Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Elegantné večerné kabelky – na veľké slávnostné príležitosti pripravené!

Chystáš sa na vzrušujúci večer? V tom prípade vytiahni zo svojho šatníka tie najlepšie kúsky s ktorými sa budeš cítiť ako na červenom koberci! Nezáleží na tom, či vaši bezchybnú postavu zdôrazňujú priliehavé čierne šaty, lesklé flitre alebo oblek v pánskom štýle - večerné kabelky, z našej ponuky urobí každú štylizáciu skutočne jedinečnú.

Vyberajte z rôznych modelov, ktoré sa líšia tvarom, farbou a veľkosťou. Jedna vec je však istá - každý z modelov vám poskytne priestor na veci, ktoré musíte mať vždy pri sebe!

Večerné obálky - vyber si svoj obľúbený druh a zvýrazni svoj štýl!

Časy, kedy elegantná večerná kabelka bola vždy obdĺžniková a čierna, sú minulosťou. Teraz môžete prispôsobiť tvar, farbu a dokonca aj štruktúru materiálu ktorá je najbližšia vášmu zmyslu pre estetiku s rafinovaným s efektom WOW.

V našom obchode nájdete klasické modely, ktoré sme okorenili nádychom modernosti - môžete ich ľahko kombinovať s kreáciami v štýle tých z popredných stránok novín a časopisov. Ak túžite po väčšej originalite, siahnite pre kabelku poštárku s módnym vzorom kože aligátora s ozdobným retiazkom.

Myslíme tiež na fanúšičky žiarivých predmetov - pre tých je pripravená ponuka lakované večerné obálky, ktora sa pohodlne nosí vďaka praktickému uchu.

Elegantné večerné kabelky – druhy

Naše večerné kabelky sa objavujú v rôznych prevedeniach - toto je naša ponuka:

  • kufríky vo večernom štýle
  • elegantné poštárky s charakterom
  • netradičné, oblé večerné kabelky
  • modely ktoré sa pýši ozdobným vyšíváním
  • malé kabelky pre každý deň , ktoré sú ideálne na rôzne bály a plesy
  • kabelky na veľké udalosti v klasickom štýle.

Všetky z týchto modelov predstavujú ideálny doplnok pre vašu dokonalú štylizáciu - získajte elektrizujúci efekt! Ale dávajte si pozor, malé čierne kabelky sú nie vždy vybavené vreckami :).

Farebné večerné kabelky - pripravené na efektný večer!

V našej ponuke sa už usadili elegantné večerné kabelky, ktorých prevedenie je preverenou klasikou. Ponúkame však aj menej tradičné modely, ktoré svojím moderným štýlom obohatí ponuku kabeliek na výnimočné udalosti.

Tieto modely prekvapí svojimi neštandardnými farbami. Musia byť malá elegantná večerná taška vždy len čierna? Nemusí! Modely v decentných farbách tiež dokážu osloviť. Stojí za to sa zamyslieť nad tým či jeden z týchto "jemnejších" modelov nebude vhodnejši pre vašu štylizáciu.

Pani Kabelková ponúka okrem iného tiež aktuálne módne kabelky v medových farbách, ďalej tiež veľmi ženské odtiene ruže (ktoré nie sú až tak krikľavé ako iné farby), v ponuke sa nachádzajú aj večerné kabelky obálky vo farbách modrej voľnosti.

Široká škála odtieňov umožňuje vybrať ideálne dopasovanú kabelku, k vašim obľúbeným šatám - je dôležité vybrať ten správny model, pretože nesprávne zvolený môže pokaziť celkový dojemná našej štylizácie.

Dámske večerné kabelky – súhrn

Večerné kabelky z našej ponuky, sú preverené modely ktoré prekypujú eleganciou. Nezáleží na tom či sa rozhodneš pre klasický alebo niektorý z odvážnejších modelov - môžeš si byť istá, že vždy elegantne doplní tvoju štylizáciu.

Okrem svojej estetickej hodnoty sa naše večerné dámske kabelky osvedčí aj ako prenosný trezor. Napriek svojej malej veľkosti naše kabelky pojmú všetko, čo chcete mať večer po ruke.

Telefón, kreditná karta, obľúbená rúž - to všetko sa zmestí do pojemných vreciek štýlových modelov. Nič viac už nebudeš potrebovať (okrem svojho úsměchu samozrejme)!