Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Zlatá kabelka nielen na karneval

V minulosti boli zlaté kabelky vyhradené len na zvláštne príležitosti a spájali sa predovšetkým s karnevalom. Lesklé spojky a malé kabelky boli dokonalým doplnkom silvestrovských outfitov. Aj pomerne skromné večerné šaty alebo styling vďaka zlatým doplnkom mohli oslniť a okúzliť.

Zlato v každodennom štýle

Zlatá sa však už dávno rozhodla opustiť zatemnené tanečné sály. Nikoho neprekvapí popoludňajší styling so zlatou dámskou kabelkou v hlavnej úlohe - na prechádzke, v kaviarni alebo dokonca vo fitnes klube. A niet sa čomu čudovať. Koniec koncov, súčasná móda miluje prelomenie formy a veselo kombinuje prvky a štýly, ktoré bolo kedysi ťažké zosúladiť. Dáva nám teda neobmedzené možnosti vyjadriť svoj vlastný štýl.

Móda pre zlaté doplnky všeobecne neprešla už niekoľko sezón. Zlato sa stalo farbou, ktorú je možné nosiť každý deň voľne. Výrobcovia sa navzájom prekonávajú vo svojich nápadoch. Ponúkame zlaté topánky, peňaženky, puzdrá na telefóny a obrovský výber rôznych zlatých peňaženiek, batohov, mestských kupujúcich a dokonca aj športových tašiek.

V ktorých farbách sú najlepšie zlaté kabelky?

Zlatá farba je obrovská škála teplých odtieňov, od svetlých, takmer bielych až po tmavé, spadajúce do hnedej. Zlato je však v súčasnosti najmódnejšie vo svojej klasickej žltej verzii. Táto ušľachtilá farba, symbolizujúca bohatstvo a prosperitu, sa hodí takmer ku všetkým typom ženskej krásy. Iba klasické zimy by mali byť pri výbere stylingu v zlatej farbe opatrní.

Takáto univerzálnosť robí zo zlata mimoriadne elegantnú farbu, pokiaľ ide o kombináciu s ostatnými. Nepochybne zlaté kabelky a doplnky budú vyzerať najlepšie v kombinácii s teplými farbami - béžovou, hnedou, zelenou a červenou. Aj outfity v zložitých farbách však môžu byť krásne doplnené zlatým prvkom. Medzi tieto farby určite patrí aj tyrkysová, ktorá je v poslednej dobe módna. Pri rozhodovaní o zlatej kabelke si musíte pamätať jednu vec: je to taký výrazný doplnok, ktorý sa najlepšie cíti v spoločnosti tlmených a pokojných štylizácií. Elegantná a nadčasová kombinácia bude vždy kombináciou dámskej zlatej kabelky s bielym, čiernym alebo tmavomodrým outfitom.

Zlaté kabelky v obchode Pani Kabelkovej

Obchod www.PaniKabelkova.sk ponúka veľmi široký výber zlatých kabeliek - najlepších poľských a zahraničných značiek. Nájdeme tu klasické a elegantné zlaté spojkové tašky, ideálne nielen na karnevalovú párty. A tiež obrovský výber zlatých tašiek cez rameno, kufrov a kabeliek v rôznych odtieňoch. Od veľmi prirodzeného, svetlého s jemným kovovým leskom až po tmavý a výrazný vo farbe starého zlata.

Veľmi zaujímavým modelom sú zlaté kožené kabelky od Vera Pelle. Zlatá kabelka s farebnými korálkami je dokonalou voľbou pre mnoho každodenných štýlov. Mnoho elegantných a štýlových kabeliek samozrejme nájdeme aj v iných farbách, s ozdobným kovaním a na ozdobných retiazkach zlatej farby.