Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Stavte na pohodlné tenisky, ktoré doplnia každodennú štylizáciu

Dámske tenisky sú dokonalým odrazom ležérneho štýlu a spôsobom, ako udržať športovú vôľu a prízvuk mladosti vo vašom každodennom dizajne.

Tenisky sú najčastejšie spojené s fyzickou aktivitou a príležitostne sa s nimi zaobchádza ako s vychádzkovými topánkami. Napriek tomu sa však vďaka veľkému pohodliu čoraz viac módnych dámskych tenisiek dostane do každodenného šatníka a dáva sa do práce alebo na nákupy.

Nové trendy uvádzajúce na trh každodennú obuv v športovom štýle nie sú len prenosom nápadu na ulicu, ale aj početnými zmenami v dizajne. Dámske tenisky majú intenzívne farby, takže sa dajú kombinovať so šatami, sukňami alebo šortkami. Módne topánky s vysokým členkom v intenzívnej ružovej farbe sú nápadom skôr pre mladé dievčatá, ale zrelá žena môže kombinovať žlté alebo modré tenisky aj so športovou bundou. Farebné dámske tenisky uvádzajú na trh známe spoločnosti, ktoré svoje tradičné modely vybavili pruhmi zafarbenej kože, farebnými šnúrkami a viacfarebnými vložkami. Pre ženy je to predovšetkým príležitosť každý deň pohodlne kráčať bez toho, aby museli znášať bolesti nôh na vysokých podpätkoch.

Tenisky - nový štýl v street móde

Dámske tenisky si našli cestu do každodennej módy od kurtov a bežeckých pásov a stali sa prvkom ležérneho stylingu. Pouličné verzie tenisiek sa mierne líšia od typických športových modelov, objavujú sa v obchodoch vo viacfarebných, vzorovaných alebo zdobených cvočkami, nitmi a korálkami. Jedným z najzaujímavejších spôsobov použitia tenisiek je ich zloženie s ľahkými letnými outfitmi, kvetinovými šatami, splývavými sukňami a nohavicami. Najmódnejšia a nadčasová farba je však biela, univerzálna, vhodná pre ženy aj mužov.

Okrem štandardných šnurovacích alebo prekrížených elastických pásov namiesto šnúrok existujú aj módne tenisky bez zaväzovania, nazúvania, ale sú oveľa menej praktické, hlavne pri behu, pretože nezaručujú také dobré priľnutie k chodidlám. Z tohto dôvodu sa k nazúvacím teniskám zaobchádza ako s klasickými mokasínami.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk