Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Šedá shopper bag

Šedá shopper bag je ideálnym základom pre rôzne štýly dokonalé z hľadiska farby a štýlu. Neutrálna pastelová farba vyzerá dobre so zvyšnými prvkami outfitu, dopĺňa ležérny komplet alebo elegantnú kreáciu. Bez ohľadu na to, či je šedá shopper bag zavesená na ramene alebo držaná v dlani, bude krásnym doplnkom každého vychádzkového outfitu, zdôrazňujúceho štýl majiteľa. Trochu konzervatívne, dokonca až neutrálne farby, budú dobre pôsobiť na obchodnej schôdzke, príležitostnej rodinnej akcii alebo stretnutí s priateľmi. Neodvádza pozornosť od najdôležitejších prvkov outfitu a zároveň je efektným doplnkom a univerzálnou kabelkou na každodenné nosenie.

Šedá shopper bag - pohodlná a priestranná

Kabelky v štýle shopper bag, ako názov napovedá, sú určené ako nákupné tašky. Priestrannosť a veľký obsah mnohých z nás prekvapí. Presvedčte sa sama, že šedá shopper bag, ktorú si vyberiete, je schopná pojať všetko, čo chcete vziať do kancelárie, na rande alebo na neplánované nákupy. Vyhnete sa noseniu niekoľkých nákupných tašiek, všetko vložíte do jednej. Shopperka tohto typu pojme všetky každodenné predmety od záznamníka A4 až po desiatu. Je to tiež univerzálna taška, ktorá je pekná a praktická. Hodí sa k akémukoľvek outfitu a jej široké popruhy a rukoväte vám umožnia nosiť ju ako v ruke, tak cez rameno. Niektoré modely šedej shopperky sú k dispozícii vo verzii 2v1 s kozmetickým vreckom alebo kabelkou listonoškou.

Silné stránky šedej shopper bag

Výhodou šedých kabeliek je ich všestrannosť. Keď hľadáte kabelku pre vzorovaný kostým, výrazné šaty, klasický oblek, všade tam bude vyzerať skvele šedá shopper bag. Šedá je vynikajúcim základom pre módne kvetinové potlače, casualové štylizácie, jednoduché outfity aj neónové komplety. Dokonale ladí s celou paletou farieb od jemných pastelov až po rafinované červené a tmavo fľaškovo zelené. Môže byť dominantnou farbou outfitu, ale aj jemne kombinovať ďalšie odtiene. Jarná prechádzka v oblečení v pastelových farbách s priestrannou „shopperkou“ zavesenou cez rameno? Jesenná obchodná schôdzka, v tmavo modrých šatách so šedou shopper bag? Aj keď sú rôzne odtiene šedej, bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre popolavú, oceľovo šedú alebo antracitovú kabelku, bude dobre harmonizovať s akýmkoľvek každodenným outfitom!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk