Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Moderné a módne pánske tašky

Pánska kožená taška? V 21. storočí nejde o mrhanie ani výstrelok. Naopak, je to čistý pragmatizmus. Pánske tašky sú užitočné, okrem iného, keď si chcete vziať so sebou notebook alebo väčšie množstvo dokumentov alebo spisov. Pánska kožená taška je tiež skvelá na cesty, čo výrazne zvyšuje jej pohodlie. Ak máte v týchto situáciách so sebou tú pravú tašku, ruky zostávajú voľné a môžete si užívať pohodlie bez akýchkoľvek obmedzení. Potrebujete módnu a modernú pánsku koženú tašku? Neváhajte využiť ponuku pripravenú našim internetovým obchodom. PaniKabelkova.sk ponúka iba vysoko kvalitné pánske tašky. Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili širokú škálu produktov - tašky cez rameno aj tašky na notebook. Môžete si tiež zvoliť batohy, taštičky a ľadvinky - obzvlášť užitočné pri cestovaní. Všetky modely boli navrhnuté a šité s ohľadom na potreby mužov, ktoré boli našou prioritou pri výbere produktov do našej kolekcie. Môžete si teda byť istí, že sa naše pánske tašky vyznačujú nielen funkčnosťou, ale aj dizajnom, ktorý bude zodpovedať vášmu individuálnemu štýlu.

Pánske tašky užitočné pre každú príležitosť

Kedy môžu prísť vhod pánske kožené tašky? Jedná sa o príslušenstvo vhodné na každodenné použitie. Ak si neviete predstaviť, že by ste odišli z domu bez telefónu, notebooku, peňaženky alebo fľaše vody, siahnite po kvalitnej pánskej taške, ktorá dobre poslúži na ceste na univerzitu, do práce alebo na stretnutie s priateľmi. Tašky cez rameno sú perfektné, ak so sebou nosíte knihy, zošity alebo dokumenty, sú najlepším riešením pre študentov ako aj aktívnych mužov. Taška na notebook ochráni vaše cenné vybavenie a umožní vám ho premiestňovať alebo prepravovať z miesta na miesto bez rizika poškodenia. V kolekcii PaniKabelkova.sk nájdete klasické pánske kožené tašky, ako aj batohy, taštičky a ľadvinky od renomovaných a osvedčených výrobcov. Kvalitné materiály, premyslený dizajn, široké možnosti nastavenia remienok, ako aj množstvo priehradiek a vreciek vám umožnia kreatívne usporiadať priestor - tak, aby ste mali všetky dôležité a potrebné veci vždy po ruke. Ponuka PaniKabelkova.sk sa neustále rozširuje, preto nás pravidelne navštevujte, aby ste nezmeškali nové dizajnové pánske tašky v našom katalógu!

Akú pánsku tašku hľadáte? Cez rameno , Pre notebook , Taštičky a Ľadvinky , Aktovky

Definujte svoje potreby v 4 krokoch

Žijeme v časoch, keď je dostupnosť rôznych predmetov obrovská. V dôsledku toho každý deň stojíme pred tisíckami rozhodnutí, ktoré musíme urobiť. Tieto rozhodnutia sa týkajú dôležitých a dôležitejších vecí - od kúpy funkčnej pánskej tašky až po kúpu bytu. Nebudeme môcť pomôcť s druhým bodom, pretože nie sme realitní makléri, radi vám však ukážeme naše veliteľské centrum virtuálneho vesmíru a vyvinieme maximálne úsilie, aby ste za pár okamihov presne vedeli, ktoré pánska kožená taška bude pre vás to najlepšia. Cez rameno. Ak ste človek, ktorý si nadovšetko cení pohodlie, bude skvelou voľbou pánska kožená taška nosená cez rameno. Zavesením tašky na rameno neobmedzujete svoje pohyby a máte obe ruky voľné, takže môžete ľahko vykonávať všetky činnosti bez obáv z toho, že tašku nemáte kam dať. Kožená reportážna taška osloví každého muža, ktorý si cení eleganciu a dobrý štýl. Do aktovky sa podľa zvolenej veľkosti zmestia nielen šikovné veci, ale aj aktovka s dokumentmi, zošitmi alebo knihami A4. Skvelá voľba pre študenta, cestovateľa a osobu, ktorá hľadá praktickú a elegantnú pracovnú tašku.

Na notebook. Aj keď sa môže zdať, že pánska taška na notebook je určená iba na uskladnenie a prenášanie laptopu, realita je taká, že tento model má oveľa viac využití. Do tašky na notebook môžete tiež uložiť dokumenty a malé predmety, ako sú zošity, perá a kreditné karty. Väčšina modelov tašiek na notebook má nastaviteľný remienok, takže tašku je možné nosiť aj cez rameno.

Taštičky a ľadvinky. Pokiaľ nie ste niekým, kto so sebou nosí veľa vecí, určite nepotrebujete veľkú tašku. Taštička alebo ľadvinka je najideálnejším modelom, ktorý umožňuje uložiť cenné veci (napr. peniaze, telefón a kľúče) spredu, blízko tela. Ľudia, ktorí idú na zápas alebo koncert a chcú túto udalosť naplno zažiť, namiesto neustáleho kontroly obsahu svojich vreciek dychtivo siahajú po taštičke alebo ľadvinke. V pánskej móde sa čoraz viac dennodenne nosia taštičky a ľadvinky ako element pánskej módy.

Batohy. Pre niekoho sa nosia iba v školských rokoch, pre iného je to výber na celý život. Ideálne pre univerzitu, nákupy a stretnutia s priateľmi. Funkčné a pohodlné a zároveň bezpečné pre chrbticu. Vďaka tomu, že sa batoh dá dať na obe ramená, zabráni preťaženiu a umožní vám udržať si zdravú postavu. Na stránkach PaniKabelkova.sk nájdete elegantné batohy vo vyvážených farbách, ktoré sa budú perfektne hodiť na tréning, do práce aj na cestu mimo mesta.

Na materiály záleží

Pánske pracovné tašky sa dajú rozdeliť podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené.

Predpokladalo sa, že pevná, elegantná pánska taška musí byť vyrobená z prírodnej kože. V dnešnej dobe sú k dispozícii odolné pánske pracovné tašky zo syntetických materiálov. V ponuke obchodu www.PaniKabelkova.sk nájdete obe možnosti.

Predtým ako sa rozhodnete pre jednu z nich, oboznámte sa s ich výhodami a nevýhodami:

  • Ekologická koža: je pružná a neabsorbuje vodu, čo ju robí vhodnou pre meniace sa počasie, materiál dokonale imituje prírodnú kožu, ktorej použitie je spojené so zabíjaním zvierat, časom sa drobí a puká;
  • Polyester: mužské výroby lacného oblečenia, elastické a nehygroskopické, nie je ľahké ho zničiť vo vlhkých podmienkach - preto je spoľahlivá, môže spôsobovať zošúchanie citlivej pokožky, nie je to materiál šetrný k životnému prostrediu;
  • Prírodná koža: pokiaľ je správne udržiavaná, je veľmi odolná, má vysokú vizuálnu hodnotu spojenú s prestížou, je drahá, pohodlná a príjemná pre telo, prechádza procesom starnutia, ale zachováva si svoj vynikajúci vzhľad, jej použitie sa viaže so zabíjaním zvierat;
  • Nylon: materiál odolný voči hubám a plesniam, nečistoty sa z neho rýchlo odstránia a rýchlo schnú, jeho použitie má negatívny vplyv na prírodu.

Pánska kožená taška je vždy dobrá voľba

Časy, keď si iba ženy mohli vyberať zo širokej ponuky tašiek, sú preč. V súčasnosti sa čoraz viac výrobcov galantérie zameriava na pútavé pánske kožené tašky a vytvára rôzne kolekcie, ktoré oslovia vkus každého muža. Pánska aktovka, batoh, taštička, ľadvinka alebo taška na notebook sú návrhy, ktoré boli vytvorené ako odpoveď na potreby moderných mužov, ktorí chcú nielen vyzerať skvele, ale aj cítiť sa každý deň pohodlne. Namiesto toho, aby ste mali vrecká na nohaviciach zaplnené telefónom, peňaženkou a kľúčmi, vyberte si pánsku tašku, ktorá sa najlepšie hodí k vášmu štýlu. Každá pánska kožená taška dostupná v našej kolekcii je produktom, ktorý kombinuje 3 vlastnosti: eleganciu, kvalitu a skvelú cenu.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk