Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Kabelky pre ženy

  Kabelka je neoddeliteľným spoločníkom každej ženy. Je ťažké si predstaviť život bez tohto prvku dámskeho šatníka. Kabelka je kategória doplnkov pre špeciálne úlohy - musí obsahovať všetko potrebné: peňaženku, telefón, zrkadlo, rúž a veľa ďalších drobností. Preto stojí za to mať vo svojom šatníku niekoľko modelov, ktoré ich ľahko zladia s akýmkoľvek stylingom. Kabelka pre ženy je nevyhnutnosťou a návrhári to vedia a každú sezónu nám predstavujú nové dizajny.

  Kabelka - estetická a funkčná

  Kabelka sprevádza ženu v každej situácii. Berieme ju so sebou do práce, na nákupy alebo na párty. Toto nás núti vyberať modely, ktoré sú funkčné. Čo rozlišuje dámske kabelky? Používajú sa pohodlne - majú dokonalú veľkosť, aby obsahovali to, čo potrebujete. Vďaka rukovätiam ich môžete bezpečne držať v ruke. Malé kabelky pre ženy , teda spojky, sú tým najlepším na elegantné príležitosti . Niektoré modely sú vybavené opaskom alebo estetickou retiazkou pre ľahké nosenie na ramene. Kabelka by mala mať zips alebo magnetické zapínanie, aby bol obsah adekvátne chránený. Veľkou výhodou každej kabelky sú ďalšie vnútorné priehradky a vrecká.

  Dôležitá je funkčnosť, nesmiete však zabúdať, že módne dámske kabelky musia lahodiť aj oku. Dôležitý je dizajn, ale aj to, ako je daný model navrhnutý a z akých materiálov bol vyrobený. V našom obchode si dámy môžu vybrať kópiu zo širokej škály štýlov a farieb. Každá kabelka je rovnako ako ženy jedinečná. Zameriavame sa na veľký výber, preto ponúkame veľa variantov šitých na mieru potrebám, preferenciám a vkusu danej ženy.

  Kabelka pre ženy - nadčasová klasika

  Kabelky pre ženy sú podľa veľkosti a štýlu univerzálnym doplnkom k outfitu. Klasický štýl ich robí dokonalými pre väčšinu príležitostí a mnoho štýlov. Medzi kabelkami stojí za to venovať pozornosť „kufrom“. Jedná sa o populárny model dámskych kabeliek, ktoré sú ideálne pre každodenné použitie. Čierna, kožená kabelka v tvare kufra je vynikajúcou voľbou, keď sa chcete zamerať na klasiku. Funguje to dobre, keď máme prísny dress code. Bude to dobrý doplnok k stylingu pre rodinnú oslavu alebo návštevu elegantnej reštaurácie.

  Módne kabelky pre ženy - záblesk farieb

  Malé kabelky pre ženy majú nepopierateľné výhody - sú funkčné, estetické a dostupné v mnohých farbách. Čierna kabelka samozrejme nesmie chýbať a oplatí sa ju mať vo svojom šatníku. Vieme však, že ženy radi zdôrazňujú svoju individualitu prostredníctvom mimoriadnych doplnkov. Tu vstupujú do hry módne dámske kabelky v odtieňoch červenej, zelenej alebo modrej. Fanúšikovia tlače tiež nebudú sklamaní. Kabelky sú k dispozícii aj vo verziách so zaujímavými viacfarebnými vzormi.