Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Pánske tašky cez rameno - Najdôležitejšie veci stále pri ruke

Zdá sa, že muži tašky nepotrebujú. A aj tak potrebujú! Preplnená peňaženka, mobilný telefón, kľúče od domu, kľúče od auta, malá priehradka... Kde to všetko nosiť?! Pánske tašky cez rameno s radosťou vezmú všetky pánske poklady na palubu!

Pánska taška cez rameno - módna a pohodlná

Pánske tašky cez rameno vám umožnia raz a navždy skončiť s vyťahanými vreckami džínsov.

Zabudnite na zaneprázdnené ruky - odteraz budete mať všetko na jednom, bezpečnom a pohodlnom mieste. Vždy po ruke!

Pani Kabelková sa stará o to, aby sa pánska taška cez rameno hodila k najnovším trendom, bola univerzálna a hodila sa k mnohým štýlom. Nebojte sa, že kvôli kabelke budete musieť tráviť viac času výberom tých správnych odevov - pánske tašky cez rameno, ktoré ponúkame, sú nadčasové a klasické.

Vďaka tomu budete vždy vyzerať vhodne a elegantne - a to aj v prípade, že pre vás bude mať športovejší vzhľad!

Pánske tašky cez rameno - elegancia v malom formáte

Naše portfólio zahŕňa pánske kožené tašky cez rameno, ktoré boli kúpané v tmavých farbách. Pre formálnejšie udalosti sa odporúča tmavočierna a studená šedá.

Takáto pánska taška cez rameno vás môže ľahko sprevádzať pri profesionálnych udalostiach, podpise zmluvy s notárom alebo pri rande. Sme si istí, že vaša vyvolená ocení kombináciu čiernej tašky cez rameno s bielou, dobre vyžehlenou košeľou. Stojí za to zvoliť si svoje obľúbené džínsy a topánky na pomedzí elegancie a športového štýlu. Styling s WOW efektom je pripravený.

Pánska taška cez rameno - prvá dobrá organizácia a bezpečnosť!

Aj napriek svojim malým rozmerom sa do pánskej tašky cez rameno môže zmestiť veľa. Môžete si zvoliť model s vnútornými vreckami alebo taký, ktorý bol navyše vybavený malým vonkajším vreckom na zips. Je to dobré miesto pre vaše kľúče alebo telefón, ktoré chcete mať vždy po ruke.

Rozhodnite sa, či má zámok vyniknúť a byť ozdobným prvkom. Potom siahnite po elegantnom striebornom. Vrecko a jeho zapínanie môže byť aj diskrétnejšie - zlaďujúc farby s farbou tašky. Pánske modely z nášho sortimentu neobsahujú zbytočné doplnky - predpokladáme, že niekedy „je menej viac“.

Pre mužov, ktorí si myslia, že pánske tašky cez rameno by mohli byť ľahko myseľnejšie, ponúkame model s pútavou sieťkou v prednej časti. Stále je elegantný, ale so štipkou športového štýlu.

Pánske tašky cez rameno v športovom štýle

V reakcii na sofistikované potreby naše portfólio zahŕňa aj pánske tašky cez rameno v športovejšom štýle. Tieto modely sa odporúčajú na každý deň a na sviatky. Zaručujú tak dokonalé zladenie s vašim milovaným tričkom a menej formálnou košeľou.

Tieto pánske tašky cez rameno je možné nosiť do kancelárie (ak nebol prísne stanovený dress code) alebo na pláž. A na oboch miestach budú vyzerať skvele!

Ich ďalšou výhodou sú farby - pánske tašky cez rameno môžu byť ladené do športovej verzie, nielen do čiernej a šedej. Táto časť obsahuje aj pánsku tašku cez rameno v zaujímavom odtieni modrej a odvážnejší model zaliaty čiernou farbou s nápadnými vzormi.

Všetky ponúkané tašky sú vybavené pohodlnými a priestrannými vnútornými a vonkajšími vreckami (na zips). Je to záruka dobrej organizácie a vhodná pre vaše najdôležitejších pánskych vecí!

Priznajte sa, ktorá poštová taška Pani Kabelkovej sa vám páči najviac?

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk