Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Biela kabelka na retiazke

Biela kabelka na retiazke je elegantným doplnkom nielen letných kreácií. Zvolená ako doplnok k vzorovaným šatám, farebnej košeli, extravagantnému strihu alebo ako kontrast ku klasickému čiernemu kompletu, je ideálna pre jar aj zimu. Objavuje sa ako v centre mesta, tak ako doplnok nabúrajúci jednoduchý ležérny štýl a na príležitostných večierkoch sa krásne prezentuje ako doplnok koktailových šiat a kombinéz. Biela kabelka na retiazke zvýrazní váš styling vďaka svojmu tvaru – listová kabelka, listonoška alebo bagetka sa stanú originálnym doplnkom.

Biela kabelka na retiazke - prelomte klišé klasickej elegancie

Klasické elegantné monochromatické modely sú v dnešnej dobe stále populárnejšie. Čierne šaty v sade s bielymi topánkami a bielou kabelkou na retiazke sa stávajú kreáciou v klíme „black&white”.

Vychádzkový overal, topánky na podpätku a biela kabelka tvoria súvislý celok, zatiaľ čo sako s pepitkovým vzorom, biela košeľa a džínsy v kombinácii s bielou kabelkou získavajú originalitu. Biela kabelka tiež krásne dopĺňa béžový "total look", kvetinový oblek a dokonca aj športový styling. Svetlomodrý outfit s bielymi teniskami a bielou kabelkou na retiazke bude mať neobvyklú, športovú eleganciu a mestský štýl plný farieb sa stane symbolom modernej elegancie. Nemenej zaujímavou ponukou sú biele kabelky na retiazke s floristickou potlačou. Krásne ladí s oboma štylizáciami v monochromatických farbách bez doplnkov, rovnako ako s vychádzkovými šatami, ktorým dodávajú charakter a ženskú jemnosť.

Biela kabelka na retiazke vo škandinávskych trendoch

Biela je jednou z farieb Škandinávie - čisto biela, krémová alebo biela s prvkom šedej sú jedným z najzaujímavejších odtieňov týchto farieb. Ak ste obdivovateľkou škandinávskeho minimalizmu a hľadáte zmenu prírodných farieb, je biela kabelka na retiazke je "must-have" vo vašom šatníku. Je ideálny pre ženy, ktoré oceňujú eleganciu a pohodlie škandinávskeho štýlu, ktoré rady kombinujú teplé béžové farby, biele blúzky, krémové svetre a svetlé, úpletové šaty. Takéto štylizácie s bielou kabelkou na retiazke zavesenou cez rameno určite dodajú lesk a rozjasnia tvár aj v ponurých dňoch. Neudiví vás tiež, že hrubé pletené svetre alebo vlnené kabáty sú kombinované s takou kabelkou zavesenou na tenkej retiazke. Ide o ľahký doplnok k ťažkým materiálom, ktorý nabúrava tradičné myslenie o výbere proporcionálne zmenšenej tašky pre oversize kabát.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk