Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Ružová kabelka na zdôraznenie vašej ženskosti

  Nie je to tak dávno, čo bola ružová farba vyhradená pre malé dievčatká, ktoré sa hrali s bábikami Barbie a poníkmi Pony. Každý z nás sníval o cukríkovo ružovom domčeku pre bábiky, ale nikoho nenapadlo, že táto farba sa môže stať inšpiráciou pre najväčších módnych návrhárov. Medzitým sa ružová stala tak bežnou, že sa objavila dokonca aj v pánskej móde. A to neprekvapuje. Ružová dodáva sebavedomie a - ako žiadna iná farba - dokáže provokovať. Dámska ružová kabelka dodá nášmu outfitu trochu sladký, dievčenský charakter. Oživí našu štylizáciu a ozdobí ju mladistvou energiou. Vzhľadom na rozmanitosť odtieňov ružovej môžeme voľne balansovať medzi cukríkovou ružovou, jemnou bledoružovou, pastelovou púdrovou a výraznou fuksiovou.

  Sú ružové kabelky pre každého?

  Samozrejme, nie každý z nás sa musí rozhodnúť pre ružovú tašku v cukríkovej farbe.

  Intenzívna ružová vyžaduje odvahu, ale tiež schopnosť kombinovať ju s inými farbami takým spôsobom, aby sa zabránilo prílišnému množstvu cukru nad tvarom. Ide o to, aby ste vyzerali módne a žensky, nie infantilne.Púdrovo ružové tašky, ktoré sú k dispozícii ako malé kabelky, elegantné kabelky alebo objemné nákupné tašky, dobývajú módny svet najmä v jarnom a letnom období a dodávajú vašim outfitom ľahkosť.

  Ružové kabelky teda nemusia kričať žiarivou farbou. Perfektným riešením pre ženy, ktoré majú rady ružovú farbu, ale zároveň si cenia eleganciu a klasiku, sú kabelky a doplnky v odtieni púdrovej ružovej . Stali sa hitom minulej sezóny.

  Na druhej strane, ak chcete zdôrazniť svoju ženskosť a energiu, fuksiovo ružová kabelka bude vynikajúcou voľbou. Tento mimoriadne výrazný farebný návrh dámskej kabelky sa vyznačuje silným charakterom a emocionálnym nábojom. Nonšalantne zvýrazní váš štýl a rozbije nevýrazné a uniformné štylizácie. Šťavnatá fuksia je kombináciou modrej a červenej v rovnakom pomere. Farba hraničiaca s fialovou, tmavoružovou alebo svetlejšou verziou fialovej. Priťahuje pohľad a púta pozornosť.

  Sladkosť a elegancia práškovo ružových kabeliek

  Tlmená a elegantná dámska púdrovo ružová kabelka je perfektnou voľbou pre každú príležitosť. Svetloružová kabelka so spojkou sa bude perfektne hodiť k žiarivo ružovým šatám, ktoré si oblečieme na stretnutie s priateľmi, aj k klasickým malým čiernym šatám na elegantnej párty. Klasická špinavo ružová kabelka bude vyzerať skvele k obleku, ladiacemu so štýlom elegantnej ženy v obchode.

  Púdrová ružová je nielen krásny ružový odtieň - je to predovšetkým veľmi univerzálna farba, ktorú je možné kombinovať s mnohými štýlmi. Dokonalú harmóniu však dosiahneme kombináciou púdrovo ružovej tašky s takými farbami ako biela, čierna alebo šedá. Potom získame nadčasovú a veľmi elegantnú kombináciu, ktorá dá ruži jedinečnú pochúťku.

  Ružová kabelka a pastelovo ružový model sa hodia ku kráse žien každého veku a pleti. Rozjasňujú, omladzujú a dodávajú dievčenskú sviežosť blondínkam so svetlou pleťou aj prirodzene sivým ženám. V závislosti od požadovaného efektu možno účes kombinovať s viac alebo menej intenzívnymi farbami. Získate tak jemnejší alebo výraznejší vzhľad. Zaujímavou ponukou sú aj tašky s neobvyklými doplnkami, ako sú prívesky, retiazky, mäkké bambuľky, pracky alebo strapce.

  Prečo sa oplatí staviť na ružovú?

  Ružová kabelka je vždy aktuálna voľba. Kabelka v odtieni fuchsie doplní náš imidž o náznak extravagancie, dodá nám sebavedomie a mladistvý štýl. Odtieň bledoružovej zvýrazní dievčenskú a jemnosť stylingu. Súčasná móda nám umožňuje experimentovať a porušovať všetky pravidlá, takže sa nebojte farieb. Ružová nám umožní vyčnievať z davu a bude sa cítiť módne a štýlovo.

  Široký výber v obchode Pani Kabelkovej

  Obchod www.PaniKabelkova.sk ponúka široký výber ružových dámskych kabeliek v rôznych odtieňoch a zaujímavých textúrach a s originálnym povrchom. Okrem púdrových poštárskych tašiek Bee Bag s reliéfnym kvetinovým motívom a elegantným zlatým kovaním je tu prešívaná taška Diana & Co s prvkami umelej kožušiny alebo ružová nakupujúca s kovovými cvočkami Silvia Rosa. Rozmanitosť modelov a farieb nám určite umožní zvoliť ten najlepší strih pre náš styling.