Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Dámske tmavomodré kabelky a tašky

  Tmavomodrá kožená kabelka, ba dokonca vyrobená z koženej, ale kvalitnej látky, priťahuje pozornosť žien všetkých vekových skupín. Niet divu, keď je toto príslušenstvo také originálne a univerzálne. V našom obchode máme veľmi veľký výber tmavomodrých tašiek za rozumné ceny.

  Tmavomodrá kabelka - originálny doplnok

  Kvalitná tmavomodrá kabelka môže byť originálnym doplnkom každého outfitu. Kabelky ponúkame v rôznych odtieňoch modrej, obzvlášť zaujímavé sú však námornícke modré. Aj malá, ale tak výrazná kabelka môže dodať charakter najjednoduchšiemu štýlu. O to pozoruhodnejšie sú veľké tmavomodré nákupné tašky alebo v klasickej verzii s krátkymi rúčkami. Je to skvelá voľba napríklad do práce. Pri výbere kabelky v tejto tmavomodrej farbe treba mať na pamäti, že takéto doplnky sa veľmi dobre hodia k retiazkam, zlatým aj strieborným. Navyše dobre ladia s čiernou. Nepochybne tmavomodré dámske kabelky môžu byť dokonalým doplnkom štylizácie s kvetinovými šatami v hlavnej úlohe. Sú fantastickým a predovšetkým originálnym doplnkom, vďaka ktorému je doslova každý štýl jedinečný.

  Námornícka modrá kabelka - klasická a jedinečná zároveň

  Pravda je, že námornícka modrá dámska kabelka je obľúbenou a pre ženy ochotne zvolenou voľbou kvôli svojej neutralite a nadčasovosti. Práve kvôli tmavomodrej farbe sú tieto kabelky stále v móde ešte dlho, dlho. Ležérny outfit by mal byť doplnený námorníckou taškou modrej farby. Na druhej strane sa dámska tmavo modrá kabelka bude viac hodiť k obchodnému oblečeniu. Môžete si ho teda vziať so sebou do práce alebo na obchodné stretnutie. A čo námornícka modrá spojková taška? Táto bude fungovať v outfite s malými čiernymi šatami v čele. V tomto prípade stojí za zváženie taška vyrobená z lakovanej kože. Kabelka v tejto verzii bude skvelou voľbou na rôzne druhy večierkov a elegantných stretnutí. V našom obchode máme rôzne tmavomodré tašky - malé, veľké, odchádzajúce a každodenné. Každá z dám si nájde kabelku, ktorú potrebuje a s ktorou bude určite spokojná.

  Tmavomodré kabelky - pre ktoré ženy sú najlepšie?

  Veľa sa hovorí o tom, že tmavomodrá spoločenská taška je univerzálna, módna a štýlová. Existuje však skupina žien, ktoré mu sedia lepšie? Ak vezmeme do úvahy námornícku modrú, ktorá je farbou vážnosti, poriadku a atramentu (práca, kancelária) a spája sa s elegantnými uniformami, vážnymi ceremoniálmi a disciplínou, vyhovuje ženám, ktoré rady vládnu. Takže, navy blue vaky sú ideálne pre ženy vo vedúcich pozíciách a tie ešte vyšší, tj za určených a sebavedomé ženy. Ale nielen preto, že keďže sa táto farba spája so školou, znamená to, že tmavomodrá taška je dobrou voľbou aj pre mladé dievčatá. Je pravda, že námornícka modrá vďaka spomínanej všestrannosti vyhovuje ženám širokého vekového rozpätia. Preto je námornícka modrá dámska kabelka klasikou, ktorá by mala byť v šatníku každej ženy.

  Ak si pozriete našu ponuku, skôr či neskôr nájdete kabelku, ktorá vás špeciálne osloví. Máme atraktívny sortiment výrobkov. Jedná sa hlavne o tmavomodré kožené kabelky a kabelky vyrobené z materiálov podobných koži. Niektoré modely sú navyše zdobené. Ponúkame malé aj veľké tašky na každodenné použitie a na rôzne príležitosti.