Nahrávam dáta...
DORUČENIE
EXPRESNÉ ODOSLANIE

V obchode Panikabelkova.sk sú zásielky realizované expresným tempom! Všetky objednávky (ako predplatené, tak na dobierku) zadané do 14:00 expedujeme v ten istý deň. Objednávky po 14:00 sú spracované do 24 hodín. Doba doručenia potom závisí od prepravcu - táto informácia je uvedená v košíku pri výbere možnosti doručenia.

NÁKLADY NA DORUČENIE

Poštovné pre objednávky zaplatené vopred je úplne zadarmo. Pokiaľ však zvolíte platbu na dobierku, potom nesiete náklady spojené s doručením.

Adres mailowy

a deciziei dumneavoastră de a vă retrage din prezentul contract printr-o declarație fără echivoc (de exemplu, o scrisoare trimisă prin fax sau e-mail). Puteți, de asemenea, să completați și să trimiteți electronic un formular de retragere sau orice altă declarație neechivocă pe site-ul nostru web .

link do stromy

dar nu este obligatoriu Pentru a respecta termenul de retragere, este suficient să trimiteți comunicarea privind exercitarea dreptului de retragere înainte de expirarea perioadei de retragere.

SPÔSOBY DORUČENIA

Spolupracujeme s najlepšími kuriérskymi spoločnosťami v krajine. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vaše nákupy sú na bezpečnej ceste k vám. Pozrite sa, aké spôsoby doručenia ponúkame a vyberte si ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší.

  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk