Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Shopper bag červená

Shopper bag červená je taška nielen na nákupy. Praktické a módne riešenie pre každý deň, ktoré určite uspokojí zaneprázdnenú študentku, profesionálne aktívnu ženu aj mladú matku. To všetko preto, že červená shopper bag je nielen krásna, ale aj mimoriadne priestranná taška, ktorá sa bude hodiť v každej situácii.

Shopper bag červená formálne i neformálne

Červená má sama o sebe to, že jasne zdôrazňuje ženské kúzlo, rada vyniká a kontrastuje so zvyškom šatníka. Patrí k odvážnym a energickým farbám. Shopper bag červená bude ideálny ako expresívny akcent ako v ležérnom štýle, tak v športovom vzhľade. Aby bola ideálnym doplnkom na formálnu schôdzku, vezmite si k nílodičky na podpätku, bielu košeľu a sako. Ak chcete, aby to vyzeralo menej formálne, oblečte si tričko, džínsy a módne tenisky. Strieborné a zlaté šperky taktiež dokonale ladia sčervenou shopper bag.

Chcete začať experimentovať a staviť na intenzívne farby? Skvelé! Začnite červenou shopperkou. Bojíte sa, či sa dokážete vyrovnať so závistivými pohľadmi svojich kamarátok? Zvoľte jemnejší odtieň - vínovú, bordovú alebo pastelovo ružovú s intenzívnymi červenými akcentmi.

Výhody shopper bag

Priestrannosť kabelky v štýle shopper bag prekvapí nejednu ženu. Presvedčte sa sama, že červená shopper bag je schopná pojať všetko, čo chcete vziať do kancelárie, na rande alebo na rýchle nákupy. Vyhnete sa tak noseniu niekoľkých tašiek a taštičiek, všetko sa zmestí do jednej, čo je naozaj pohodlnejšie. Pojme dokumenty, bloky formátu A4 a dokonca aj náhradný svetrík To z nej robí praktickú, pohodlnú tašku cez rameno, s ktorou je ťažké sa rozlúčiť. Má to svoje výhody – netreba často prenášať obsah z tašky do tašky pri výmene kabeliek. Široké rukoväte kabelky vám umožní nosiť ju v ruke alebo cez rameno Niektoré modely sú tiež k dispozícii s menšou kabelkou poštárkou alebo kozmetickým vreckom v sade.

Rôzne modely v odtieňoch výraznej červenej, šarlátovej, vínovej alebo tmavo vínovej vám umožnia vybrať si červenú shopper bag ktorá dokonale zodpovedá vášmu obľúbenému štýlu. Nebojte sa farieb - nehanbite sa byť atraktívna a vyberte si tú správnu červenú kabelku pre vás.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk