Nahrávam dáta...
O FIRME

Tvoríme s vášňou

Práca a vášeň v jednom je dokonalá kombinácia, preto s nadšením vytvárame internetový obchod Panikabelkova.sk. Je to miesto, kde sa profesne napĺňame, prenášame časť sveta módy do virtuálneho priestoru. Najmä si potrpíme na dámske kabelky, ktoré sú hlavným sortimentom nášho obchodu. Aktuálne máme najväčšiu ponuku v krajine s viac ako 5 000 rôznymi modelmi! A prečo práve kabelky...?

Prečo práve dámske kabelky?

Dámska kabelka je módnou priateľkou každej z nás! Siahneme po nej do práce, na nákupy, na stretnutie s kamarátkou, na rande alebo na špeciálnu príležitosť. Sprevádza nás takmer vždy a všade, dotvára našu štylizáciu – preto musí byť spoľahlivá. Poslaním Pani Kabelkovej je preto vytvoriť obchod, ktorý Vám aj všetkým ostatným ženám uľahčí nájdenie toho pravého modelu pre seba. Taký, ktorý bude vyjadrovať váš štýl, osobnosť, zmysel pre estetiku a zároveň poskytne funkčnosť a pohodlie pri každej vychádzke.

Zróżnicowana oferta sklepu Panitorbalska.pl

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Lubimy podążać za najnowszymi trendami w świecie fashion, ale także cenimy ponadczasowe dodatki, których piękno nigdy nie przemija. Wiemy, że jakość produktów jest niezmiernie ważna, dlatego starannie dobieramy nasz asortyment, sprowadzając go prosto z Włoch i Francji od prestiżowych marek. W sklepie Panitorbalska.pl znajdziesz torebki damskie o różnych krojach i wzorach – od uniwersalnych shopperbagów po ekskluzywne listonoszki wieczorowe. Nie zamykamy się jednak tylko na jedną kategorię. Nasz sklep każdego dnia się rozwija dla Ciebie, a w naszej ofercie znajdziesz także obuwie damskie na każdą okazję, portfele, torby męskie czy walizki.

Pestrá ponuka obchodu Panikabelkova.sk

Naša ponuka je veľmi rozmanitá. Radi sledujeme najnovšie trendy vo svete módy, ale ceníme si aj nadčasové doplnky, ktorých krása nikdy nevybledne. Vieme, že kvalita výrobkov je nesmierne dôležitá, a preto starostlivo vyberáme náš sortiment a privážame ho priamo z Talianska a Francúzska od prestížnych značiek. Na Panikabelkova.sk nájdete dámske kabelky rôznych strihov a prevedení - od univerzálnych shopperbagov až po exkluzívne večerné listové kabelky. Neobmedzujeme sa však iba na jednu kategóriu. Náš obchod sa pre vás každým dňom rozrastá av našej ponuke nechýbajú ani dámske topánky na všetky príležitosti, peňaženky, pánske tašky a kufre.

 

Vytvorte si svoj vlastný štýl s našimi kabelkami

Bez ohľadu na to, či ste vo fáze hľadania svojej módnej cesty, alebo už máte s tvorbou štylizáciou nejaké skúsenosti - Panikabelkova.sk je miesto vo virtuálnej realite, ktoré vám pomôže dotvoriť tie najzaujímavejšie doplnky do vášho šatníka. Rada sledujete najnovšie módne novinky? My tiež! Sme zosobášení tomu, čo robíme, a produkty, ktoré ponúkame, otvárajú celý rad stylingových možností. Na stránkach nášho obchodu nájdete doplnky, ktoré budú dokonale odrážať váš prístup k móde a pomôžu vám vytvoriť zaujímavý outfit pre skvelú príležitosť alebo všedný deň! Naše produkty si už obľúbilo pol milióna žien, ktoré nimi zdobia svoje štylizácie - pridáte sa? 

 

Prečo práve my?

  • V obchode Panikabelkova.sk nájdete široký sortiment, ktorý pravidelne rozširujeme o novú kolekciu;
  • Špecializujeme sa na kabelky, v súčasnej dobe máme najväčšiu ponuku v republike s viac ako 5000 modelmi;
  • Dovážíme produkty hodnotných značek přímo z Francie a Itálie (např. Pierre Cardin, Vittoria Gotti, Velina Fabbiano, Bee Bag, David Jones, Roberto Ricci a Herisson);
  • Naše výrobky spájajú vysokú kvalitu spracovania a dobrú cenu;
  • Máme certifikát, ktorý potvrdzuje poctivosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť;
  • Organizujeme atraktívne zľavové akcie, vďaka ktorým môžete ušetriť;
  • Ponúkame expresné a bezplatné doručenie.
Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk