Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Kabelky s strapcami - módne, štýlové a rozhodujúce

Kabelky s strapcami, kedysi vyhradené pre hippies - dievčatá slobody a neobmedzenej slobody, sa stali populárnymi a sú v móde už niekoľko sezón. Milovaní milovníkmi hippies a rockových štýlov , takmer si ich privlastnili nadšenci boho, si tiež našli svoje miesto v elegantných a klasických štylizáciách. Kabelky s strapcami, prívesky na kľúče alebo povrchové úpravy s týmto charakteristickým motívom sa môžu perfektne hodiť k akýmkoľvek outfitom, čím jednoznačne oživia outfit. Nosia ich známe osobnosti a úspešné ženy, fashionistky a blogerky, amatéri ležérneho štýlu a zaľúbili sa do nich elegantné dámy.

Dámske kabelky s strapcami - vlajkovým prvkom štýlu boho

Dressup s taškami dámskych strapcov sú niektoré z vašich obľúbených outfitov amatérskeho boho štýlu, ktoré triumfujú svätých v móde niekoľko dobrých rokov. A nič nenasvedčuje tomu, že sa to čoskoro zmení. Kabelky s strapcami sú mimoriadne ladným doplnkom. Fenomenálne, ľahké a mimoriadne ženské, dokážu fantasticky oživiť každú kombináciu. Ak milujete hippie , boho a slobodu spojenú s strapcami, v našej ponuke nájdete dámske kabelky s strapcami, ktoré budú perfektne ladiť so vzdušnými kvetinovými šatami, džínsami, objemnými košeľami a štýlovými čižmami. Hľadajte veľké, objemné tašky, batohy so zvieracou tematikou, malé tašky na dlhom remienku - všetko s efektnou kožou a semišovými strapcami.

Dámska kabelka s strapcami pre rafinovanú elegantnú ženu

Aj keď by sa mohlo zdať, že kabelky s strapcami sú iba atribútom slobody hippies a ležérneho štýlu, je to celkom inak . Elegantná malá kabelka jemne zdobená týmto doplnkom bude ako stvorená pre elegantný, klasický outfit. Ak má byť rafinovaný - mal by byť malý, vyrobený skôr z kože ako zo semišu a v tlmenej farbe. Takýto efektný doplnok, ktorý je mimoriadne univerzálny, pristane väčšine klasických kombinácií. Rovnako ako dámska kabelka s strapcami v podobe krúžku na kľúče alebo decentných, ozdobných strapcov. Bez toho, aby ste príliš zasahovali do štýlu oblečenia, pridanie strapcov prepašuje do štýlu trochu ľahkosti, jemnosti a sofistikovanosti.

Batohy, vrecia, kabelky - dámske kabelky a tašky s strapcami

Kabelky s strapcami, ktoré nájdete v našom obchode, sa budú hodiť k mnohým rôznym štýlom. Môžete ich nosiť do kancelárie, na nákupy aj na prechádzku, budú vyzerať skvelo na neformálnom stretnutí, ako aj na rande alebo na fantázii. Veľké dámske kabelky s strapcami sa osvedčia ako pohodlné a štýlové nákupné tašky, a menšie - ozdobia každodenné aj večerné oblečenie. Obzvlášť populárne sú veľké modely a o niečo menšie tašky s dlhými strapcami, ktoré zdobia predné strany po celej dĺžke a šírke. Tieto typy kabeliek sú v súčasnosti štylistickým hitom väčšiny ležérnych outfitov - dokonalá kombinácia módneho športového štýlu s retro akcentmi.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk