Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Shopper bag hnedá

Hnedá taška typu shopper bag je mestská taška, ktorá je skvelým doplnkom každodenných štylizácií. Ideálne do práce a na prednášky do školy, ľahko sa do nej zmestí poznámkový blok A4, dokumenty a každodenné nevyhnutné "ženské maličkosti". Priestranná a praktická, ak tomu tiež pekná v klasickej hnedej farbe, vyzerá brilantne s jemnými striebornými alebo zlatými doplnkami a koženými príveskami. Veľké množstvo vreciek na zips a vrecúšok je praktické. Rukoväte umožňujú nosiť tašku v ruke, na ohnutom predlaktí a zavesenú cez rameno. Hnedá taška typu shopper bag je ideálnym modelom pre ženy, ktoré oceňujú univerzálny a ležérny vzhľad.

Mestská taška shopper bag hnedá

Pri každej vychádzke z domu si vezmite svoju obľúbenú tašku. Shopper bag hnedá je zaujímavo šitá a priestranná taška v mnohých modeloch a farbách. Nájdete ju vo verzii 2v1 (shopper bag vo veľkosti XL doplnená o menšiu kabelku poštárku alebo kozmetickú taštičku, v podobe batohu, elegantné tašky alebo módne mestské kabelky vaku. Na oficiálnych schôdzkach vám hnedá kožená shopper bag dodá profesionalitu a pojme malý notebook, do školy do ňou môžete vziať knihy a desiatu.Na nákupy, premenená na vak, vám dáva možnosť nosiť na dvoch ramenách a uvoľní vaše ruky.V semišovej verzii je ideálny pre neformálne stretnutia, dlhé prechádzky a víkendové výlety.Bez ohľadu na to, ktorý tvar je vám bližšie shopper bag hnedá bude určite ozdobou akéhokoľvek oblečenia.

Hnedá klasika v mestskej edícii

Štylizácia s hnedou kabelkou sú spájané hlavne s jesňou. Niečo v tom je, pretože hnedá farba fenomenálne zapadá do jesenných koloritov a vyzerá krásne na pozadí zlatej jesene. Ak vytvoríte outfit v odtieňoch červenej, fialovej, fľaškovo zelenej alebo medovo žltej hnedá shopper bag bude dokonalým doplnkom. Letný styling s priestrannou shopperkou vo farbe ťavej srsti zdôrazní krásu prázdninového opálenia a jarné béžové alebo pastelové šaty dokonale harmonizujú s intenzívnejšou hnedou štýlového batôžku, a zimný kabát a hnedá shopper bag je klasikou žánru pre formálnejšie aj menej formálne. Pre takýto komplet, podľa vašich preferencií, vyberte baleríny, espadrilky, športové topánky alebo elegantné lodičky na vysokom podpätku, nie nutne hnedé, pretože shopper bag hnedá vyzerá skvele v každom podaní!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk