Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Zlaté kabelky nielen na špeciálne príležitosti

V minulosti boli zlaté kabelky vyhradené len na zvláštne príležitosti a spájali sa predovšetkým s karnevalom. Lesklé spojky a malé kabelky boli dokonalým doplnkom silvestrovských outfitov. Aj pomerne skromné večerné šaty alebo styling vďaka zlatým doplnkom mohli oslniť a okúzliť.

Dnes je situácia trochu iná. Móda prekračuje nové hranice a do každodenných bežných štylizácií vnáša čoraz sofistikovanejšie doplnky a prvky oblečenia. Nikoho neprekvapí zlatá kabelka v kombinácii s pohodlnými teniskami alebo oversized sakom a správne zvolená zlatá svadobná kabelka je stále krásnym doplnkom outfitu. Univerzálne poštové kufríky, nákupné tašky alebo módne zlaté batohy sú obľúbené medzi tínedžermi aj zrelými ženami.

Zlatá kabelka na svadby a každodenný styling

Zlatá a strieborná farba sú synonymom luxusu. Najčastejšie sa berú na bankety, významné príležitosti alebo večerné prechádzky. Lesklá, strieborná alebo zlatá kabelka na svadbu môže byť skvelou voľbou. Dodá šmrnc aj tým najstriedmejším štýlom. Zlaté kabelky sa však už dávno rozhodli opustiť tmavé plesové sály. Nikoho neprekvapí popoludňajší styling so zlatou dámskou kabelkou v hlavnej úlohe - na prechádzke, v kaviarni alebo dokonca vo fitnes klube. A niet divu. Koniec koncov, súčasná móda rada porušuje zaužívané zvyklosti a s radosťou kombinuje prvky a štýly, ktoré sa kedysi ťažko kombinovali. To nám dáva neobmedzené možnosti na vyjadrenie vlastného štýlu.

Zlatá taška dodá charakter nielen outfitom na večierky a koncerty, ale aj výletu s priateľmi počas letného dňa alebo stretnutiu v práci. Zmení charakter každodennej štylizácie v kombinácii bielej košele s džínsami a dodá jej módny šmrnc. Zdôrazní ženskosť v ležérnom štýle. V kombinácii so športovou obuvou prekvapí svojím vzhľadom. Oživte obchodné stretnutie. Rozmanitosť použitia závisí len od vašej predstavivosti.

Móda pre zlaté doplnky všeobecne neprešla už niekoľko sezón. Zlato sa stalo farbou, ktorú je možné nosiť každý deň voľne. Výrobcovia sa navzájom prekonávajú vo svojich nápadoch. Ponúkame zlaté topánky, peňaženky, puzdrá na telefóny a obrovský výber rôznych zlatých peňaženiek, batohov, mestských kupujúcich a dokonca aj športových tašiek.

V ktorých farbách sú najlepšie zlaté kabelky?

Zlatá farba je obrovská škála teplých odtieňov, od svetlých, takmer bielych až po tmavé, spadajúce do hnedej. Zlato je však v súčasnosti najmódnejšie vo svojej klasickej žltej verzii. Táto ušľachtilá farba, symbolizujúca bohatstvo a prosperitu, sa hodí takmer ku všetkým typom ženskej krásy. Iba klasické zimy by mali byť pri výbere stylingu v zlatej farbe opatrní.

Takáto univerzálnosť robí zo zlata mimoriadne elegantnú farbu, pokiaľ ide o kombináciu s ostatnými. Nepochybne zlaté kabelky a doplnky budú vyzerať najlepšie v kombinácii s teplými farbami - béžovou, hnedou, zelenou a červenou. Aj outfity v zložitých farbách však môžu byť krásne doplnené zlatým prvkom. Medzi tieto farby určite patrí aj tyrkysová, ktorá je v poslednej dobe módna. Pri rozhodovaní o zlatej kabelke si musíte pamätať jednu vec: je to taký výrazný doplnok, ktorý sa najlepšie cíti v spoločnosti tlmených a pokojných štylizácií. Elegantná a nadčasová kombinácia bude vždy kombináciou dámskej zlatej kabelky s bielym, čiernym alebo tmavomodrým outfitom.

Zlaté kabelky v obchode Pani Kabelkovej

Obchod www.PaniKabelkova.sk ponúka veľmi široký výber zlatých kabeliek - najlepších poľských a zahraničných značiek. Nájdeme tu klasické a elegantné zlaté spojkové tašky, ideálne nielen na karnevalovú párty. A tiež obrovský výber zlatých tašiek cez rameno, kufrov a kabeliek v rôznych odtieňoch. Od veľmi prirodzeného, svetlého s jemným kovovým leskom až po tmavý a výrazný vo farbe starého zlata.

Veľmi zaujímavým modelom sú zlaté kožené kabelky od Vera Pelle. Zlatá kabelka s farebnými korálkami je dokonalou voľbou pre mnoho každodenných štýlov. Mnoho elegantných a štýlových kabeliek samozrejme nájdeme aj v iných farbách, s ozdobným kovaním a na ozdobných retiazkach zlatej farby.

Pozrite si našu ponuku a vyberte si kabelku, ktorá prekvapí svojím efektom a upúta pozornosť. Doprajte si trochu lesku a luxusu a vezmite si zlatú kabelku všade, kam sa vám zachce.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk