Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Dámske športové tašky

Dámska športová taška má mnoho názvov. Rovnako ako je veľa príležitostí vziať si ho so sebou. Príležitostné stretnutie po práci? Rýchly výlet do kina na obľúbený film? Alebo možno pekné nohavice a rozhovor s kamarátkou - samozrejme, po intenzívnom tréningu v posilňovni? Dámske športové tašky idú bez problémov dovnútra! Koniec koncov, športový štýl je rovnako prijateľný v centre mesta ako na dovolenke. Čoraz obľúbenejším štýlom je kombinácia ležérneho oblečenia s elegantnými doplnkami a naopak, športových doplnkov s elegantným oblečením. Nikoho neprekvapia tenisky alebo športové tenisky nosené k šatám alebo dokonca k dámskemu obleku. Prekvapením nie je ani dámska športová taška, ako napríklad kabelka v tvare obličiek prehodená cez rameno k elegantnému saku. Všetky variácie na tému módy v jej najpohodlnejšom vydaní sú prijateľné.

Športové tašky od Pani Kabelkovej sa svele hodia do mnohých štýlov a zaručujú tiež pohodlie pri používaní. Ich veľké rozmery (hoci v našej ponuke nájdete aj menšie modely) so zaujímavou formou tvoria esteticky pôsobiace duo, ktoré pri nosení prinesie veľa radosti!

Dámska športová taška pre športový outfit

Móda športového oblečenia prekročila múry telocviční, posilňovní či šatní plavární. Pohodlné a pohodlné štýly nájdete na uliciach malých i veľkých miest, na prímorských promenádach a horských chodníkoch. Manifestácia slobodného životného štýlu, lásky k slobode a nedostatku obmedzení je to, čo milujeme najviac. Ako teda súvisí dámska kabelka s týmto štýlom? No nadobudla trochu iný rozmer ako predtým. Dámska športová taška môže mať podobu ľadvinky nosenej na hrudi, módnej nákupnej tašky na dlhých popruhoch, batohu alebo univerzálnej, ale štýlovej cestovnej tašky. Či už ju skombinujete so športovou blúzkou, dámskym overalom, zimným kabátom alebo bielou košeľou, táto taška vám dodá uvoľnený a bezstarostný pocit.

Športové tašky - rôzne typy šité na mieru vašim očakávaniam

Dámske športové tašky sú skutočne vďačnou témou! Naše rozsiahle portfólio nám umožňuje vyberať z jedinečných modelov, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť typickým športovým štylizáciám a tiež aj tým, ktoré majú nádych elegancie.

Pani Kabelková ponúka mnoho farebných a originálnych riešení - stojí za to venovať pozornosť:

  • dámske športové kabelky, veľkosť L.
  • dámske športové kabelky v podobe elegantných batohov
  • kabelky kufríky, ideálne na cesty - malé aj veľké
  • športové kabelky typu ladvinka

Hnedé, ktoré ladia s jesennými štylizáciami, tá pravá klasická čierna alebo ženská a podmanivá bordová farba - skočte s nami do mora farieb a vyberte si dámske športové tašky na rôzne príležitosti a okolnosti. Ponúkneme vám modely, ktoré budú dobre fungovať v telocvični, na rande, pri výlete do mesta a krátkom výlete k moru.

Dámska športová taška - na čo si dať pozor podčas výberu?

Športová kabelka je navrhnutá tak, aby pojala najnutnejšie veci, umožnila vám pohodlné nosenie a aby sa neodbiehala od ostatných častí oblečenia. Zložitá úloha? Áno, ale naše dámske športové kabelky zvládajú toto umenie na jednotku!

Dámske tréningové kabelky by mali byť pomerne priestranné. Musíte si predsa zbaliť športovú obuv, oblečenie, uterák, dostatok vody ... a knihu, banán, kozmetiku a žabky! Je toho veľa, však?

Nerobte si starosti, naša dámska tréningová kabelka v módnej horčicovej farbe alebo jej klasickejšia verzia v námorníckej modrej farbe to určite zvládne. Takáto dámska športová kabelka cez rameno sa dá veľmi dobre použiť ako pohodlná cestovná batožina.

Ak teda hľadáte efektívny model 2 v 1 - siahnite po štýlovom velkom formáte, ktorý kombinuje športový charakter s náznakom elegancie. Pri výbere priestrannej tašky stojí za to venovať osobitnú pozornosť remienku - musí byť skutočne pevný, aby uniesol veľké bremeno a zaistil pohodlie pri prenášaní.

Farby necháme na vašom pocite estetiky - ubezpečujeme vás, že u pani Kabelkovej budete mať z čoho vyberať!

Športová kabelka v mini verzii

Dámske športové tašky nie sú len veľkých rozmerov. Môžeme si vybrať model, do ktorého sa zmestí iba telefón a peňaženka - taký maličký. Toto je možnosť pre fanúšikov módnej zábavy, ktorí nemajú problémy s menej konvenčnými kombináciami jednotlivých častí oblečenia.

Športovú ľadvinku z nášho portfólia odporúčame k vašim obľúbeným džínsom, ale hodí sa aj k teplákom. Môžete sa rozhodnúť, že jej budete robiť spoločnosť počas výletu „do mesta“, alebo prebehnete prekážkami v miestnom obchode. A bude to super v oboch situáciách.

Pre ženy, ktoré chcú mať so sebou o niečo viac, ale nie nevyhnutne doslova „po ruke“ - môže mať malá dámska športová taška podobu batohu. Ekokoža ju okorení štipkou noblesy a možnosť nosenia na chrbte alebo na jednom ramene jej neuberá na športovom charaktere. Je to pohodlie a komfort, ktoré sa odporúčajú aj v kombinácii z bielym tričkom alebo roztomilou košeľou z jazvečíkom.

Dámske športové kabelky - pripravené na každodenné použitie

Ako vidíte, dámske športové kabelky majú veľa mien. V našom portfóliu nájdete modely vo veľkosti L a tie, ktoré sa môžu pochváliť štíhlou siluetou vo veľkosti XS. Vďaka tomu viete, že tu na vás čaká ideálna športová kabelka cez rameno, ktorá je pripravená ísť na nezáväzné nákupy z vami aj vašou najlepšou kamarátkou.

Čo ich spája? Jedinečný štýl, precíznosť spracovania, najkvalitnejšie materiály a univerzálny charakter. Dámska športová taška na tréning sa odporúča aj cestujúcim - možno nie na cestu okolo sveta, ale do teplej oblasti alebo na londýnsky čaj o 17.00 h - to je jasná vec!

Zvážte, aká farba kabelky sa bude najlepšie hodiť k zvyšku vášho šatníka a ktorá veľkosť bude vyhovovať vašim potrebám. Ponúkame širokú škálu modelov, z ktorých vás minimálne 3 chytia za srdce. A hneď vám skočia na rameno.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk