Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Dámska peňaženka veľká

Štýlová veľká dámska peňaženka priťahuje pozornosť, zdôrazňuje šik a eleganciu a každá príležitosť vytiahnuť ju z kabelky môže byť skutočným potešením. Predpokladáme, že pohodlie a jedinečný štýl by mali ísť ruka v ruke. Vďaka tomu budeme mať bez ohľadu na okolnosti pocit, že vyzeráme skvele. A ako vieme, dokáže to zázraky a my vyzeráme úžasne - dokonca aj v teplákoch.

S cieľom dosiahnuť maximálne zosúladenie pohodlia a módy sme do tejto kategórie pozvali veľké dámske peňaženky, ktoré toho veľa pojmú a nestratia formu výrazu. V našej ponuke sme zhromaždili peňaženky známych a cenených výrobcov v kvalitných módnych farbách a najnovšom dizajne. Chceme, aby veľká dámska peňaženka, ktorú si u nás kúpite, bola nielen funkčná, aby sa do nej zmestili peniaze, kreditné karty a doklady, ale aby aj potešila vaše zmysly krásnym dizajnom a jemným materiálom.

Dámska peňaženka - veľká, priestranná a... objektívne krásna!

Vieme, že ich máte najradšej! Nie je potrebné sa schovávať - dve bankomatové karty, 43 kariet pre vernostné programy, fotografia milovaného človeka a niekoľko ďalších drobností - tieto veci potrebujú dostatočný priestor! Veľká dámska peňaženka pojme všetko bez mihnutia oka a koktania.

Ak sa navyše rozhodnete použiť modely odporúčané pani Kabelkovou , zmysel pre štýl a horúce návrhy budete mať vždy po ruke. A - nomen omen - peňaženka!

Veľká dámska peňaženka s veľkým počtom malých vreciek, do ktorých sa perfektne zmestia všetky „plasty“. Môžeme ich bez problémov vytiahnuť a bez toho, aby sme ich museli dlhými pazúrmi vytrhávať z úzkych priestorov.

Veľké dámske peňaženky z nášho portfólia sú navyše vybavené pohodlnou priehradkou na mince uzavretou kvalitným zipsom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že nestratíte kontrolu nad žiadnym centom!

Veľké dámske peňaženky v klasickom štýle

Existuje niekoľko objektívne krásnych modelov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Ponúkame ich predovšetkým tým dámam, ktoré oceňujú klasický a univerzálny štýl. Pani Kabelková má pre ne tiež slabosť, a preto v našom portfóliu nájdete množstvo elegantných peňaženiek vo veľkosti XL, ktoré odolávajú dočasným trendom.

Tie obsahujú:

  • veľké dámske peňaženky v obchodných odtieňoch - čierna , sivá a tlmené hnedé;
  • veľké dámske peňaženky vo výraznejších červených, bordových, medových, koralových alebo fľaškovo zelených farbách.

Vyznačujú sa jednotnou textúrou a pomerne konzervatívnou farebnou paletou. Neuberá to však na elegantnosti, ktorá vždy urobí najlepší dojem.

Dámske peňaženky - veľké a s dekoráciami

Vieme, že niekedy sú detaily vkusným celkom. Pre ženy, ktoré majú rady štipku korenia v podobe dekorácií, ponúkame veľké dámske peňaženky s malými i väčšími doplnkami, ktoré upútajú pozornosť farbami a týmto jedinečným „dot over and“.

Skrýva sa v štruktúre materiálov, z ktorých sú peňaženky vyrobené. Ide o najvyššiu kvalitu a umeleckú precíznosť prešívania - odkazujúcu na bohatý štýl alebo zasadenú do moderny. Veľká dámska peňaženka s módnym prešívaním alebo prešívaným lemovaním je nápadnou a zároveň krásnou verziou dámskej kabelky. Pravidelné vzory alebo nepravidelné šitie. Jemné reliéfy alebo výrazné štruktúry s viac alebo menej viditeľným logom výrobcu. Držať takúto peňaženku v ruke je veľkým potešením. Obzvlášť sa odporúča vo verzii kožených peňaženiek s reliéfom alebo efektne prešívaných peňaženiek. Kombinácia vône kože a hmatových vnemov je na nezaplatenie.

Skrývame to do textúry materiálov, z ktorých sú peňaženky vyrobené. Jedná sa o najvyššiu kvalitu a remeselné spracovanie presného prešívania - odkazujúce na bohatý štýl alebo zakomponované do modernosti. Veľká dámska peňaženka v ozdobnejšom prevedení dokáže zaujať zaujímavým motívom. Čo tak aligátor alebo hadia koža ? Veľká kožená dámska peňaženka s takým efektným zdobením vyzerá veľmi exkluzívne. Zasiahne to býčie oko (aj z hľadiska ceny!) Pre podnikateľku ste.

Stačí sa rozhodnúť, ktorý odtieň sa bude najlepšie hodiť k zvyšku vášho šatníka - zelený, červený alebo možno hnedý? Blázon podľa ľubovôle - naša ponuka je taká bohatá, že si určite nájdete niečo pre seba!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk