Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Vysoké topánky - módne a praktické

Jeseň a zimnú sezónu často zažíva meniace auru. Na toto obdobie stojí za to zaobstarať si pohodlné vysoké topánky, ktoré nielen zahrejú lýtka, ale aj opticky zoštíhlia postavu a pomôžu zvýrazniť to, čo je na nich najatraktívnejšie.

Móda pre čižmy nad kolená

Vedomý výber obuvi ovplyvňuje pohodlie chôdze, ale aj vzhľad našej postavy. Správne zvolené topánky môžu byť najsilnejším prvkom outfitu , najmä v sľubne módnych minimalistických štýloch.

Triumf dámskych čižiem do kolien potvrdzujú najnovšie kolekcie módnych domov po celom svete. Nepochybne k tomu prispeli sociálne médiá influencerov a celebrít, ktoré pomocou rád profesionálnych stylistov dokážu vytvoriť mimoriadny vzhľad prispôsobený postave.

Čo treba hľadať pred kúpou čižiem

Pri nákupe jednotlivých položiek oblečenia a doplnkov by ste sa mali zamerať na typ materiálu, z ktorého bol výrobok vyrobený. To je dôležité, najmä ak sa zameriavame na ponuky, ktoré sú ekonomicky atraktívne. Kvalita výrobkov by mala ísť ruka v ruke s priaznivou cenou - podľa tohto hesla sa riadime v obchode www.PaniKabelkova.sk Dámske čižmy, ktoré sa tešia neutíchajúcemu záujmu našich zákazníkov - sú vyrobené z ekologickej kože. Príkladom sú čižmy Sergio Todzi - vyrobené z umelého semišu. Ekokoža funguje v náročných poveternostných podmienkach; ľahko sa čistí a dobre znáša vystavenie dažďu. Okrem toho sú topánky z ekokože oveľa lacnejšie ako topánky vyrobené z organických materiálov.

Dĺžka horných látok - nesprávne vybraná môže siluetu skrátiť a zahustiť. Vysoké topánky pomôžu zoštíhliť príliš masívne lýtka a stehná, zatiaľ čo topánky do polovice lýtok zdôraznia to, čo by sme chceli zamaskovať.

Najmódnejšie farby čižiem na jesennú a zimnú sezónu

V súčasnosti zaznamenávame veľký návrat ku konzervatívnym prírodným farbám. Tento trend sa týka aj obuvi. Pri výbere dámskych čižiem v klasických farbách si môžete byť istí, že ich zladíte ku každému stylingu a príležitosti.

Šedé dámske čižmy, ktoré sa nosia denne, sa hodia k oblečeniu v nasledujúcich odtieňoch: oranžová, čierna, piesková, púštna, bledomodrá, horčicová, červená, tmavozelená, tmavomodrá. Farebne ich doplní aj baklažán, grafit a ružová. Potrebujete stylistu? Staňte sa ňou! Popremýšľajte, ako zvoliť dokonalé dámske čižmy pre svoju postavu. Šedé vysoké čižmy sa hodia k postave rovnako ako obrátený trojuholník alebo jablko. Odvádza pozornosť od širokého vrcholu a zameriava sa na štíhle nohy.

Elegantné vysoké topánky pre ženy budú v oficiálnych situáciách nenahraditeľné. Čierne topánky sú absolútnym základom každého šatníka. Pamätajte, že všetky časti odevu - od pása dole - boli tmavej farby, napríklad čierne alebo grafitové. Toto pravidlo vám pomôže predĺžiť a opticky zoštíhliť nohy.

Čierne štýlové prvky vyzerajú skvele v kontrastoch, napríklad k bielej, žltej, svetlozlatej, červenej. Nebojte sa zladiť tmavé čižmy do žiarivých neónových farieb. Smelo kombinujte čierne dámske čižmy s prechodmi a holografickými abstrakciami.

Odporúčame vám využiť našu ponuku.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk