Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Tyrkysové kabelky v letných štylizáciách

Tyrkysová farba sama o sebe nie je ľahká farba na vytvorenie stylingu. Je to však veľmi výrazné a energické. Tyrkysová je kombinácia modrej s jasne zelenou a trochou bielej. Je spojené s letom, s azúrovým morom a bezoblačnou modrou oblohou. Pravdepodobne aj preto sú tyrkysové doplnky - topánky, kabelky a šperky dokonalým doplnkom letných štylizácií. V zime alebo na jeseň sa však tejto farby neoplatí vzdať. Tyrkysová kabelka sa môže kedykoľvek pridať sviežosť a doplní náš outfit veľmi originálnym nádychom.

Na čo nosiť tyrkysové kabelky?

V klasickej a pokojnej verzii sa tyrkysová kabelka určite bude dobre hodiť k bielej. Tyrkysová kabelka nosená k bielym letným šatám oživí a zároveň zdôrazní jemnosť a ženskosť stylingu. Harmóniu môžeme dosiahnuť aj kombináciou tyrkysovej s čiernou, zlatou alebo striebornou. Malo by sa však pamätať na to, že tyrkysová farba je veľmi intenzívna, takže sa cíti najlepšie ako doplnok k tlmeným kombináciám. Rovnako sa neoplatí používať niekoľko tyrkysových prvkov v rovnakom štýle, pretože takáto kombinácia nás môže pripraviť o eleganciu a ľahkosť.

Ak však chceme viac extravagancie, stojí za zváženie použitie tyrkysovej stylingovej tašky v kanárikovej, koralovej alebo hnedej farbe. Jedná sa o odvážne kombinácie, ktoré však môžu priniesť veľmi zaujímavý efekt. Tyrkysová vyzerá skvele aj s trávnatou zeleňou. Monochromatický styling je túto sezónu veľmi módny a zelená je tu veľmi ladná.

Ktoré štýly kabeliek by ste si mali zvoliť?

Výber tyrkysových kabeliek na trhu je obrovský. V obchode www.PaniKabelkova.sk nájdete výrazné a elegantné kabelky na dlhom opasku, veľké kupujúce a tašky na každodenné nakupovanie a tiež originálne ženské kufre s maľovanými kvetmi. Vďaka širokej škále štýlov a materiálov, z ktorých sú kabelky vyrobené, a bohatosti tyrkysových odtieňov, môže každá fashionistka nájsť perfektnú tyrkysovú kabelku pre svoje módne experimenty.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk