Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Hnedá kabelka vak

Pokiaľ hľadáte pohodlnú ležérnu tašku v univerzálnej farbe, ktorú môžete vziať na prechádzku, do práce, na prednášky alebo na nákupy, je hnedá kabelka vak tou správnou voľbou. Priestranná kabelka typu shopper bag je častým prvkom mestských štylizácií. Úhľadný tvar dodá ľahkosť a módny dizajn vzbudí záujem.

Hnědá kabelka vak – vezmite si so sebou všetko, čo potrebujete

Hnedá kabelka vak je priestranná a pohodlne sa nosí, takže sa do nej zmestí všetko potrebné. Od peňaženky, dokladov, kľúčov, až po fľašu s vodou, obľúbenú šatku a šikovnú toaletnú taštičku. Nenechajte sa prekvapiť a buďte pripravení na každú situáciu, navyše v tom najlepšom štýle!

Kožená hnedá kabelka vak v sebe spája vlastnosti, ktoré ocenia nejedna žena - eleganciu prírodného materiálu, zaujímavý a ľahko nonšalantný dizajn a klasickú farbu, ktorá sa bude dobre kombinovať s akoukoľvek inou. Taká kabelka vám umožní vyniknúť z davu. Dotyk luxusu a vône kože vám umožní cítiť sa luxusne, aj keď stále v pohodlnom štýle bez zábran. Hnedá kabelka vak úspešne nahradí vystužené kabelky a dodá ľahkosť každodenným štylizáciám do práce, na vysokú školu alebo na stretnutie s priateľmi a určite sa toho do nej zmestí oveľa viac.

Ako nosiť tašky typu vak?

Hnedá kabelka vak je módny spôsob, ako zdôrazniť akúsi voľnosť a pocit pohodlia každý deň. V kombinácii s klasicky ladeným farebným outfitom, ktorý s kvetinovými šatami dodá vkus v každej situácii. Skvele sa hodí k džínsom a koženej bunde, ale aj k elegantnej bunde a hodvábnej košeli. Tlmená hnedá dodá mladistvým štylizáciám nádych klasickému vzhľadu a trochu vážnosti.

Hnedá kabelka vak s pohodlnými ušami vám umožní nosiť ju v ruke, ale oveľa väčšie pohodlie získate prehodením tašky cez rameno. Na túto rolu sa skvele budú hodiť dve šnúrky na bokoch, vďaka ktorým môžete tašku okamžite premeniť na pohodlný batoh alebo vak.

Vďaka kombinácii klasickej farby s moderným tvarom je hnedá kabelka vak ideálna na oficiálne rokovania aj víkendové výlety. Ozdobné šnúrky, zipsy, prívesky a ďalšie doplnky zmenia predvídateľnú hnedú kabelku na kabelku typu vak, ktorý vám prinesie veľa uspokojenia a toľko žiadanú voľnosť.

Oplatí sa nahradiť súčasný minimalizmus vášho šatníka komfortnou taškou, pohodlnou a zároveň nevšednou formou. Pozrite sa na naše ponuky a vyberte si ideálny vak pre vás!

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk