Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Mätové tašky sú hitom minulého leta

S čím sa ti spája farba mäty? Mäta je predovšetkým sviežosť a mladistvá energia - jar spojená so slnečným letom.

Mäta sa v poslednej sezóne veľmi často objavovala v módnom štýle módy, ktoré sa prezentovali okrem iného aj v jemných mätových šatách a pastelových doplnkoch, ako sú mätové kabelky alebo svetlozelené topánky. Pri pohľade na styling Instagramu je ťažké prehliadnuť, že mätová farba sa stala hitom aj v kaderníckych salónoch. Nikoho neprekvapia svetlé alebo intenzívne pastelovo zelené vlasy. Je potrebné priznať jednu vec: farba mäty je veľmi lichotivá a dodáva všetkým štýlom výnimočnú sviežosť.

Efekt pastelovo zelenej farby

Kabelka mätovej farby môže byť veľmi originálnym doplnkom mnohých štýlov. Táto jasná, pastelová farba zvýrazní predovšetkým ženský charakter a jemnosť nášho oblečenia.

Klasické malé kabelky a messenger kabelky, ktoré sa nosia každý deň, vyzerajú veľmi pôsobivo vo farbe mäty. Elegantná mätová krabička so strieborným kovaním bude určite dokonalým doplnkom obchodného outfitu. Pri nákupe sa budete najlepšie cítiť v spoločnosti svetlozeleného koženého nakupujúceho vo veľkosti XL.

S akými farbami sa mätové tašky kombinujú?

Mätová farba je jednou z najmódnejších farieb minulého leta. Stojí však za to pamätať, že tento odtieň zelenej farby je dosť studený, čo neumožňuje jeho ľahkú kombináciu s inými farbami. Preto sa kabelka s mätou nezmestí do každého stylingu, ale stojí za to v tomto prípade riskovať a pohrať sa s módou, pretože efekt môže byť veľkolepý.

Najbezpečnejším riešením je skombinovať farbu mäty s bielou a jej rozbitými odtieňmi. Je to veľmi letná a prázdninová kombinácia. Mätová kabelka v spoločnosti jemných béžových šiat bude pôsobiť elegantne a fenomenálne. Mätový odtieň zelenej farby dodá tomuto outfitu dievčenský charakter. Mäta bude tiež vyzerať skvele v kombinácii s inými pastelovými alebo sivými farbami. Takéto štylizácie sú ideálne pre kanceláriu aj pre oficiálny výlet. Svetlozelená kabelka je veľmi oživujúcim prízvukom v kombinácii so sivým oblekom alebo svetloružovou košeľou.

Mäta pre odvážnych

Tašky mätovej farby sa samozrejme dajú kombinovať aj s intenzívnejšími farbami. Ale toto je verzia pre ľudí, ktorí si uvedomujú módne trendy a neboja sa experimentovať. Kombinácia dámskej mätovej kabelky s jasnými a intenzívnymi ružovými alebo inými neo farbami nás nechá oceniť aj najnáročnejšími stylistami.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk