Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Správna sada kufrov na každú cestu

Farebne a štýlovo jednotná sada kufrov s rôznymi veľkosťami jednotlivých položiek je ideálnym spôsobom balenia. Či už ide o niekoľkodňovú služobnú cestu alebo niekoľkotýždňovú rodinnú dovolenku. Cestujte lietadlom, vlakom alebo autom. Žiadny problém. Aby ste sa pred odchodom nemuseli obávať, že sa nezmestíte do jedinej tašky, oplatí sa kúpiť si praktickú sadu vopred.

Jeden kufor nestačí? Žiadny problém! Panikabelkova.sk pre vás pripravila sady cestovných kufrov - ideálne na krátke aj dlhšie cesty. Je na vás, či chcete sadu troch alebo štyroch kufrov. Najdôležitejšie je prispôsobiť veľkosť a materiál kufrov svojim potrebám. Materiál kufrov z polyesteru alebo odolnejšieho plastu - ABS alebo polykarbonátu.

Aký je rozdiel medzi textilným a plastovým kufrom?

Textilné kufre sú vo všeobecnosti lacnejšie ako plastové, ale majú tiež tendenciu rýchlejšie sa zašpiniť. Existuje tiež obava, že by sa mohli znížiť. Na druhej strane, tie z polykarbonátu sú odolné voči znečisteniu a deformácii a tie z polypropylénu sú mimoriadne trvanlivé. ABS je obľúbený a pomerne lacný materiál. Často sa používa na výrobu príručných kufrov. Jedno je isté - v našej ponuke nájdete ľahkú, modernú sadu kufrov, ktorú si so sebou vezmete na každú cestu.

Prečo si vybrať sadu kufrov?

Prečo investovať do súpravy? Existuje aspoň niekoľko dôvodov. Po prvé, na zbalenie všetkých tašiek alebo kufrov zvyčajne aj tak potrebujete viac ako jednu tašku alebo kufor. A ak je to tak - prečo nemôžu byť v jednom konzistentnom štýle? Je to výhoda, pretože na letisku alebo na vlakovej stanici budete vyzerať lepšie a hlavne sa vám bude oveľa ľahšie hľadať batožina medzi batožinou ostatných ľudí.

Panikabelkova.sk pre vás pripravila širokú ponuku kufrových súprav. Nájdete tu 2-dielne kufre, ktoré sú ideálne na krátky výlet, ako aj 4-dielne kufre, ktoré splnia očakávania celých rodín, ktoré sa chystajú na niekoľkotýždňovú dovolenku. Dobrá cena, jedinečný dizajn a najvyššia kvalita spracovania - to je dôvod, prečo sa oplatí objednať si ho u nás. Stačí niekoľko kliknutí a vybraná sada kufrov vám bude doručená priamo na vami zadanú adresu.

Každý kufor v sade má inú veľkosť, vďaka čomu je výber vhodného kufra pre zabalené veci alebo výber optimálnej veľkosti pre aktuálne potreby hračkou. Veď na víkendový výlet mimo mesta vlastným autom budeme potrebovať tašku inej veľkosti a iné potreby sa objavia pri balení celej rodiny na zahraničnú dovolenku lietadlom.

Čo je tiež veľmi dôležité - pri kúpe sady kufrov máme zvyčajne možnosť uložiť nepoužívané kufre do jedného, toho najväčšieho. Podobne ako bábiky matriošky, tašky do seba zapadajú a zaberajú prakticky toľko miesta ako jeden, najväčší kufor. Takto nemusíte premýšľať o tom, kam uložiť svoje tašky medzi jednotlivými cestami.

Sada kufrov zakúpená ako sada vyjde lacnejšie

Ak uvažujete o kúpe viacerých kufrov, oplatí sa vypočítať náklady. U pani Kabelkovej dokazujeme, že kúpa súpravy je často oveľa výhodnejším riešením ako kúpa jednotlivých kufrov. Namiesto neustáleho míňania peňazí na nové kufre je lepšie myslieť na ďalšiu cestu a dlho si užívať odolnú a multifunkčnú súpravu.

Ktorú sadu cestovných kufrov by ste si mali zvoliť?

Špeciálne odporúčame väčšie 4-dielne cestovné sady, pretože sú najuniverzálnejšie. Budú obzvlášť užitočné, ak cestujete často a na rôzne vzdialenosti. S niekoľkými rôznymi druhmi batožiny v rovnakom štýle po ruke môžete zostaviť dokonalú sadu tašiek pre každú príležitosť. Napríklad na krátky víkendový výlet si vezmete iba kabínu a kufor a na dlhší výlet - priestranný, veľký kufor. Sada tiež uľahčuje cestovanie vo väčšej skupine - kufre rovnakého štýlu ľahšie nájdete napríklad na batožinovom páse na letisku.

Na PaniKabelkova.sk sa zameriavame nielen na najvyššiu kvalitu vyhotovenia a vynikajúce technické parametre kufrov, ktoré ponúkame. Dizajn je pre nás rovnako dôležitý. Kolekcia, ktorú sme pripravili, obsahuje ako minimalistické sety, ktoré potešia eleganciou, tak aj dizajnérske, farebné a dynamické. Ktoré z nich prídu čoskoro k vám domov?

Kufre so štyrmi kolieskami sa veľmi ľahko manévrujú a riadia, čo je mimoriadne užitočné pri cestovaní s deťmi alebo pri potrebe vziať viac ako jednu batožinu. Aj ťažký kufor sa dá ľahko a ľahko riadiť. Vyžadujú oveľa menej námahy ako napríklad kufre na dvoch kolieskach - sú stabilné a vďaka teleskopickým nastaviteľným rukovätiam aj veľmi praktické.

Sada kufrov v jednej farbe a štýle je módnym doplnkom pre rodinu, ktorá cestuje spoločne. Pomôže vám vyniknúť z davu a dokonca vám uľahčí nájsť batožinu napríklad na preplnenom letisku.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk