Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Praktické sady cestovných kufrov, ktoré vám uľahčia vaše cestovanie

Jeden kufor nestačí? Žiaden problém! Obchod PaniKabelkova.sk pre vás pripravil sady cestovných kufrov - ideálne pre krátke aj dlhšie cesty. Prečo sa oplatí investovať do súpravy? Dôvodov je minimálne niekoľko. Po prvé - na zabalenie všetkej batožiny najčastejšie potrebujete viac ako jednu tašku alebo kufor. A ak áno - prečo nemôžu byť v jednom súvislom štýle? To je výhoda, pretože sa budete lepšie pozerať na letisko alebo na vlakovú stanicu, a čo je najdôležitejšie - je oveľa jednoduchšie nájsť si batožinu v batožine iných ľudí. PaniKabelkova.sk pre vás pripravila širokú škálu kufrových súprav. Nájdete 2-elementové, ideálne na krátky výlet, a 4-elementové, ktoré splnia očakávania celých rodín, ktoré sa chystajú na niekoľkotýždňovú dovolenku. Dobrá cena, jedinečný dizajn a najvyššia kvalita spracovania - preto sa oplatí objednať u nás. Na to, aby sa vybraná sada kufrov dostala priamo na vami zadanú adresu, stačí pár kliknutí.

Ktorú sadu cestovných kufrov by ste si mali zvoliť?

Špeciálne odporúčame väčšie 4-dielne cestovné sady, pretože sú najuniverzálnejšie. Budú obzvlášť užitočné, ak cestujete často a na rôzne vzdialenosti. S niekoľkými rôznymi druhmi batožiny v rovnakom štýle po ruke môžete zostaviť dokonalú sadu tašiek pre každú príležitosť. Napríklad na krátky víkendový výlet si vezmete iba kabínu a kufor a na dlhší výlet - priestranný, veľký kufor. Sada tiež uľahčuje cestovanie vo väčšej skupine - kufre rovnakého štýlu ľahšie nájdete napríklad na batožinovom páse na letisku.

Na PaniKabelkova.sk sa zameriavame nielen na najvyššiu kvalitu vyhotovenia a vynikajúce technické parametre kufrov, ktoré ponúkame. Dizajn je pre nás rovnako dôležitý. Kolekcia, ktorú sme pripravili, obsahuje ako minimalistické sety, ktoré potešia eleganciou, tak aj dizajnérske, farebné a dynamické. Ktoré z nich prídu čoskoro k vám domov?

You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk