Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Dámske kabelky cez rameno - nevyhnutnosť pre každú ženu

  Kabelka je neoddeliteľným prvkom ženského stylingu. Niet sa čomu čudovať, pretože je to praktické a všetko sa dá ľahko zvládnuť. Kabelky môžu byť rôzne - od malých kabeliek so spojkou až po veľkých kupujúcich z kože. Kabelky cez rameno pre ženy, do ktorých sa zmestí všetko potrebné, sú stále veľmi populárne . Praktický dlhý remienok umožňuje pohodlné nosenie cez rameno a vaše ruky sú stále voľné . Takéto modely si najčastejšie vyberajú naši klienti.

  Dámske kabelky cez rameno - akú kapacitu by ste si mali zvoliť?

  Každá žena má iné potreby. Aby kabelka dobre plnila svoju úlohu, musí byť prispôsobená životnému štýlu majiteľa. Náš obchod ponúka dámske kabelky cez rameno v rôznych veľkostiach. Veľký výber zaručuje, že každá z dám si nájde tú pravú, ktorá splní jej očakávania. Na veľkú tašku cez rameno sa perfektne zmestia zošity a priečinky vo veľkosti A4 . Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete počas dlhého dňa na univerzite. Široký a silný remienok udrží tašku pevne na ramene. Stredne veľká taška na rameno je dobrým riešením pre ženy, ktoré so sebou neprenášajú príliš veľa vecí, a jej obsah je obmedzený na niekoľko drobností, ako je telefón, rúž, puzdro a peňaženka.

  Malá poštová taška - ideálna na každý deň

  Potrebujete kabelku, ktorá bude fungovať pri každodenných činnostiach? Chcete niečo výhodné na nákupy, rande a piknik s priateľmi? Dámske kabelky cez ramenov štýle kabelky sú skvelým riešením, keď si ceníte pohodlie. Veľkosť kabelky môžete ľahko prispôsobiť svojim požiadavkám. Najmenšie veľkosti budú ako stvorené na párty. O niečo väčšia dámska kabelka cez rameno bude perfektná napríklad na cestách.

  Dámske kabelky cez rameno - na čo by ste si mali dať pozor?

  Než si kúpite kabelku cez rameno, venujte pozornosť tomu, z akého materiálu je vyrobená. Či už je to prírodná koža, umelá koža alebo nejaký iný materiál. Každý materiál má iné vlastnosti a inú trvanlivosť pre každodenné použitie. Napríklad dámske veľké kožené tašky cez rameno budú tou správnou voľbou, ak hľadáte kópiu, ktorá vám bude slúžiť mnoho sezón. Pred zakúpením tašky si skontrolujte jej presné rozmery. Pozor tiež na to, či je zapínanie na zips alebo iba na patentku. Má vo vnútri ďalšie vrecká vrátane priehradky na zips. Takéto detaily prispievajú k vašej spokojnosti s nákupom kabelky cez rameno.

  Farby a vzory - široký výber tašiek

  Farba kabelky je rovnako dôležitá ako jej veľkosť. Dámske kabelky cez rameno sú k dispozícii nielen v klasických farbách. Dominujú v nich tlmené farby, ako je čierna, tmavomodrá alebo béžová. Klasické modely sú k dispozícii aj v intenzívnejších farbách, ako je červená, zelená alebo modrá. V našej ponuke sú aj kabelky s originálnymi dekoráciami, ako sú korálky alebo cvočky. Sklamaní nebudú ani milovníci farebných potlačí.