Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Aktovky z prírodnej kože – pre mužov na úrovni

Exkluzívne, moderné a veľmi elegantné - to sú kožené aktovky, ktoré sme pripravili v ponuke nášho obchodu. Toto príslušenstvo je určené pre profesionálov - vhodné okrem iného pre lekárov, právnikov, inžinierov, podnikateľov a mužov z iných profesijných skupín - všetci, ktorí majú pri sebe veľké množstvo dokumentov a chcú ich správne zabezpečiť. Kožené pánske tašky - ponúkané v našom obchode, sú vhodné aj na prenášanie rôznych druhov mobilného vybavenia. Môžete v nich bezpečne nosiť notebook, tablet a nevyhnutné príslušenstvo pre ich použitie - nabíjačky alebo powerbanky. Samostatnú výbavu na notebook nemusíte nosiť, všetko totiž schováte do našej priestrannej koženej pánskej tašky. Kožené tašky - muži ponúkané v našom obchode, sú vhodné aj na prenášanie rôznych druhov mobilného vybavenia. Môžete bezpečne skryť notebook, tablet a nevyhnutné pre ich použitie - nabíjačky alebo powerbanky. Samostatnú výbavu na notebook nemusíte nosiť, zatiaľ čo my máme jednu priestrannú koženú pánsku tašku. Toto je oveľa pohodlnejšie riešenie ako prevážať niekoľko tašiek. Elegantné kožené doplnky navyše pomáhajú vytvárať obchodný vzhľad. Naše aktovky plnia svoju úlohu po praktickej aj estetickej stránke. Ich luxusný dizajn zvyšuje prestíž majiteľa. Preto sú to doplnky, ktoré sa skvele hodia aj ako elegantný darček.

Pánska taška - prírodná koža zaručuje kvalitu

V katalógu nášho internetového obchodu nájdete širokú škálu pánskych kožených aktoviek. Mnohé z nich sú vyrobené z prírodnej lícovej kože - tvrdej a odolnej. Vďaka tomu sú naše výrobky odolné voči vonkajším podmienkam, a čo je najdôležitejšie: sú schopné vydržať aj ťažkú záťaž. Preto sú vhodné aj na prenášanie veľkého množstva šanónov a stojí za to sa pre ne rozhodnúť.

Módne kožené aktovky pre mužov

Kolekcia aktoviek z prírodnej kože, ktorú sme zhromaždili, obsahuje iba značkové výrobky od výrobcov, ktorých poznáme a ceníme. Pánske kožené tašky z našej ponuky sú vybavené dvoma alebo tromi veľkými priehradkami - ideálne pre hrubé šanóny s dokladmi alebo pre notebook. Spravidla majú aj jedno vrecko na telefón, vrecko na karty a sloty na perá. Môžete si tiež zvoliť model s ďalšími veľkými alebo dvoma menšími vreckami na drobnosti. Každá priehradka je nielen priestranná a ponúka prakticky usporiadané vnútro aktovky, ale predovšetkým zaujme precíznosťou svojho spracovania. Silné a starostlivo vyrobené šitie zaručuje dlhé a bezproblémové použitie. Všetky aktovky vyzerajú skvele z diaľky aj zblízka. Kožené pánske tašky majú dokonale hrubú rúčku na držanie v ruke a dlhé ramienko, vďaka ktorému môžete svoj doplnok nosiť aj na ramene.

Pánska kožená taška - model, ktorý vyhovuje vašim potrebám

Akú koženú aktovku zvoliť? Všetky sú hodné odporúčania. Pri hľadaní tej ideálnej venujte pozornosť dizajnu (nájdete klasické, moderné aj originálne verzie), rozmerom a uzatváracím mechanizmom. Pánske kožené tašky sú vybavené zipsom, ktorý uzatvára priehradky, a štýlovou klipsňou so západkou. Pre ľudí, ktorí chcú chrániť obsah tašky pred neoprávneným prístupom, je možnosťou uzamknutia pomocou kľúča veľká výhoda. Vyberte si riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim individuálnym preferenciám. Pánske kožené tašky majú niekoľko univerzálnych farieb. Máme čierne, červené, čokoládové a hnedé modely. Pánska hnedá taška je jednou z najčastejšie volených variánt. Táto farba sa hodí k oficiálnemu aj každodennému oblečeniu. Hnedá a jej tmavšia, čokoládová verzia môžu jemne prelomiť jednotvárnosť čierneho oblečenia a oživiť klasický štýl. Stále obľúbenejšie sú aj pánske červené aktovky, najmä medzi mladými zákazníkmi, ktorí experimentujú so svojím štýlom. Čierne pánske aktovky (tašky) z pravej kože sú klasikou, je pekná a z času na čas bude užitočná každému, dokonca aj ľuďom, ktorí neprenášajú doklady na dennej báze. Takáto taška je niekedy potrebná, napríklad pri príležitostných formálnych stretnutiach.

Najlepší producenti - pánske kožené aktovky

Každý výrobca, ktorého položky ponúkame, vyrába iba kvalitné aktovky. Naši dodávatelia sú preverení a spolupracujú s nami už roky. Ak vás zaujíma iba perfektne vyrobená pánska kožená taška, nemohli ste si nájsť lepšie miesto! Špecializujeme sa na poskytovanie vysoko kvalitného príslušenstva zákazníkom, ktoré nevyžadujú každú sezónu výmenu. Takáto pánska taška je výlučne z prírodnej kože, plus má silné vybavenie s profesionálnym šitím.

Pánska kožená taška od Pani Kabelkovej

V našom internetovom obchode nájdete najlepšiu galantériu a textilné výrobky, vďaka ktorým s vami vaše osobné veci pohodlne a bezpečne cestujú. Kožená pánska taška z našej ponuky vydrží za každých podmienok a vydrží mnoho rokov. Naši zákazníci oceňujú pánske kožené tašky zakúpené na našom webe. Intuitívna štruktúra online obchodu vám umožňuje rýchlo nájsť, porovnať a kúpiť vybraný produkt.

Pamätajte tiež, že nákupom na stránkach PaniKabelkova.sk sa môžete tešiť z tých najlepších výrobkov za konkurenčné ceny, ako aj expresné a bezpečné doručenie na vašu adresu.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk