Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Mesačná elegancia strieborných kabeliek

Striebro je studená, kovová a mesačná farba, ktorá - na rozdiel od zlata - určite vyhovuje ženám s chladným typom krásy. Strieborná farba nestratila na atraktivite už niekoľko sezón. Pravdepodobne sa nemôže pochváliť takým ušľachtilým charakterom a bohatosťou odtieňov ako zlato, ale perfektne sa hodí k originálnym a avantgardným módnym štylizáciám. Strieborná kabelka sa cíti skvele v spoločnosti výrazných geometrických vzorov, neo farieb alebo holo efektu.

S akými farbami kombinovať strieborné tašky?

Strieborná farba je veľmi univerzálna, ale je naj harmonickejšia so studenými farbami. Výborne funguje s bielou a studenými odtieňmi šedej. Nebojí sa ani monochromatických kombinácií. Celkový vzhľad v striebornom prevedení je jedinečnou kombináciou nekonvenčnej elegancie a jemnosti. Strieborná kabelka vždy vyzerá nádherne s čiernou farbou a so všetkými odtieňmi modrej. Dokonale sa hodí k čiernym večerným šatám aj k rifľovej kombinéze. Tiež má rád styling v pastelových farbách. V kombinácii s bielou sukňou a mätovou blúzkou bude pôsobiť veľmi sviežo a jemne.

Akú kabelku si mám sama zvoliť?

Výrobcovia nám ponúkajú obrovskú škálu vzorov a modelov kabeliek striebornej farby : veľké lesklé kupujúce, jemné tašky na doručenie, elegantné strieborné kufre a exkluzívne spojkové tašky zakončené kryštálmi.

Kovové a lesklé strieborné tašky niekedy pripomínajú efekt hliníkovej fólie. Takéto kabelky vyzerajú veľmi moderne a sú schopné dodať stylingu avantgardný charakter. Preto tak dobre ladia s futuristickými vzormi a farbami a vytvárajú mimoriadne moderný vzhľad. Úplne iný charakter dodajú stylingu malé elegantné kabelky vyrobené z drobných strieborných kryštálov. Takáto kabelka hrá úlohu šperkov a dodá každej tvorbe štýl a jemnosť. Bude to vyzerať skvele ako k elegantným šatám, tak aj k ležérnemu sivému obleku. Pre každodenný styling sú skvelou voľbou módne strieborné kabelky Messenger v rôznych štýloch alebo klasické kabelky cez rameno. A na bicykel si môžeme vziať lesklý strieborný batoh.

Dámska strieborná kabelka je veľmi výrazným a dekoratívnym prvkom každého outfitu. Stojí teda za pripomenutie, že rovnako ako v prípade zlata bude vyzerať najlepšie s celkom tlmenými a pokojnými outfitmi. Lesklá kabelka by mala byť určite najsilnejším prízvukom celého outfitu, ak chceme elegantný a vyvážený outfit.