto budú veci v bezpečí. My zase získame pocit bezpečia, že sa balík vráti z dovolenky v jednom kuse.

Aby sme to dosiahli, používame vysoko kvalitné materiály - veľmi odolný polykarbonát alebo vystužený materiál, ktorý odoláva oderu.

Vďaka tomu kufor pre deti porastie s nimi a s ich potrebami. Žiadna strata estetickej hodnoty!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk