Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Jedinečné a aktuálne - malé dámske kabelky na opasku

Malé dámske kabelky na opasku - sú jednoznačným hitom posledných pár rokov a predmetom túžby väčšiny módnych dám. Sú štýlové, originálne a mimoriadne praktické a je ľahké rýchlo úplne zmeniť ich charakter. Účinne zapnuté v páse sa zdajú byť úplne iným druhom doplnkov, ako zmyselne zavesené vysoko na ramene. Áno, spojky a kabelka obličky - práve kvôli nim sú uvedené - predstavujú vynikajúci doplnok k takmer každému štýlu. Je to pohodlné riešenie aj pre zaneprázdnené dámy. Taška vám bez prílišnej pozornosti umožní ľahké ukladanie každodenných drobností.

Dámska taška na opasok - praktický a štýlový doplnok

Oblička - módny top 80. rokov . a 90 . - vrátila sa do salónov. Ale to nie je ortalionowe vačok nosia muži rozsiahlych teplákové súpravy, ale je to pravda e Trendy s aditívne - štýlový a vyrobená z vysoko kvalitných textílií alebo Kožený s taškou na opasku. Dámska verzia obličky je elegantná a má oveľa bližšie k sofistikovanej spojkovej taške ako látková taška. Už niekoľko rokov sú kabelky na opasok pre ženy a mužov opäť oceňované, hostia sa na prehliadkových mólach a propagujú ich známe a rešpektované blogerky, stylistky a známe osobnosti. Široký sortiment tohto typu vrecúšok pre ženy - veľké i malé, zaoblené a podlhovasté - nájdete v našej predajni.

Módne dámske kabelky na širokom páse a retiazke

Ponúkame široký výber pohodlných, estetických a mimoriadne funkčných dámskych tašiek na opasok vrátane renomovanej značky David Jones. Vy nájdete silný kabelky žien v širokom páse, modely zavesené na jemné, tenký pás, rovnako ako pás a reťaz, ktorý bude vyzerať skvele v ruke aj na ramene. Ďalej ponúkame farebné, nadčasové obličky pre každodenný styling a zmyselné kabelky na romantické rande, prechádzku po meste alebo spoločenské stretnutie. V lete zvoľte žiarivé farby - bielu , oranžovú a modrú . P po čas chladné ročné obdobie ukáže ako kabelky remeň v klasickej hnedej, tehlovo červená a gaštanové a námornícka modrá, hlboký nd čierna , elegantná a svieža béžový AH alebo šedej.

Dámske kabelky na dlhom opasku - noste to ľahko!

Kvalitné dámske kabelky na dlhom remienku ladia takmer so všetkým a ľahko doplnia každý outfit, každodenný aj večerný. V závislosti od toho, ako sa oblička nosí, sa zmení jej charakter. Zavesené voľne cez rameno zavedie prvok slobody umiestnený v páse - bude pôsobiť o niečo vážnejšie a elegantnejšie. Preto, ak máte radi ležérne štylizácie, neobmedzené pravidlami, zvoľte dámske kabelky s dlhým opaskom. Čierna - zdôrazní svetlé oblečenie a dodá tajomstvu tmavý celkový vzhľad, farebný - môže ladiť s outfitom alebo naopak - intrigy s odvážnym kontrastom. Svetlo obličiek - biela alebo krémová - bude pridať dotyk elegancie do vášho každodenného sade.

Tašky na opasok, ktoré zdôraznia štýl a ženskú postavu

Malé a šikovné obličky a vrecúška sú užitočné v mnohých situáciách, každý deň a na sviatky, na dovolenke alebo na výlete v meste, cestou do práce a na prechádzku. Obzvlášť pohodlné a populárne sú dámske kabelky s jedným remienkom. Voľne visiace cez telo na prednej alebo na zadnej strane , ktoré prinášajú trochu malátny a nonšalanciou akéhokoľvek stylingu. Je to tiež skvelý nápad na uvoľnenie príliš širokých bokov a jemné optické zoštíhlenie spodných častí tela, najmä u žien s postavou typu hruška. Ak hľadáte perfektnú obličku pre seba , pozrite sa na dámske kabelky dostupné v našom obchode. Dlhý remienok (až 122 cm) z mnohých z nich a možnosť voľného nastavenia je spôsobom, ako si prispôsobiť vrecúško podľa vlastného štýlu a postavy , ako aj zavesiť ho v tej najpriaznivejšej výške pre vás.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk