Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Estetická a prekvapivo funkčná kabelka s kozmetickou taštičkou

  Moderná kozmetička má veľa mien. Nie je to iba vrecúško na rúž, púder a zrkadlo, ale skutočne funkčná taška. Veľká kozmetická taška vo veľkej taške úspešne nahradí organizér, ktorý zorganizuje potrebné veci. Malý sa bude perfektne hodiť ako nádobka na kozmetiku a potrebné doplnky k makeupu, ochráni okuliare a splní úlohu peračníka. Kabelka s kozmetickou taštičkou , teda taškou s rovnako kvalitnou, menšou taškou - to je skutočne moderná, dokonalá sada.

  Súčasťou balenia sú malé dámske kabelky s kozmetickou taštičkou

  Ponúkame dámske kabelky s toaletnou taškou, v ktorých je kabelka a kozmetická taška krásnou a štýlovo zladenou sadou. Sady zaisťujú farebnú konzistenciu kabeliek a vrecúšok, vďaka čomu celá vyzerá esteticky. Malá kozmetická taštička umiestnená vo vnútri kabelky sa dokonale postará o jej vnútro a pomôže vám ľahko nájsť to, čo hľadáte . Dámy, ktoré uprednostňujú nezávislé prispôsobenie príslušnej kozmetičky , medzi našimi návrhmi ľahko nájdu rozkošné vrecúško, ktoré sa zmestí do väčšiny kabeliek.

  Kabelka s kozmetickou taštičkou, klasická tote kabelka plus taška na doručenie

  Skutočným módnym hitom sú dámske kabelky s kozmetickou taštičkou, ktorá je v skutočnosti druhou kabelkou. Objavuje sa v úlohe kozmetičky baggie vybavenej pripevnením na opasok a celú sadu c REAKTNE tiež prídavného remienka. Vďaka tomu je možné za zlomok sekundy premeniť „vnútornú kozmetickú tašku“ prenášanú v taške na plnohodnotnú kabelku alebo na ozdobný večerný doplnok. Dámam sa tento skvelý nápad páči, pretože je pohodlný, praktický a trochu extravagantný. Vyzerá dobre a je skvelým pomocníkom pri dlhých nákupoch a prechádzkach po meste. Skvelé tašky s kozmetickou taštičkou - typ dva v jednom - môžete kúpiť v štýlových setoch, perfektne a vkusne kombinovaných s farbami.

  Ozdobná a očarujúca priehľadná taška s kozmetickou taštičkou

  Skvelým nápadom, mimoriadne efektným a očarujúcim, sú úplne alebo čiastočne priehľadné dámske kabelky s kozmetickou taštičkou vo vnútri. Tieto fenomenálne tašky - očarujúce a farebné - sú jedinečným riešením pre letné prechádzky nielen na pláž. Kabelky, aj keď sú ľahké a trochu efektné, správne zladené k outfitu, dokonale zdôraznia ešte vážnejší styling. Keďže sú zvyčajne plné farieb a geometrických vzorov, budú krásne dopĺňať monochromatické alebo tlmené kombinácie. A v prípade malých jednofarebných taštičiek s kozmetickou taštičkou v intenzívnej farbe - je možné, že sa stanú hviezdou celého stylingu.