Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Musí mať doplnky - čierne listové

  Zaujímajú čierne kabelky tašku? Na webových stránkach nášho obchodu nájdete kvalitné kabelky za rozumné ceny. Ponúkame ako jednoduché, klasické modely, tak aj extravagantné tvary.

  Čierna, malá poštová taška je jednou z najviac kupovaných kabeliek za posledných pár desaťročí. Tento dámsky doplnok v tomto konkrétnom strihu je vždy módny od 50. rokov. Inšpiráciou pre ich vznik boli bývalé dirigentské a poštové tašky. Aj keď ich v tom čase nosili predovšetkým muži, poštárske tašky si rýchlo získali srdcia žien na všetkých kontinentoch. V dámskych šatníkoch kraľujú už mnoho generácií a niektoré z nich - najmä tie, ktoré sú vyrobené z prírodnej kože a správne udržiavané, slúžia svojim majiteľom niekoľko desaťročí.

  Nevyhnutný doplnok pre neformálny styling

  V ženskom šatníku nemôže chýbať klasická čierna brašna . Doplnky v tmavých farbách je možné zladiť s mnohými štýlmi a kombinovať s celou farebnou paletou. Dámsku čiernu aktovku môžeme prispôsobiť rôznym štýlom. Bude perfektne ladiť s najobľúbenejšími prvkami každodenného outfitu, ako sú džínsy, poltopánky, svetre a tričká. Akonáhle zladíte svoju dokonalú čiernu aktovku, už ju nikdy nevyhodíte zo svojho šatníka. Tento typ kabeliek neustále dominuje na mólach módnych domov v konfekčných kolekciách. Dobre zvolený doplnok nahradí ako praktickú nákupnú tašku, tak elegantnú kabelku so spojkou. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou širokou škálou ponúk.

  Čierna, malá poštová taška - vezmite si ju na stretnutie

  Čierna je nielen praktická farba, ale aj elegantná. Čierna taška na Messenger je vhodná ako žiadny iný doplnok na rodinné oslavy, do divadiel, galérií a na obchodné rokovania. Vezmite si ho všade, kde chcete pôsobiť elegantne alebo čiastočne formálne, a zároveň potrebujete praktický doplnok k nevyhnutným veciam. V taškách nájdete niekoľko priehradiek a vreciek, ktoré vám umožnia oddeliť sa a pomôžu udržať interiér v poriadku. V ponuke našej predajne nájdete messenger tašky vyrobené z prírodnej kože a eko-kože, a dokonca aj priehľadných modelov.

  Aká taška na Messenger pre malé čierne šaty?

  Potrebujete elegantnú malú čiernu tašku ? Vyberte si tašku, ktorá kombinuje všetky potrebné prvky svojho vysnívaného kabelke. Šetrne zdobená, ergonomická kabelka bude dokonalá ako na honosnej hostine, tak na silvestrovskej párty. Trendové na celom svete považujú túto malú čiernu kabelku za absolútny must have!