Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Klasika vo vašom šatníku - čierne kabelky a kufre

Kufre sa líšia od bežných kabeliek; ich lichobežníkový tvar a elegantná povrchová úprava doplnia nielen každodenný styling, ale aj oficiálny obchodný outfit. V šatníku každej dámy má kufor jedinečné miesto - pojme sa do neho ľahké, drobné nákupy, ale aj zošit a obed. Nosíme ho na univerzitu a do kancelárie, ako aj pri každodenných vybavovaniach. Stredne veľká čierna hruď je možnosťou pre každé ročné obdobie. Ľahko sa prepravuje a pohodlne nosí. Stáva sa obľúbeným doplnkom žien všetkých vekových skupín.

Univerzálna čierna v pôvodnom vyhotovení

Tradičné kabelky rýchlo ustúpia ergonomickým, čiernym kufrom, ktoré svojou formou pripomínajú lekárske tašky. Môžeme do nich vložiť poznámky, dokumenty a škatule na obed. Na webových stránkach nášho obchodu nájdete doplnky rôznych štýlov a veľkostí.

V ponuke máme dizajnérske tašky aj jednoduché čierne kufre s ekonomickými dekoráciami. Mnohé z nich majú atraktívnu zľavu.

Čierne kufre vyrobené z ekologickej kože sú veľmi populárne . Naša ponuka obsahuje osvedčené modely značiek ako: OR&MI, DAVID JONES, SILVIA ROSA, VELINA FABBIANO alebo VITTORIA GOTTI. Medzi vysokú estetiku kabeliek, ktoré ponúkame, patrí okrem iného: starostlivý výber materiálov a vzorov, originálne dekorácie a elegantné spojovacie prvky.

Priestranné čierne kufre ideálne pre prácu

Kufre sú mimoriadne priestranné tašky. Ich prototypmi boli koniec koncov kufre a cestovné kufre z devätnásteho storočia. Dnes sú ideálne na prácu. Každá podnikateľka do nej ľahko umiestni svoje najpotrebnejšie pracovné nástroje a ženské doplnky. Čierny kufor bude tiež dokonalým doplnkom vašej batožiny. Môžete si ho vziať na malé výlety aj na dlhé letecké cesty, počas ktorých môže byť vašou príručnou batožinou.

Prezrite si našu ponuku dámskych kabeliek a vyberte si z 1, 2 alebo 3-priehradkových čiernych kufrov. Vyberte si eleganciu a pohodlie - doplnok môžete použiť ako v práci, tak na cestách. Doplní elegantný štýl a dodá štýl stretnutiu s priateľmi. Ergonómia vnútorných častí kufrov umožňuje ich jednoduché použitie a predmety v nich prepravované sa dajú ľahko usporiadať.

Vyberte si navždy módne kabelky - čierne kufre

Dámske kabelky sú rovnako ako topánky povestnou „čerešničkou na torte“ dámskeho stylingu. So štýlovými kuframi, ktoré sú v móde už viac ako storočie , môžeme ľahko zostaviť vhodný outfit pre každú príležitosť. Tento neobvyklý typ kabelky bol obľúbeným doplnkom mnohých celebrít. Jeho kombináciou s modernými trendmi môžete vytvoriť svoj jedinečný vzhľad, ktorý bude inšpirovať nasledujúcu generáciu trendových tvorcov.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk