Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Elegancia zelených kabeliek

  Fľašková zelená je možno najelegantnejším a najštýlovejším odtieňom zelenej. Vďaka svojej hĺbke a sýtosti sa stal atraktívnou alternatívou klasickej čiernej v mnohých štýloch. Šaty vo fľaškovo zelenej farbe pôsobia veľmi elegantne a zmyselne a rozmanitosť štýlov a modelov nám dáva obrovský výber. Rovnako zaujímavé sú aj doplnky tejto farby - tmavozelené kabelky, topánky a šály.

  S čím kombinovať fľaškovú zelenú?

  Fľašková zelená je veľmi tmavá a intenzívna farba, a preto funguje dobre v kombinácii s bielou a neutrálnou béžovou farbou. Zelená kabelka ako doplnok k svetlo béžovým šatám je veľmi harmonická a bezpečná kombinácia. Kabelka v odtieni fľaškovo zelenej farby bude vyzerať skvelo so šedým a tmavomodrým štýlom. Módnu a výraznú kombináciu dosiahneme kombináciou zelenej tašky s hnedými. Mimoriadne elegantný a zmyselný vzhľad však vytvoríme kombináciou fľaškovej zelenej kabelky s čiernou alebo sýtočervenou v odtieni vína. Je to dokonalá kombinácia k večernému outfitu.

  Pre tých, ktorých nudí klasická kombinácia farieb, odporúčame kombinovať fľaškovú zelenú so svetloružovou, červenou alebo horčicovo žltou. Túto odvážnu kombináciu farieb nám bude každý fashionista závidieť. Zelená kabelka bude tiež vyzerať skvele so zelenými šatami. Zelená - ako žiadna iná farba - sa má jednoducho rada. Monochromatická kombinácia rôznych odtieňov zelenej je dokonalou kombináciou klasiky s náznakom extravagancie.

  Ktorú zelenú tašku by ste si mali zvoliť k svojim outfitom?

  Napriek svojej výraznosti je fľašková zelená dosť univerzálnou farbou. Perfektné na večerné a bežné nosenie. Preto môže byť zelená kabelka elegantným doplnkom mnohých štýlov.

  V tejto farbe vyzerajú nádherne klasické kabelky cez rameno a priestranné brašne na dlhý remienok. Tento variant sa najčastejšie volí pre každodenné oblečenie. V kombinácii s obchodným dress code bude elegantný tmavozelený kmeň so zlatým alebo strieborným kovovým povrchom vyzerať lepšie. Na večer von stojí za to zaobstarať si smaragdovú spojkovú tašku so zlatou retiazkou. Veľmi zaujímavé vyzerajú aj tmavozelené kabelky s motívom aligátorskej kože - pre ženy, ktoré majú rady klasiku. Je však potrebné pripomenúť, že tmavozelená miluje matné a ťažké materiály, a preto aj veľké fľaškové zelené semišové tašky vyzerajú mimoriadne štýlovo a rafinovane.