Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Krásne folklórne kabelky - dodajú odevom farebný folk!

Tašky na hory sa vracia do módy. A niet sa čo diviť! Špecifickosť materiálov použitých na ich vytvorenie a starostlivé prevedenie dekorativnych vzorov z nich robí jedinečné riešenie pre tých, ktorí ocenia skutočnú originalitu.

Naša ponuka zahŕňa folkovej kabelky v decentných základných farbách, obohatené krásnou výšivkou. Tie kvitnú na šedej plsti a dodávajú mu čarovný štýl. Samy pripustíte, že takéto návrhy sa ťažko odmietajú!

Tašky na hory - rôzne druhy pre rôzne potreby

Hoci sa niekomu môže zdať, že vlastnosti tašiek na hory sú im známe, tak ponuka od pani Kabelkové ich môže príjemne zaskočiť.

Naša ponuka je široká - ponúkame ako ako sofistikované modely v klasických farbách, ktoré sa svojím prevedením hodí fanúšičky folkového štýlu. Môžete si vybrať z:

  • klasické horské nákupné tašky - veľmi pojemné a pohodlné. Bez problémov sa do ných vojde kalandáře, zošity, peňaženky, telefóny, knižky a aj niečo pod zub :)
  • tašky listonošky s horalskými vzory- ideálny na krátke cesty. Pokiaľ si seboz z domu potrebujete vziať len to najnutnejšie - potom sú listonošky s výšivkou presne pre vás.
  • praktické vaky v ľudovom štýle - sú veľmi pohodlné a sú synonymom dievčenského štýlu. Skvele sa prispôsobí menej formálnym stylizacím.
  • malé batohy s horským nádychom - spájajú v sebe športový štýl s eleganciou. Táto ponuka je určená ženám ktoré chcú zvýrazniť svoju osobitosť tými najmenšími doplnky. Skombinuj batoh s horským šatkom a zaručene vybočíš z davu!

Pri výbere horských tašiek od pani Kabelkové musíte iba zvážiť, aký model bude najvhodnejší pre veci, ktoré chcete mať vždy po ruke. Ak je odpoveď na túto otázku príliš obtiažna - potom si vždy môžete vybrať horskú tašku na každodenné nosenie vo väčšej veľkosti a menšie a praktickejšie model - listonošku na rôzne večerné príležitosti.

Tašky na hory – súhrn

Nemusíte ísť na hory, aby ste našli svoju vysnívanú tašku na hory. Pani Kabelková zabezpečí, že vašom šatníku nebudú chýbať ľudové vzory, bez ohľadu na to, či je ste mali možnosť počas zime navštíviť niektoré z mrazivých krajín.

V našej ponuke nájdete vysnívané tašky na hory s goralskými vzory vo veľkých veľkostiach a modeloch vhodných pre užitočné "maličkosti".

Všetky vyššie uvedené návrhy kombinujú dokonalosť spracovania a materiál najvyššej kvality. Bez ohľadu na to, ktorá taška vás chytí za srdce a rozdrví vám rameno, môžete si byť istí komfortom používania bez straty estetické hodnoty - po mnoho rokov.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk